Дата и час: Вто - 19 Ное 2019, 08:54

Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1494 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 100  Следваща
 История и гражданско общество №17 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение История и гражданско общество №17
ТукЪ, дами и господа, тукЪ...

Сря - 19 Фев 2014, 11:15
Профил WWW
Аватар

Мнение Re: История и гражданско общество №17
са, аз нали съм рус, да попитам: приемаме, че вярвам в християнството и това, че хомосексуализма е нещо лошо. Означава ли това, че щом се възбуждам от гледката на две целуващи се жени, ще отида в ада?

Сря - 19 Фев 2014, 18:31
Профил
Аватар

Deymus написа:
са, аз нали съм рус, да попитам: приемаме, че вярвам в християнството и това, че хомосексуализма е нещо лошо. Означава ли това, че щом се възбуждам от гледката на две целуващи се жени, ще отида в ада?

Сега ще ти отговоря както ти се заяждаш:щом се възбуждаш отзад е грях и ще отидеш в ада! :mrgreen:

Ако модераторите решат да го трият ... нямам против.

Сря - 19 Фев 2014, 18:47
Профил WWW
Аватар

както обикновенно - отговора ти няма нищо общо с въпроса, каква изненада.

Сря - 19 Фев 2014, 19:08
Профил
Аватар

Мнение 16AVOV:
Цитат:
Стен, аз искам да те питам, ако случайно ти дойде на гости някой, на когото пикаенето , оригването и сношаването на обществени места е нещо нормално, дали ще го поканиш отново.
А сега, за капак, ще отговоря на въпроса, харесвам ли Путин, твърдо ДА, защото след като онова еврейско изчадие Горбачев, и онуй улично пиянде Елцин е...а ....та на Русия, той е възстанови, и май е единственият политик който казва направо това което мисли, без да се съобразява с разни хелзински и соросови организаци на които в ЕС и САЩ лижат гъза

Тук не става въпрос за гости. Става въпрос за малцинства. Тези малцинства не са в границите на Русия/СССР защото са имали избор. Те са там защото са завладени, анексирани, поробени от руснаците. И после методично тези територии за заселвани с етнически руснаци. Явно тук строгият, но несправедлив путински поглед не е насочен към някой "гостенин", който, докато пърди и се оригва, и се чуди къде точно на Червения Площад да си разпъне килимчето за следобедната молитва. Явно става въпрос за гадните чеченци, които въпреки, че са клани, грабени и изселвани (близо 80% от чеченците са били изгонени в Османската Империя от този, дето величаем като Цар Освободител) все още имат наглостта да наричат земята на дедите си "своя". И ето сега добрият чичко Путя им предлага да опознаят земите и обичаите на други племена, а в Кавказ вече ще се говори само на руски. Това е все едно някой да дойде да ми каже, че е наследник на Мурад I и всичко тук е негово, а аз мога да ходя на майната си.
Хубаво е, че харесваш Путин. Виждам, че и той те харесва. Защото ти продава най-скъпия природен газ в Европа, направил е така, че да купуваш само руски нефт и нефтопродукти, само руско ядрено гориво, което като се отработи можеш пак само на него да платиш да си го вземе. И ще си постои Путин нова АЕЦ, от която нямаме нужда, Южен Поток и Бургас-Александропулис, от които ни Европа, нито ние имаме нужда, и какво ли не още... В замяна благосклонно ще разреши руската фирма Булгартабак да продава цигари в Русия, пък ти ще се радваш да гледаш как мамашките да си пекат дебелите задници по черноморието.
Няма икономика някъде по света, която да върви с трици. Нефт и газ - това движи икономиката. Докато Русия е клекнала на входа и изхода на България ние ще бъдем едни безправни и безгласни крепостни мужици. За каквито, между другото ни мисли целокупния руски народ като се поразровиш из руснашките форуми. Или да си го кажем направо:
Русия е враг на България. Била е, и ще продължава бъде ако ѝ позволим.
P.S. И докато пишех това ето какво изникна в новините:

Русия не приема българския отказ от „Бургас – Александруполис“

http://offnews.bg/news/a_59/a_301379.html?preview=ok

Не приема и това е... Сега да видим колко бързо ще приемем руското неприемане...

Сря - 19 Фев 2014, 20:32
Профил
Аватар

Deymus написа:

Не знам къде ще отидеш, но "настървяването" при гледката на нещо ненормално определено е индикация, че има нещо не както трябва...

Чет - 20 Фев 2014, 11:40
Профил WWW
Аватар

Нещо по близко до България

Чет - 20 Фев 2014, 11:47
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение Re: 16AVOV:
sten написа:
Явно става въпрос за гадните чеченци, които въпреки, че са клани, грабени и изселвани (близо 80% от чеченците са били изгонени в Османската Империя от този, дето величаем като Цар Освободител) все още имат наглостта да наричат земята на дедите си "своя". [/color]

Това е една голяма и опашата лъжа.

Чеченците са едно мързеливо, крадливо и лъжливо племе, които цял живот са се занимавали с това да крадат от съседите и да се колят помежду си.

И между другото Путин визира точно пришълците, тия които глупаво пристигат в лошата Русия от централна Азия...

Чет - 20 Фев 2014, 12:43
Профил ICQ
Аватар

El Rockero написа:
Deymus написа:

Не знам къде ще отидеш, но "настървяването" при гледката на нещо ненормално определено е индикация, че има нещо не както трябва...

Защо е ненормално?
Доводи искам, обаче. Не да ми пишеш с 15 цвята и шрифт размер "Огромен". Хомосексуализмът се среща и при животните. Моля да ми обясниш как нещо, присъщо за всички живи същества е ненормално?

If you got it today you don't want it tomorrow, man, 'cause you don't need it, 'cause as a matter of fact, as we discovered on the train, tomorrow never happens, man. It's all the same fucking day, man

Чет - 20 Фев 2014, 12:43
Профил ICQ
Аватар

Хубаво, така да бъде! Чеченците са и виновни на Русия - ок! Следователно да нямат право на собствена земя, на суверенитет и са длъжни да знаят руски! Като са толкова гадни що не ги оставят да си правят собствена държава и да се крадат едни-други, вместо да грабят благородните руснаци? А, да - тихичко се споменава думичката нефт. Не бе, те само тъпите хамериканци гонят нефта, нъл тъй? И после руснаците се чудят що никой не ги обича?
Някой да ми посочи един народ, на който Русия да е направила добро? Украйна, може би?

Чет - 20 Фев 2014, 13:38
Профил
Аватар

Ти първо ми посочи един народ на когото чеченците са направили добро. :lol:

Чет - 20 Фев 2014, 13:56
Профил ICQ
Аватар

Otdel_Za_Borba_S_Chalgata написа:
Ти първо ми посочи един народ на когото чеченците са направили добро. :lol:

Чечня и Челопеч , ръка за ръка през вековете :D

Out of a great pike's shoulders
From a water-dog's hooked bones:
It was made from grief

Чет - 20 Фев 2014, 14:01
Профил
Аватар

sten написа:
Хубаво, така да бъде! Чеченците са и виновни на Русия - ок! Следователно да нямат право на собствена земя, на суверенитет и са длъжни да знаят руски! Като са толкова гадни що не ги оставят да си правят собствена държава и да се крадат едни-други, вместо да грабят благородните руснаци? А, да - тихичко се споменава думичката нефт. Не бе, те само тъпите хамериканци гонят нефта, нъл тъй? И после руснаците се чудят що никой не ги обича?
Някой да ми посочи един народ, на който Русия да е направила добро? Украйна, може би?

:D

Браво !
Има надежда .. :wink:

Иначе с финландците са първи дружки !
Вчера им прекратиха мъките в хокея :mrgreen:
Да дадеш 50 милиарда и да не стигнеш полуфинал - безценно :twisted:
Някои неща не се купуват с пари .. за всичко останало ще се погрижи Газпром :wink:

Чет - 20 Фев 2014, 14:07
Профил
Аватар

Изображение
:mrgreen:

Чет - 20 Фев 2014, 14:09
Профил
Аватар

И хусарят частник с мотора се включи на място, значи всичко точно. :lol: :lol: :lol:

Чет - 20 Фев 2014, 14:14
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1494 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 100  Следваща