Дата и час: Вто - 12 Ное 2019, 16:23

Отговори на тема  [ 178 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
 Търся си музиканти / студио 
Автор Съобщение

Мнение Re: Търся си музиканти / студио
Здравейте! На 21 години съм и текущата ми локация е град София. Имам желание за съвместни изяви с талантливи и сърцати люде. Предлагам певческите си възможности в следните стилове: pop, r'n'b, soul, rock. За известна ориентация - фен съм на Queen, Toto, Dream Theater, AvengeSevenfold, Joss Stone, Beyonce, Christina Aguilera, Kelly Clarkson и прочие. За слушане предпочитам по-тежка музика, но поради факта, че съм сопран, както се досещате налитам да пея повече поп и soul парчета. Пея вярно и имам известна музикална култура (От доста години пея и свиря на класическа китара; имам няколко участия на сцена и записано демо, което в кратки срокове трябва да бъде завършено); идеята на предложението ми е да правим авторска музика (имам много идеи, но повече глави мислят по-добре от една) и евентуално да правим участия в разни клубове, за да можем да ги спонсорираме. Важното е да сте позитивни и надъхани. С радост бих се включила и в незавършен малък колектив, който тепърва възнамерява да се развива. Ако имате предложения или моето се припокрива с вашите интереси - отворена съм за различни оферти.

за връзка с мен мейл: sue_rr@abv.bg

Вто - 10 Май 2011, 18:18
Профил
Аватар

На 13 съм и с приятел търсим барабанист до 14 г. възраст. По възможност от Велико Търново (или областта).
Ел. поща: obscuritus@abv.bg
Обявата вече е невалидна.

Етър Велико Търново!!!!!

Аз съм долен, гаден, вреден!! Аз съм кръгъл идиот! Но дори и толкоз дребен, АЗ СЪМ ЧАСТ ОТ ТОЗ НАРОД!!!! - Любомир Малковски

Последна промяна naturalborn killer на Пет - 14 Дек 2012, 00:49, променена общо 1 път

Вто - 12 Юли 2011, 10:00
Профил
Аватар

Мили братлета и братлеси търся си барабанистче което да свири в нашата скромна група.Все още се ориентираме към стил,млади и заредени с енергия да свирим.....
Skype-ozmozisa

Вто - 26 Юли 2011, 18:22
Профил
Аватар

Търси се клавирист от Пловдив за трибют на Faith no more
Имаме си вокал, барабани, бас и китара. Липсва ни само човекът с клавишите :)
Изисквания - да знае кои са FNM и да е чувал и друго парче, освен Easy или Epic. Да е от Пловдив или да има желание и възможност да пътува до Пловдив веднъж на две седмици.

Целта на проекта е да направим 20-ина парчета и да излезем на 5-6 участия по родните клубове. Пък после ще му мислим :)
Ето малко наши клипове с бившия ни вече клавирист - http://www.youtube.com/watch?v=nvikM8uWeZc и http://www.youtube.com/watch?v=bSzOEjSPMk0.

за контакти skype: bat_ranbo
или тук на ЛС.

Вто - 13 Сеп 2011, 15:46
Профил

Здравейте,
Интересно ми стана...дали има хора от Варна, които правят кавъри на TOOL? Аз свиря на китара и много се забавлявам с песните на бандата. :) Ако се намерят барабанист, басист, вокал ще е яко да се пробваме заедно. :)
Поздрави!

Пон - 19 Дек 2011, 21:31
Профил
Аватар

Търсим китарист и басист - Велико Търново

Групата бе "сформирана" наскоро. Не разполагаме с крайно богат набор оборудване.
Имаме репетиционна. Kакто навярно е станало ясно сме китарист и барабанист.
Жанровия обхват се мотае покрай сиатълските банди и алтернативния рок.
Основното "изискване към кандидатстващите" е ... поне базова музикална култура.
Както гореспоменато - търсим втори китарист и басист ... ако умеете да пеете вярно е значителен плюс, тъй като въпросът с вокала също е належащ.

За контакти - michael.naydenov@gmail.com

Съб - 21 Юли 2012, 23:00
Профил WWW
Аватар

Здравейте, търсим китарист и барабанист от София за писане на авторски парчета. Ние сме басист/вокал и китарист на по 20 години, свирили сме в друга група заедно близо година. Целта ни е да съберем пълен сериозен състав за писане на авторска музика и свирене по клубове ако нещата потръгнат. Най-близкото до което мога да го определя е old school траш със мелодични елементи тук там. Имаме няколко започнати песни но има още работа по тях. Търсим хора които да имат желание и да са отдадени на музиката която свирят. Също правим и кавъри на голямата четворка и на Heavy Metal банди като Sabbath, Accept, Judas, etc.

За повече информация може да драснете един e-mail на: bandsearch@abv.bg

Нед - 13 Яну 2013, 20:08
Профил
Аватар

http://plixid.com/2010/09/29/fusic-hot- ... -2010-mp3/ тия ми трябват ,страхотни са :D

Пон - 14 Яну 2013, 02:24
Профил ICQ

Не търся и не предлагам нищо:) Само да ви пусна нова песничка която написах:
http://youtu.be/UL2wTXk3xs8

Вто - 16 Юли 2013, 17:40
Профил
Аватар

Здравейте,
Варненска хеви метъл група търси вокал. Поканени сме на два от големите варненски фестивали за авторска музика това лято, и работим основно в тази посока. Проблемът е, че настоящият ни вокал замина в чужбина за постоянно и спешно се нуждаем от човек, който да заеме мястото му. Както казах - готвим се за фестивалите за авторска музика, така че към момента не си губим времето с кавъри. Казвам го, за да е ясно. Парчетата са готови, написани и композирани. Остава само някой да ги изпее. Пускам линк за бегла представа на това което правим, с уговорката че това е най-мекото ни парче.

Нямаме претенции относно пола на човека. Повечето от текстовете са в трето лице, така че полът не е проблем - стига гласа на човека да пасва на стила който свирим. Тук е важно да отбележа, че не свирим дет метъл!
Оставям телефон за връзка: 0895 731 532 - Йордан Йорданов.

Благодаря предварително,
Поздрави на всички.
Herrettic

Съб - 08 Фев 2014, 12:26
Профил ICQ

Мнение Търси се вокалист
(знам ,че този форум не е за това ,ама може да има някой заблуден певец тука :Д)
Здравейте ,

Група Gold Rush издирва вокалист.Групата в този си състав е доста прясна .Има 2 китари ,барабанист и басист.Годините съответно са ни :17,17,18,16 .Имаме си собствена репетиционна -цялостно оборудвана . Като цяло стилът е хард рок, хеви с наченки на траш :Д. Желателно е кандидатите да са от мъжки пол и да са между 16 и 22,23 годишни.Стилът на групата още е в процес на изграждане ,но като цяло банди ,които ни вдъхновяват са :Систем оф а доун,Саббат ,Металика,Слайер ,Пантера ,Годсмак ,Авендж Севенфолд,Гънс енд Роузис и класиките Пърпъл,Флойд и Цепелин ( сигурно в момента забравям някой). От вокалиста не се изисква някакъв конкретен глас ,може да е нещо чисто като Ози примерно или с дрезгав глас като на Фил Анселмо и Хетфиелд ,единственото предпочитание е да не е само скреам вокал ,а и чист .Също е желателно да може да пише текстове на български . И най - важното е да има желание и достатъчно време.Може да ми пишете на скайп:mario_donev, или да ме потърсите на телефон 0897892019 .Името ми е Марио
П.с :Ако съм забравил нещо ,можете да ме намерите и да ме питате тук или на гореспоменатите контакти

Съб - 19 Апр 2014, 15:33
Профил
Аватар

Мнение 
Здравейте, ние сме група HERRETTIC от Варна и търсим басист или басистка. Повече информация за групата можете да получите на сайта ни: http://herrettic.alle.bg/ , или на фейсбук страницата ни: herrettic.

За контакти: 0895 731532 - Йордан Йорданов - Чилето

Поздрави,
HERRETTIC

Съб - 07 Юни 2014, 10:07
Профил ICQ

Мнение Re:
Няма начин брат!

Сря - 09 Авг 2017, 21:53
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 178 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12