Дата и час: Съб - 07 Дек 2019, 10:42

Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1470 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98  Следваща
 История и гражданско общество №20 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: История и гражданско общество №20
sten написа:
Deymus написа:
Ае шматка, кога във соца е имало рокери, достатъчно поживях тогава за да не съм чувал за тез индивиди.
А и моторетки като Симсон, Ява и 2 МЗ-тки нещата не се получаваха.

[color=#80BFFF]Е, кЪк? А СерГей СтаниШеф? Татенцето му купувал мотоцикли, ама не "ИЖ" или "Балкан" както се сещаш! Имаше едно "ято" синчета на червената аристокрация...

Именно, това което описваш има толкова общо с рокери, колкото Вовата с двуклетъчно. Тотално се разминават дефинициите на глезено дете и рокера.

Сря - 29 Апр 2015, 10:05
Профил
Аватар

ТЕ се имаха за "рокери" :mrgreen:

Сря - 29 Апр 2015, 10:11
Профил
Аватар

Абе и Вовата се мисли за хитър, но си е само прост.

Сря - 29 Апр 2015, 10:12
Профил
Аватар

:D

Изображение
:mrgreen:

Сря - 29 Апр 2015, 10:14
Профил
Аватар

16AVOV написа:
http://en.wikipedia.org/wiki/Rocker_%28subculture%29 това какво общо има със соца
п.п. между другото по времето на соца , да бъдеш рокер беше гордост, а не лошо

Ама не бъркай РокЪр-културата в ОК, където е възникнала и моторджийството като стил и начин на живот...това, че погрешно се именуват всичките "рокери" си е проблем на журналята и техните следовници. А и Уикито е един надежден източник за нещата, заеби... :lol: :lol: :lol: :lol:

Иначе и у нас имаше, поне през `70те и `80те...познавам лично доста (дори и баща ми е бил такъв на по-млади години 8) :mrgreen: ). Нямаха хубавите машини на соц-мамините синчета, вярно е, но пък влагаха сърце и душа в Урал, ИЖ и някое друго трофейно БМВ или ЕТЗ. Бяха хора свободолюбиви и недолюбвани от властта. Но дори и те тогава не се зовяха рокери :) :) :) През `90те се нароиха много последователи, ама...духът избяга. "Кафе-рокерите" станаха болшинство, скъпите кросарки и пистарки на новобогаташките лайненца взеха да прогонват истинските радетели на идеята и постепенно "старите" се отказаха от организираното движение. Съборите станаха кебапчийски срещи. Сега клубовете в по-голямата си част са пълна пародия....

Сря - 29 Апр 2015, 10:15
Профил
Аватар

Имам въпрос, на който не е нужно да ми отговаряте - нужно ли е да редактирам и трия мнения и да банвам профили или сами ще се спрете с обидите един към друг и какви-ли-не-фобските изказвания?...

Сря - 29 Апр 2015, 10:20
Профил
Аватар

Как беше:

А ма то туй форум беше, хората си говорят!

или трябва да те цитирам точно?

Сря - 29 Апр 2015, 10:22
Профил
Аватар

spikey написа:
Имам въпрос, на който не е нужно да ми отговаряте - нужно ли е да редактирам и трия мнения и да банвам профили или сами ще се спрете с обидите един към друг и какви-ли-не-фобските изказвания?...

Цитат:
16AVOV написа:
АВЕ МЪРШОЯД, ГНАСЬ НЕЗЕМНА,я разкажи как с честен труд зъболекарски печелиш пари, я сподели със съфорумците за комисионните за сметка на пациента и за другите комисионни за пробутване на фармацевтични лекарства с неизвестни последствия, Съжалявам родителите ти ако са живи, че са отгледали такова миризливо лайно със самочувствие на Наполеон.

Кога това нищожество ще бъде баннато перманентно? Е, тогава ще спра да си го връщам.

Сря - 29 Апр 2015, 10:24
Профил
Аватар

Стен не се хаби, нека симулират дейност, те зелените влизат тук веднъж на 6 месеца :)

Сря - 29 Апр 2015, 10:25
Профил
Аватар

Деймъс, можеш да ме цитираш точно и може и да видиш смисъла на изказването ми, но ще ти спестя труда и сама ще ти го преведа - форум, всеки има право да изказва своето мнение. Елементарното възпитание изисква, когато не сме съгласни с нечие мнение, да не започнем да обиждаме този, който е споделил въпросното. Ако това го чуваш за първи път в живота си, съжалявам, значи нещо генерално куца. А току-виж, може да ти напомни и т. 3.

Сря - 29 Апр 2015, 10:33
Профил
Аватар

:lol:

Абе колко Ростиславчо е 'Роко' , толкова и в Раша има рокери :mrgreen:

Сря - 29 Апр 2015, 10:38
Профил
Аватар

Deymus написа:
Стен не се хаби, нека симулират дейност, те зелените влизат тук веднъж на 6 месеца :)

Deymus, нищожеството се оплакало, че съм нарекъл майка му руснакиня - каквато е, родом от Ленинград по негови думи и баща му партиен секретар - пак по негова информация. Т.е. на неговите клевети аз отговарям с факти, които той е поднесъл. Върховната наглост е, че нищожеството може да клевети и да обижда, а на всичкото отгоре се жалва!

Сря - 29 Апр 2015, 10:38
Профил
Аватар

Я колко удобно сега се сети да цитираш каквото и да е.
Къде спахте преди няколко месеца, когато всяка тема бе осрана от 2-3 индивида, чиито следи още могат да се видят, когато с месеци зелен не се появяваше. А сега, когато нещата, в известен смисъл се нормализираха, ти реши да се правиш на принципна.
А и да ми пишеш със зелено, смяташ ли, че с това думите ти имат по-голяма тежест, при положение, че делата ви са видими?

А смехотворните, пасивно-гресивни подмятания за липсата на култура у мен, са ненужни, ако имаш да казваш нещо го кажи, не се опитвай да се правиш на ........

Просто зелените отдавна абдикирахте и загубихте всякакъв авторитет пред мен, не се пъни, ако аз съм ви проблема, давай затривай този акаунт.

Хем ми е интересно, какъв аршин ще покажете, че помня кога нищо не сте правили, кога давахте символични банани.

Да не забравиш да се позовеш на точка 14.

Която ви е като чл.1 едно време!!!

Последна промяна Deymus на Сря - 29 Апр 2015, 10:41, променена общо 1 път

Сря - 29 Апр 2015, 10:39
Профил
Аватар

Гледам и цигането се появи :)

Сря - 29 Апр 2015, 10:40
Профил
Аватар

:D

Сега , драги зрители ще ви обясня , защо руските роковци , паадън рокери , няма как да се приемат на запад от полско-беларуската граница :wink:

Имало едно време един а-социялен тип , странно възприемащ себе си за част от западната култура в национален мащаб , заради елементарното си желание да е част от нещо на което НЕ принадлежи ! Дошъл , калмика в град ,който мрази , почнал работа във фирма с шеф ,когото мрази и ... решил , че може да е част от компания , която мрази .. Всеки път като идвал на сбирките им поздравявал с ' Гепи Банда ' :shock: въпреки очевадния му статут на чуждо тяло .. И точно тук , драги слушаци е разковничето - дошъл след две години момента , когато същата тази банда му показала недвусмислено че не е част от тях , напуквайки и без това кривият му нос :lol:

Та руските рокери НИКОГА няма да са част от запдните си събратя , поне докато симпатизират на Путин , драги ми Вова :idea:
В това няма нищо , нелогично , както и в горната подисторийка :wink:

Сря - 29 Апр 2015, 10:51
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1470 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98  Следваща