Дата и час: Нед - 17 Ное 2019, 10:21

Отговори на тема  [ 164 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
 Какво беше за Вас Z-ROCK за тези ДЕСЕТ години? 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Какво беше за Вас Z-ROCK за тези ПЕТ години?
В това радио всеки бачка с удоволствие, за това има атмосфера, която се предава към слушателите. Това не е просто музика, просто новини и просто некви предавания. Това е нещо като група и фенове на концерт всеки ден (баси кефа :mrgreen: )

Честит Рожден Ден :D

Чет - 13 Окт 2011, 11:51
Профил WWW
Аватар

Не съм казал, но пак повтарям: …Поне ПЕТ едногодишни разбушували се Събитийни потока се завъртат бясно в бурен неразум и избълват някакъв тротоар с един „Паметник „Левски” отгоре и току до него – едно Ззз… Радио… Отвличат те по твое собствено желание… Гмурваш се в плътни стени от звуци, в планини от закостеняло мислене, в долини от упадъчна музика за прогресивни души и за капак естествено се появяват стадо пощурели мосове,… и пълен разплод... ох, разплох...
Айде още толкоз! На първо време...
:drink3: :drink3: :drink3:
WAKE UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUP!!!!!!!!!!!!!

Чет - 13 Окт 2011, 12:07
Профил ICQ WWW
Аватар

Тцъ. Това не е радио. Това е нещо по- и най-...по-Радио, най-Радио... :roll:
Keep on rockin`!

П.П. На 100 % съм сигурна, че сега най-верният ви фен ви гледа отгоре и се радва.
Ако днес има по-особено присъствие в Радиото, не й се сърдете! :twisted:

Чет - 13 Окт 2011, 12:22
Профил

Shine On........ \m/
И да!!! Не е просто радио, ами.... са си пет години от нашия живот :D
Наздраве :drink3:

Чет - 13 Окт 2011, 14:15
Профил
Аватар

Краси, един цитат относно това, което каза по-рано: "В моята музика има грешки, но аз съм доволен от това, тъй като така тя е по-емоционална и лична. Ако беше перфектна щях да я чувствам калкулирана и изкуствена."
така че наздраве за грешките, хората които ги правеха и поправяха и за 5те години приятелство :drink3:

Чет - 13 Окт 2011, 15:29
Профил
Аватар

:D :D :D :D :D

Чет - 13 Окт 2011, 15:34
Профил
Аватар

Честит пети рожден ден любимо радио!
Пожелавам много здраве и успехи на всички свързани с това радио, и да се надяваме на стотния рожден ден на радиото пак да сме заедно :) .
А иначе за тези пет години това радио се превърна за мен в нещо, което ако го няма не ми върви деня.
Весело изкарване на празника и благодаря, че ви има !

Това е невероятно!!! Изпрати това съобщение на пет човека за 3 минути и...НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ! вече опитах два пъти и НИЩО не стана! Абсолютно НИЩО! Това наистина работи! Изпратете това на още някой, повече хора трябва да знаят!

Чет - 13 Окт 2011, 16:11
Профил

Здравейте!
Първо ще кажа какво беше преди тези пет години - Мечта!
А сега - сбъдната Мечта! :D
Честит празник на всички! Пожелавам на любимото ни радио още мноооооого години да бъде така живо, свежо, интересно и вълнуващо! Защото качествената музика е само едната страна на Z-ROCK. Качесвените хора, които го правят и качествените слушатели, които го подкрепят, са другата, още по-значима страна!

Чет - 13 Окт 2011, 16:17
Профил
Аватар

Ако ми позволите,с извинение,ще се върна малко по-назад.Както повечето от вас знаят преди появата на З-Рок в нашата страна дълго време нямаше истинска тежка и актуална рок радиостанция.Когато чух че такова нещо предстои да се появи бях страшно развълнуван и го чаках с нескрит интерес.Още първият ден когато трябваше да се пови радиото потърсих тази честота.Трябва да призная,че отначало музиката която вървеше ме изненада не особенно приятно,но скоро нещата си дойдоха на мястото.
5 години,уау!Кога мина това време?
Незнам,но ви пожелавам 1000 по толкова!

Какво в същност е за мен радиото-това е мястото където мога да слушам само любимата ми музика,без компромиси!Незнам дали е защото сте любимата ми радиостанция,но много обичам гласовете на всички водещи и начина по който си шършат работата.
Винаги съм харесвал магията на радиото,защото не се нуждае от тази напудрена и бляскава визия!
Аз не съм от хората които пишат активно във форума,но винаги когато имам радио до себе си гледам да го настроя на вашата честота.Много обичам,когато остана до късно в работата да си пусна радиото и да го усиля топлкова,че нищо да не може да го заглуши(а там е шумничко :) ).

Бъдете здрави и щастливи!
:drink3:

Чет - 13 Окт 2011, 16:28
Профил

Когато нещо залгуши гласовете в главата ми, това е Z-Rock! В момента си чувам другите самоличности, но се правят опити вече и в офисъ да заслушаме любимото радио. \m/
Още 5 на 5-а степен години да сме заедно! (само толкова, понеже мразя да планирам твърде напред)
Честит Ви празник и да прекалите \m/ :drink3:

п.п. в таз класация с продуктовото позициониране защо не можем да воутваме в един ден и в 2те категории :roll: Не ми се струва разумно...

Чет - 13 Окт 2011, 16:36
Профил
Аватар

Малък подарък всеки ден :) слушам ви почти нон стоп, дори се кефих на рифовете звучащи в ефира преди официалното наяало :drink3: :drink3: \m/ \m/ \m/ Наздраве !!!!

Чет - 13 Окт 2011, 16:43
Профил WWW
Аватар

Ето какво е. Преди да се появи Зи рок, всеки говореше за любимата си музика по седенки и паланки, на групички, поотделно, а понякота и сам си говореше.
Зи РОК канализира говоренето за музика, събра съмишлениците, разпръснатите души. Показа колко много българският фен на качествената музика е подготвен и знаещ, сърцат и куфеещ, застанал твърдо зад своята група, стил, предпочитание.
Всъщност част от тези фенове правят и Зи рок - СПАС, КРАСКИ, НИКИ, АЛЕК, ЕЛЕНА, БУГИ са фенове, а след това радиоводещи си мисля......
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БАНДА!!!!

Пон - 17 Окт 2011, 14:49
Профил
Аватар

103.7 майнаааааааааа .Това е радиото :drink2: :drink3: :drink3:

Вто - 20 Дек 2011, 15:46
Профил

Z-Rock е радиото....дори и сега в балтийско море като хвана нет и пак ви слушам....НАЗДРАВЕ.. :drink2:

Пет - 20 Апр 2012, 17:38
Профил
Аватар

bombich написа:
Z-Rock е радиото....дори и сега в балтийско море като хвана нет и пак ви слушам....НАЗДРАВЕ.. :drink2:

Бахти якото!
Попътен вятър от нас :drink2:

Пет - 20 Апр 2012, 17:41
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 164 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща