Дата и час: Сря - 11 Дек 2019, 23:06

Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1486 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 100  Следваща
 Guns N' Roses 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Любимата ми група с любимия ми бас китарист :D Тяхната музика е толкова страхотна и въпреки че вече не издават нови песни(изобщо няма да коментирам измишльотината на Аксел и неговата нова банда Guns N' Posers :? ) остават легенда!
VR също са доста добри!Аз лично чакам с повече нетърпение техния втори албум "Libertad" отколкото "Chinese Democracy".

Съб - 30 Дек 2006, 01:05
Профил
Аватар

Мнение 
Лично за мен това е най-великата група , съществувала някога ! Може би единствената , или една от малкото групи , които добиват световна известност още с дебютният си албум . За скромното си съществуване като цялостна банда / едва 6-7 години / , те постигат това , за което на останалите големи банди им трябва поне една декада ... Slash , Matt , Duff , Izzy и Старият Axl бяха перфектната комбинация .... Guns N'Roses Forever ! Поздрав за всички фенове с Paradise City ! ;)

Сря - 03 Яну 2007, 19:20
Профил
Аватар

Мнение 
:D Направо ми се стопли душата като видях тема за най-най-най-любимата ми група!
музикалните ми вкусове принципно объркват често и самата мен, но Г'Н'Р си остават Н1!!!!!!!!!
Все още прилежно си пазя плакатите с които си бях облепила стените в стаята и дори тетрадката със снимките и статийките от "Ритъм"(който тогава беше още вестник) и "Рок булевард", само да се появеше брой на сп "БРАВО" със снимки на групата.........лелелелелелелел....и лягах и ставах с книгата на Мик Уол "Най-опасната група в света" :lol: :lol: :lol: :lol: (бая свободно време съм имала) .
Дори Депеш не са ме докарвали до подобно състояние както Гънс!
Наистина бяха велики!

Успях да си нямеря единствено соло албума на Дъф(Билийв ин ми) и ужасно много ми хареса!

когато разбрах, че Аксел е направил нова група Г'Н'Р изпаднах в шок :shock: не съм ги чувала а и нямам желание, опасявам се че много ще се разочаровам!

Хей, имало още Гънс фенове! Това е страхотно!
Поздравявам ви с Рокет Куиин! една от любимите ми песни!

Сря - 03 Яну 2007, 21:38
Профил
Аватар

Мнение 
Гънс са втората ми любима група след Ред Хот:)Слаш е най-добрият китарист на света:)

Сря - 03 Яну 2007, 21:58
Профил WWW
Аватар

Мнение 
betina_bambina написа:

Успях да си нямеря единствено соло албума на Дъф(Билийв ин ми) и ужасно много ми хареса!

Страхотен албум! :wink: А вторият му албум - "Beautiful Disease",така и не беше издаден официално а само в ограничен брой...НО ако се интересуваш винаги бих могла да ти го пратя по някакъв начин - наистина си заслужава да се чуе! :wink:

Сря - 03 Яну 2007, 23:54
Профил
Аватар

Мнение 
betina_bambina написа:
Хей, имало още Гънс фенове! Това е страхотно!

Страхотно е наистина :)

Пет - 05 Яну 2007, 14:38
Профил
Аватар

Мнение 
[quote="betina_bambinaкнигата на Мик Уол "Най-опасната група в света"[/quote]

Къде може да се намери тази книга в дне6но време ?

Пет - 05 Яну 2007, 14:50
Профил
Аватар

Мнение 
Много се радвам че има фенове на наситна великаните :) Guns N roses :)
Неописуемо добри :) а за Слаш, какво да кажа :) най - добрия :)
и се радвам, че сега има Velvet Revolver

Пет - 05 Яну 2007, 15:10
Профил WWW
Аватар

Мнение 
McKagan написа:
betina_bambina написа:

Страхотен албум! :wink: А вторият му албум - "Beautiful Disease",така и не беше издаден официално а само в ограничен брой...НО ако се интересуваш винаги бих могла да ти го пратя по някакъв начин - наистина си заслужава да се чуе! :wink:

Не в ограничен брой, а изобщо не е издаван. Това, което се продава по нета, ако изобщо се намери, са презаписани дискове от промо копията за медиите. Beautiful Disease си заслужава да се издаде официално с хубав звук...ама дали скоро ще им дойде акъла в главата?!

Другата група на Duff, Loaded, също са добри. Много си обичам албума им Dark days :)

Поздрав между другото:
http://www.youtube.com/watch?v=y8mHluYO8v4
(забележете с коя песен е направено...)

За книгата, има я в Амазон на доста добра цена :) Намира се.

Пет - 05 Яну 2007, 15:18
Профил
Аватар

Мнение 
Nightrain написа:
McKagan написа:
betina_bambina написа:

Не в ограничен брой, а изобщо не е издаван. Това, което се продава по нета, ако изобщо се намери, са презаписани дискове от промо копията за медиите. Beautiful Disease си заслужава да се издаде официално с хубав звук...ама дали скоро ще им дойде акъла в главата?!

Другата група на Duff, Loaded, също са добри. Много си обичам албума им Dark days :)

Поздрав между другото:

За книгата, има я в Амазон на доста добра цена :) Намира се.

дам..забелязах я в амазон но.....ина4е казано не от нета ?

...относно 2рия солов на Дъф на някои места пи6е 4е е в ограни4ени коли4ества както една моя добра приятелка каза а на други 4е никога не е издаван :) но да...6те е добре официално да се появи :wink: ...някои ден

Пет - 05 Яну 2007, 16:39
Профил
Аватар

Мнение 
Поздрав между другото:

Видеото е СТРАХОТНО :!: :!: :!:

Съб - 06 Яну 2007, 15:21
Профил
Аватар

Мнение 
Аз като гледах сега новите концерти останах с добро впе4атление...сепак такива невероятни пар4ета като изпълнени съвсем прили4но дори и сега все о6те ти ка4ва адреналина и те карат някакси да се разтрепери6 от кеф......просто ти идва от вътре.....Гънс за мен винаги 6те са 1вите и последните.

...за разлика от 2002ра година когато се появи на сцена като...не искам да описвам-с плитки и тн. сега се е привел в нормално състояние -накратко със стария имидж :)
Ясно 4е Гънс не са това което бяха но Ахл е Роуз :wink: ако отида на концерт на Велвет и Скот по4не да ми пее пар4етата на Гънс.... макар и с Дъф и Сла6 в състав ...се6тате се 4е Ахл е незаменима 4аст от бандата.

Ясно 4е легендата на Гънс никога няма да мое да ни радва заедно отново а именно

зад барабаните Mr. Steven Popcorn Adler - страхотен барабнист ,стрхотна визия ,уникален стил
на баса Mr. Duff Rose McKagan - незаменимата бас китара
Ритъм-а на пи6таците , Господин Изи Страдлин - перото на гънс
Lead Guitar-a - Slash - друг ЗВЯР с китара не съм виждал
Уникалният глас на Аксел - бясното ти4ане по сцената , танците които секи един от нас се опитва да изтанцува пред огледалото без успех ...

и вси4ко това на едно место в една уникална банда ......Перлите на Рок н Рола - Guns N`Roses

ме4тата ми е да се намеря на някой техен концерт където просто....няма да знам кой съм и какво става,заобиколен от толкова фенове на любимата група,след това 6те бъда коренно разли4ен ,6те бъда истински 6тастлив 4е съм видял и 4ул GUNS N`ROSES, групата която зна4и толкова мн за мен ,групата в сърцето ми

Гънър завинаги[/quote]

Божкеееее, и аз си мечтая за такова нещо!!!!!!!!!!!
Само при мисълта направо се побърквам от щастие!!!!

Съб - 06 Яну 2007, 15:25
Профил
Аватар

Мнение 
Guns N Roses е любимата ми група.Не спирам да ги слушам.Най- много ме кефи песента Welkome to the jungle защото е адски яка :drink2: .Слушай те ги защото са най- яката група на света :drink2:

Съб - 06 Яну 2007, 17:19
Профил
Аватар

Мнение 
Сега си изтеглих и гледах двд-концерта от Оклахома'92.Малко съм разочарован.Всикчи от групата свириха страфотно,само Аксел се изложи,горкия беше пълна трагедия :x

Съб - 06 Яну 2007, 17:35
Профил WWW

Мнение 
rock^girl написа:
Guns N Roses е любимата ми група.Не спирам да ги слушам.Най- много ме кефи песента Welkome to the jungle защото е адски яка :drink2: .Слушай те ги защото са най- яката група на света :drink2:
.

Съб - 06 Яну 2007, 17:42
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1486 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 100  Следваща