Дата и час: Сря - 20 Ное 2019, 04:36

Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 Родната казарма/ вашите незабравими спомени;) 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Родната казарма/ вашите незабравими спомени;)
Ама никога не бяхме чували за Дрангов, добре че ни просвети! :lol:

Сря - 06 Май 2015, 23:00
Профил WWW
Аватар

edna_lelq написа:
звучиш ми някак неадекватно,та чак ми е неудобно :roll:

И аз това обяснявам, но ме изкараха грубиян!

Сря - 06 Май 2015, 23:44
Профил
Аватар

Местоположение: в държавата, къде отново властват червените маймунски гъзове!!!
Гордея/това не е името на малката дъщеря на цар Гордий :lol: / се, че не съм бил в казармата.
Две години загубени да се подчиняваш на хора с iq под номера на обувките ти, и да станеш 'мъж", щото мама и тати са те заебали и не са те научили как да си оправяш леглото, какво е отговорност, дисциплина, спазване на срокове, правила....
И я стрелнеш 20 пъти за тези години, я не.
Забавачница за бавноразвиващи се/предимно/
Как беше: жена ако не е раждала и мъж ако не ходил войник....Голяма работа, че жената може да е написала гениална книга например, а мъжът да е изобретил нещо общественополезно.
А виййййй, пАтреотЕ, посетихте ли вчера Военноисторическият Музей? Беше безплатно...тъкмо като за пАтреотЕ :lol:
Агни плюскахте ли?
Аз-ДА.
Това прави ли ме патриот? :lol:

Чет - 07 Май 2015, 06:26
Профил
Аватар

Аре стига с тая казарма....Две пропиляни години тъпотия сред тъпаци...Дано не се върне никога тази недомислица, това не бе обучение по войнска доблест, слава и умения на бойното поле, а тотална комунистическа пародия!

"Казарма" е имало до 9ти, то и войнските ни постижения си го показват, тогава, когато наистина е имало за какво да воюват!

Чет - 07 Май 2015, 09:17
Профил
Аватар

thirstyswagman написа:
Гордея/това не е името на малката дъщеря на цар Гордий :lol: / се, че не съм бил в казармата.
Две години загубени да се подчиняваш на хора с iq под номера на обувките ти, и да станеш 'мъж", щото мама и тати са те заебали и не са те научили как да си оправяш леглото, какво е отговорност, дисциплина, спазване на срокове, правила....
И я стрелнеш 20 пъти за тези години, я не.
Забавачница за бавноразвиващи се/предимно/
Как беше: жена ако не е раждала и мъж ако не ходил войник....Голяма работа, че жената може да е написала гениална книга например, а мъжът да е изобретил нещо общественополезно.
А виййййй, пАтреотЕ, посетихте ли вчера Военноисторическият Музей? Беше безплатно...тъкмо като за пАтреотЕ :lol:
Агни плюскахте ли?
Аз-ДА.
Това прави ли ме патриот? :lol:

По-точно не може да се каже. 2 години на вятъра, да те командорят хора с IQ равно на това на Фекалоне. :idea: За да станеш "мъжле" лицемер като форумния каун-мъжкар. :lol: :lol: :lol:

За казармата съм, но не с такъв срок и не с такива командващи. Спокойно нужното може да се научи за 3-4 месеца. Бих се записал с удоволствие ако могат да предложат нещо смислено, въпреки съм доста по-наясно с оръжията (и съм стрелял достатъчно) от доста ходили в казарма.

Чет - 07 Май 2015, 09:49
Профил WWW
Аватар

:lol:

Как ги обичах такива селски отворковци като тебее в казарматааа :twisted:
Един със спукана челюст , друг в несвяст , щях да те спукам от чанч :mrgreen:
И запомни един път завинаги - жената казва какво е мъжествено :idea:
Ти щото си много мъжествен , за тва си на Пе баджанак и на Делян също :wink:

Иначе - да , онази казарма навремето беше пародия !
Чисто технически 'бойната и строевата' подготовка се усвояваше за 3-4 месеца , след това караули до откат и загуба на време !

Въпросът бе зададен в контекста на Сеети Георги Победоносец , не в този на Георги значи земеделец , за тез от дальеко диет са да поясня ! :lol:
Той ше ми говори за мъжественост , поповския плешундер , дет в Сеоге не го искат дори :twisted:

Чет - 07 Май 2015, 10:27
Профил
Аватар

:lol: :lol: :lol: Знаех си, че ще отворовиш същата глупост, путьо. :lol: :lol: :lol: Заучи някоя друга тъпотия, че вече ставаш комичен. :mrgreen: Ако ще ровиш пак в лични неща, поне недей да си измисляш, курво. ;) Като не знаеш за какво става дума си затваряй лъжливата човчица. ;)

Ако беше попаднал на мен в казармата щеше да ходиш на зъболекар. :mrgreen:

Иначе реално май сме на едно мнение ама като типична вагина не се сдържа да се насереш с лъжи. Мъж бил, щото жената тъй казала (уж, не съм се ровил в личните ти неща, щото не съм мисирка като теб ;)). Колко жалко е да си кравай...

Чет - 07 Май 2015, 10:59
Профил WWW
Аватар

:lol:

Става дума, моето пати , че имаш по-малко лицево и черепно окосмяване от другият :twisted:
А това значи И по-малко тестостерон :wink:
Може да се тупаш у гърдите , къв си и кой си , но жената има последната дума :idea:

Аз левундер вчерашен имам 25 годишна връзка , а ти сельо и 25 месеца няма да задържиш жена до себе си , щото си инфантилно , тъпо селско парче !
Дано не те засека някъде из клоаката , щото ше останеш доволен !
И не си ходил в казарма , не за друго , а щото не ставаш - НГВС си , кьосе нефелно ! :twisted:

Чет - 07 Май 2015, 11:39
Профил
Аватар

:lol: :lol: :lol: Ама заплашваш ли ме нещо? ;) Ай дано не ме срещнеш... ;)

Не съм ходил, защото ходих да уча, тъпако. :lol: :lol: :lol: Тъпата свирка пак си измисля. :lol:

За другото ти казах, жалко е да си лъжливо лицемерно копеленце. :mrgreen: ака Шарпче.

Чет - 07 Май 2015, 11:46
Профил WWW
Аватар

:mrgreen:

Учи за да живееш в клоака ли бе , цървул ?
За тва ли учи , или да се излагаш кат кифладжия по форумите , да ти занам аз , дет не искам и на снимка да ти виждам гадната мутра с кой си си близък и кой къде го слага на .. :x

Пълен нещастник си и още пет тъпи висши да имаш , пак няма мъж да станеш и ще те сменят кат носна кърпа !
Щото мъжеството в ВУЗ не се изучава , даже и висшо военно училище !
Общак ! :twisted:

Чет - 07 Май 2015, 12:01
Профил
Аватар

Казаш шофьорът-лицемер. Това изчепва цялата ти форумна и реална същност. :lol: :D :drink2: :mrgreen:

Чет - 07 Май 2015, 12:03
Профил WWW
Аватар

Та на въпроса във връзка с Свети Георги Победоносец , освещаването на бойните знамена , военните паради и ... общите работници :wink:

Образа на мъжът в униформа , защитникът на отечеството , доблестния войн с правдива кауза , бе заменен в наши дни от - тъп амбициозен провинциалист , меркантилен до нива ' абие кво кът йе клоака щом плащат добрие ' :evil:
За къв мъж изобщо може да става дума , който се е продал за шепа жълтъци в град който не понася :idea:
Тоя утре ако стане война , пръв ще напълни гащите и ще каже ... ' миии тъй и тъй живиея в кокоши гъз и съм свикнал с миризмата , туй ко мъ късай мйен ' :x

Та - абсолютно съм са казармата , щото подозирам , че поне форумния общак ще има по-голям шанс сред нежния пол :lol:

Чет - 07 Май 2015, 12:17
Профил
Аватар

Честно, хора, започвам все повече и повече да се убеждавам, че искате да умра в абсолютна и безкрайна тъпота. Всеки път, когато ви видя как "льобовно" си говорите, убивате не само сериозно количество от и без това малкото ми останали мозъчни клетки, но и по няколко малки бобърчета, още непрогледнали... Кому е нужно, баси?

Шарп, съжалявам, че на 40-и-кусур годишен мъж трябва аз да обяснявам кое е нормално поведение и кое не е, но да използваш епитети и клюки с единствената цел да злепоставиш опонента си, те прави теб смешен в очите на другите.

Айв, и теб да те пита човек с кой акъл се връзваш, да не споменавам, че провокацията тръгна от теб.

Направо ви визуализирам с разгърдени ризи и биейки косматите си гърди (кой колкото си има), викайки почти членоразделно: "Булгар, булгар".

После жените сме били интригантки...

И в тази връзка, горните ми думи се отнасят не само до споменатите, но и до всичките "големи мъже", които си мерят чурките у форум. Идея нямате колко е грозно отстрани. Приемете го като мнението не само на модератор, но и на жена. Всъщност, знам, че нищо няма да приемете и това ще държи дикиш до другия път само...

До тук с възпитателната страна към старите кримки, сега към уважаемата нова потребителка (изхождам за пола от ника) Сестрата на Борис - никой няма да ти даде шоколадово бонбонче за достигане на определен брой мнения. Въпроси от подобен тип като този, който си заложила в настоящата тема, се задават в темата "Кажи си" - едно безвредно лексиконче. Спамът - в Коша. И въобще, оставам с впечатлението, че можеш да четеш и трябваше до сега да си се запознала с това.

Чет - 07 Май 2015, 12:51
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3