Дата и час: Вто - 19 Ное 2019, 08:03

Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Промоутърите в България 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Псуваме, защото е срамно.
Заплатата на един западно европеец е минимум 1500 евро - билета за концерт не е повече от 100.
Заплатата на Българина няма смисъл да споменавам колко е и каква жертва за повечето от нас представлява да се докопаме до концерт. И въпреки това пълним зали и стадиони.

И въпреки това има хора, които продължават с гафовете. И дори не казват едно "извинявайте" на десетките хиляди, които са принудени прекалено често да ги търпят.

Срамно е 2/3 от изпълнителите, които идват тук да говорят с въсторг за Българската публика, а промоутърите да не спират да се излагат.
Това, че СМЕ нямат конкуренция няма да ме накара да им благодаря за това, че с гафовете си печелят на мой гръб.

Вто - 08 Юли 2008, 14:55
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Нали е излишно да пиша, че не съм казала, че всички концерти трябва да са в София? :wink: :P

П.П. Къде беше тази прекрасна публика, когато Ian Astbury пя Edie... :( :( :(
Не ми обръщайте внимание, просто още ми става болно, като си спомня... :?

Вто - 08 Юли 2008, 15:04
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Всичко опира и до бандата! Спомням си как Джоуи Демайо се закани да отмени миналогодишният концерт в Каварна, защото изискванията му не се покриват! Ако една банда иска да направи нещо, трябва да го иска ...

Вто - 08 Юли 2008, 15:20
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Аз пък искам да похваля АРТ-БГ като едни адски добри промоутъри. Вече на 2 концерта организирани от тях съм бил и като изключим затрудненото влизане в залата (и двата в Хр. Ботев) всичко беше на топ ниво - шоуто, групите, звука, звука и звука.
Не съм очаквал на концерт на Sodom да има толкова перфектен звук в цялата зала, ама наистина навсякъде - отпред, отзад, трибуни... перфектно. На Grave Digger малко се скапа звука, но не беше фатално. После и Lordi направиха невероятно шоу, с перфектен звук и сцена и като изключим това, че групата закъсна с което и цялото събитие, всичко беше ОК.

Жокер Медиа също ми правят добро впечатление. Ловеч, Каварна.... все техни концерти и все много добра организация. Концерта на Europe беше първия ми концерт с толкова добър звук. Нямаше грешка. В Каварна както се спомена по-горе организацията е на адски високо ниво.

Поздрав и за Most of Evil и Строежа за Kreator и Soulfly съответно. Перфектен звук, перфектно изживяване и като изключим трудното влизане (за което бяха виновни мудните охранители) всичко беше перфектно.

All I wanna hear her say is “Are you mine?”
R U Mine?

Сря - 18 Мар 2009, 20:35
Профил ICQ WWW

Мнение 
Цитат:
Аз пък искам да похваля АРТ-БГ като едни адски добри промоутъри

Аз също! Нереално добър звук за зала Христо Ботев. Особено на Крематори. Арт БГ и Most of Evil са нашите герои

Чет - 19 Мар 2009, 14:48
Профил
Аватар

Мнение 
Most of Evil няма да ги хваля чак толкоз, защото Криейтър "идваха" 2 години покрай тях, но пък се справят ОК със самата организация :).

All I wanna hear her say is “Are you mine?”
R U Mine?

Пет - 20 Мар 2009, 13:32
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2