Дата и час: Вто - 10 Дек 2019, 17:33

Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1486 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 100  Следваща
 Guns N' Roses 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
sa6ko2530 написа:
rock^girl написа:
Guns N Roses е любимата ми група.Не спирам да ги слушам.Най- много ме кефи песента Welkome to the jungle защото е адски яка :drink2: .Слушай те ги защото са най- яката група на света :drink2:
.

Стига бе,
аз си мислех 4е само тениските са им били готини :wink:

ама Paradice City по ме кефи :arrow:

Съб - 06 Яну 2007, 17:46
Профил
Аватар

Мнение 
A па мен Velvet Revolver най- ме кефи . Момчетата изхвърлиха боклука , а след това от някъде се появи Scott Weiland и рече нещо от рода на " Що да не направим банда с педали като вас , А ?! " Слаш му счупи ботилка в главата и така се роди Contraband :) АХ как чакам новия . Тия 12 песни вече се смлях да ги въртя

Съб - 06 Яну 2007, 17:54
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Цитат:

зад барабаните Mr. Steven Popcorn Adler - страхотен барабнист ,стрхотна визия ,уникален стил

Ритъм-а на пи6таците , Господин Изи Страдлин - перото на гънс

тези два "поста" биват малко ветровити в Гънс..
Стивън бива отстранен от групата, когато започват записите на "Use your...", поради прекалената си зависимост към наркотиците..на негово място идва тогавашният барабанист на Кълт - Мат Соръм,
Изи пък изненадващо или не, напуска групата точно преди феномалното турне "Use .." . Към групата се присъединява Гилби Кларк....

А какво ще кажете за албума "The Spaghetti Incident" според мен има дости добри кавъри!

Относно кинигата..не знам къде я има в момента, веднъж я зърнах при един от букенистите на Орлов мост. Аз си я купих, когато тя излезе на български през 1993-та
сега гледам адреса на издателството "Делфин Прес" 8000 Бургас-Ц , п-к 296, бул."Христо Ботев" Н19 (даже не знам дали издателството съществува още и дали е на същият адрес)

Нед - 07 Яну 2007, 15:06
Профил

Мнение Re: Guns N' Roses
:drink2: Guns N Roses samo te i nikoi drug ne slu6am ooo euuuu :drink2:

Нед - 07 Яну 2007, 16:36
Профил WWW

:drink2: Guns N Roses sa qka grupa slu6ai te gi za6toto v tqx ima golqm rock

Нед - 07 Яну 2007, 16:48
Профил WWW
Аватар

rock^boy написа:
:drink2: Guns N Roses sa qka grupa slu6ai te gi za6toto v tqx ima golqm rock

Верно има "голям рок" :lol: ама Аксел се излага на живо;)

Нед - 07 Яну 2007, 18:25
Профил WWW
Аватар

Мнение 
6те се пооглеждам на Орлов..... мерси :)

...ина4е за Спагетите...съм съгласен с колежката :wink:

Нед - 07 Яну 2007, 18:55
Профил
Аватар

Мнение 
Гънс... Всички ги прехвалват и има защо, така си е. Но както добри попадения, те имат и достатъчно издънки.
Последната от коите е Rock Am Ring, гласа на Аксел отново не беше във форма.
Новия състав на групата по нищо не може да се сравянва със стария, не е уместно просто, но не мога да си изкривя душата и да кажа, че не са добри. Не. Напротив, оказа се че Слаш съвсем не е незаменим от гледна точка на изпълнението на собствените му сола [да, незаменим е бил в измислянето им, явно].
Иначе Гънс са ми най-любими в най-старите им периоди, да не кажа и в началото.
Аксел... Няма втори такъв глас, признавам. Щях да напиша, че и друг такъв скандалджия няма, но това май съвсем не е така. ;P
Конкретно за него, колкото и да ми беше симпатичен и като фронтмен и като визия, появата му на наградите на MTV през 2002ра с рапърски дрехи, плитки наподобяващи раста и ланец си беше тоталната и незабравима издънка. Оттам нататък старите Гънс окончателно загинаха, но поне се успокоявам със старите им и наистина добри парчета, те са вечни. :)

Нед - 07 Яну 2007, 23:11
Профил ICQ YIM

Мнение 
Като стана въпрос за книги на 4 май, май се очаква биографията на Axl Rose с автор Mick Wall

Пон - 08 Яну 2007, 16:02
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Guny написа:
Като стана въпрос за книги на 4 май, май се очаква биографията на Axl Rose с автор Mick Wall

Super :D :D :D :D :drink3: :drink2:

Пон - 08 Яну 2007, 16:51
Профил

Мнение 
слушах ги до 92-ра някъде. дотогава ми бяха любима група. уважавам ги, но се отнесох в друга посока

Пон - 08 Яну 2007, 18:28
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Guny написа:

По4ти на рд-то ми :)

...е 6те си я вземем няма как ...мерси за инфото :)

Пон - 08 Яну 2007, 19:54
Профил

Мнение 
Ще си я вземем, ще си я купим и още как, но дано се появи в Б-я

Пон - 08 Яну 2007, 22:55
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Guny написа:

Тук дори и да излезе ще е с порядъчно закъснение от около 4-5 месеца :roll: дано все пак някой се сети да я издаде и тук :roll: Като си спомня колко търсих "Бандата за която времето забрави"(неофициалната им биография) от Пол Стенинг,само за да разбера че никой не си е направил труда да я преведе :?

btw попаднах на една статия в българско списание че Соня Васи ще се жени за Мат Соръм тази пролет :shock: ...в България :shock: ...и ще домъкнат VR :shock: :D

Пон - 08 Яну 2007, 23:07
Профил
Аватар

Мнение 
McKagan написа:
Guny написа:

Тук дори и да излезе ще е с порядъчно закъснение от около 4-5 месеца :roll: дано все пак някой се сети да я издаде и тук :roll: Като си спомня колко търсих "Бандата за която времето забрави"(неофициалната им биография) от Пол Стенинг,само за да разбера че никой не си е направил труда да я преведе :?

btw попаднах на една статия в българско списание че Соня Васи ще се жени за Мат Соръм тази пролет :shock: ...в България :shock: ...и ще домъкнат VR :shock: :D

а тва озна4ава...концерт :P

леле дано да съм прав :D

Пон - 08 Яну 2007, 23:12
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1486 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 100  Следваща