Дата и час: Съб - 07 Дек 2019, 15:21

Отговори на тема  [ 273 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Следваща
 Евро 2016 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Евро 2016
Бахти заговора срещу Ботев!
То не бяха съдии, ушеви, само вие сте невинни .

Съб - 11 Окт 2014, 22:29
Профил
Аватар

Ами... Каквото и да си говорим тук, колкото и да коментираме нашите "национали", фактите от последните дни са, че европейският и световният шампион паднаха. Евала на Словакия и Полша!

YNWA!!!

Съб - 11 Окт 2014, 23:40
Профил
Аватар

Вчера гледах Полша-Германия, на моменти поляците бяха направо сгъвани в собственото си наказателно поле и въпреки това дори за момент не изглеждаха толкова жалки, колкото нашите. Дайте да не се лъжем- хърватите през второто полувреме просто спряха да играят. И срещу един неиграещ отбор ние отправихме един удар във вратата, че даже и съжаляваме как не сме взели нещо повече.....Армения, Чехия, Азербайджан, Хърватска- във всеки следващ мач играят с все по-ниска мотивация и желание, за футболни качесва никой не говори. С тая игра в Осло и един удар във вратата няма да имат....

Нед - 12 Окт 2014, 15:33
Профил

Точно The Game
Хърватите ми се стори че разбраха, че с минимум усилия ще вземат мача и спряха почти да се напъват.
Нашите намалиха нивото от миналата есен доста. А бях оптимист след мачовете преди 1 година.
Не е добре работата и въпреки всичко дано срещу Норвегия покажат ,че могат доста повече.

Нед - 12 Окт 2014, 17:37
Профил
Аватар

Нещо не разбирам кво го нареждате нашия отбор ама айде.
1. Наистина не схаващам. Миналите квалификации ли накараха повечето българи да мислят , че националите могат да се изперчат на Хърватия и всичко да свърши победоносно. Това, че направихме що горе прилични мачове с Дания и Чехия. Вие не ги ли гледахте с Азербейджан ? Щото бяха мноо зле.
2. Имаше едно обективно мнение преди срещата и то беше на хърватския журналист, който нарече националния ни отбор /не цитирам точно / "Някога пълен със звезди, а сега с анонимници" . Кой наистина се засегна от това ?
Хърватия - http://en.wikipedia.org/wiki/Croatia_na ... tball_team
България - http://en.wikipedia.org/wiki/Bulgaria_n ... tball_team
Нещо като ни гледате състава от млади момчета и стари реваншисти, не изглеждали, че само 3 от хърватските имена са достатъчни да им ударят един чук по нервната система на всичките...вкупом.
3. В същия контекст, съм сигурен, че простотиите на феновете ни, преди и по време на мача, също са се отразили. Щото си е бая тъпо да гледаш колко се е наострила родната ти публика преди тоя мач.
4. http://www.uefa.com/uefaeuro/qualifiers ... garia+slip
Пращам линка заради статистиката. Гледах мача, гледам и статистиката. Ако Хърватите са разбрали, че не е нужно да си дават много зор, то с тази стратегия спечелиха на късмет. Щото на няколко пъти, дето впрочем никой не ги отчете особено, се разминаха не заради гениалната си игра, а щото нашите не им вързваше.
5. Аз продължавам да мисля ,че Хърватска са скрития фаворит в групата, макар слабата им игра срещу нас. И си мисля, че пичовете имат шанс да се пооправят ако успят да хванат точка в Норвегия.

П.П. Що не пуснаха Тонев по-рано. Това ми е топ въпросът за този мач.

Нед - 12 Окт 2014, 20:41
Профил ICQ WWW

Срещу азерите нищо не играха нашите, но се измъкнаха. Сега нямаше как да се получи. Безобразна игра, наистина нямаме кой знае какви имена, но и за своята класа бяха много зле. Дано Любо успее да ги превключи за утре.
Deymus написа:
Бахти заговора срещу Ботев!
То не бяха съдии, ушеви, само вие сте невинни .

Не знам за другите споменати от теб неща, но на тоя мач жълтите господа не видях да правят нещо особено незаконно. Анунаки правилно е казал, че заптиетата търсят под вола теле.
И на мен хърватите като народ са ми сравнително симпатични от исторически съображения, но хвърлянето на предмети между секторите и опитите за "танци" из града ги приемам като нещо нормално за агитките. Обаче скандиранията "югославия" и "убий усташа" ме отвращават жестоко.
От другата страна пък също беше прекрачена границата - да си сложиш на оградата знака на Усташата :| Поне гербът на ВМРО да беше до него...

И понеже все се обявяваме за най-лошите, най-глупавите, най-долните - снощи във Варшава си се чуваха освирквания и на германския химн. А в Букурещ днес също е било страшно мазало.

Нед - 12 Окт 2014, 22:03
Профил
Аватар

rain написа:
Нещо не разбирам кво го нареждате нашия отбор ама айде.

Заради липсата на желание за игра- нещо, което показаха в началото на миналите квалификации и затова хората напълниха стадиона срещу Дания и Чехия. На всички им е ясно, че нямаме отбор от звезди. Това, което хората очакват е максимално старание, тичане и гонене на всяка топка, поне това. Но хайде стига с тая теза, че едва ли ен хърватите сме ги изпуснали, не е сериозно просто....

Нед - 12 Окт 2014, 22:20
Профил
Аватар

Не е сериозно, да наричаме нашите накъдърници и бездушни мързели, заради това, че не изглеждаше все едно едвам сме изпуснали хърватите. Особено на фона на тъпанарската публика на националния стадион.
Истината е ,че нямаше как да изглежда все едно едвам сме изпуснали хърватите, щото техният отбор е класи над нашия.
Може би защото в хърватския футболен съюз не намират място хора като Боби Михайлов, Данчо Лечков , Христо Порточанов, Емил Костадинов и прочие. И може би защото Хърватските клубове нямат невероятни ръководители като Тодор Батков, Венци Стефанов, Сашко Томов, Гигов, Пайнери , майнер и цялата паплач, дето по-скоро е за затвора, отколкото за какъвто и да е контакт с родния спорт.
Само че ни е родна черта като нашите спортисти не стават да си го изкарваме на тях.

Даеба простите щангисти, нищо не правят само и само защото от 20 години насам собствената ни федерация се опитва да ги размаже и ги саботира отвътре. Бездарници.
Даеба простите волейболисти, нищо не правят само и само защото половината не са съгласни да играят по свирката на Данчо Лазаров и Любо Пенев и да им пробутват схемите. Тъпия Радо Стойчев дето може да направи шампион всеки отбор освен Българския / ебати странната случайност /. Скапания Матей Казийски, дето е предател, въпреки, че на всяка титла на Тренто вее българското знаме, щото Данчо Лазаров е България.
Ми боксьорите ! Оня смешник Детелин Далаклиев дето само ми се оплаква, че се състезавал с дискова херния. Не му ли стигат по 600 лева заплата на тоя ! Не се ли наяде. И Тервел и Кубрат Пулев - смешници със смешници. Не ги е срам.
За борците да не говоря или за гребците. Дето тренират в канавки. И те са боклуци.

И най-накрая идват футболистите. Не Ники Михайлов и Божинов, дето живеят в списанията. Другите. Мързелите.
Незнам само аз ли съм чувал с повечето от младите български футболисти как се отнасят с тях, ама знам, че тия, които не танцуват като щракне Босът на клуба с пръсти, никога не стигат до професионален футбол изобщо.
А останалите, след като ги стъпчат и покорят, в момента, в който преглътнат, че са нечия собственост и се опитат да надигнат глава и да покажат нещо заради, което да ги вземат в чужбина ги посрещаме ние с викове "бездарници", след като са паднали от истински футболен отбор.
Бербатов и Петров за какво изведнъж започнаха да се обаждат прекалено много. Не е защото много им порасна работата. А защото успяха да се измъкнат. За това колко ни е лайнян футбола не говорят само тези, които правят лев от него или които са вързани за него.

И после искаме нещо повече от бездушни мързели и бездарници ?!

Еми слабо.
Айде малко по-сериозно.

Сори за грешките , много набързо нахвърлям мисли щото трябва да излизам.

Пон - 13 Окт 2014, 13:08
Профил ICQ WWW
Аватар

rain написа:
Айде малко по-сериозно.

И аз така бих ти казал, че направо ме просълзи.....Много обичаме да се хвалим с несгодите си- по време на подготовката всеки мълчи като бит гъз и после като дойде провала(съвсем закономерен) се почва- ама аз бях настинал, тренирах на студено, нямаше условия, нямаше кинти, но понеже съм кУрав българин си мълчах. Айде малко по-сериозно- като нямаш условия, пари, управляват те някакви тъпанари, просто си смени професията или работното място. Ама да търпиш, мълчиш и после да се оправдаваш или по-лошо- да се гордееш, че мизерстваш, си е чисто робска психика. А за младите бг таланти, айде наистина малко по-сериозно- вижда какво става като отидат в някой по-сериозен европески отбор- търкат пейката и след някой друг месец ги забиват под наем някъде си.....И пак казвам- Боби Михайлов, Данчо Лечков , Христо Порточанов, Емил Костадинов и прочие нямат вина, че онзи ден нашите излезнаха посрани, без никакъв хъс и желание поне малко да потичат.

Пон - 13 Окт 2014, 17:28
Профил
Аватар

И аз така , просълзен , ще ти кажа ,че половината от спортистите освен търпене и медали вземат. Не знам дали си се занимавал със спорт, ама има професии, които са си призвание. Те сънуват това, което го правят. Детелин Далаклиев взе злато с дискова херния. Румяна Нейкова, Данчо Йовчев, Борци, щангисти ...повечето тренират със скапани шуби на някакви места дето са опасни за обитаване и хранителните добавки сами си ги купуват, защото го живеят това. И защото са Корави българи! И взимат медали, продължават да взимат медали.
Евала им правя, че не си смениха професията. Евала на Григор и Цвети, че не записаха в някой западен университет, а решиха да се занимават с тенис. Евала на братята Пулеви. На Данчо Йовчев. На Станка Златева и на всички, които въпреки неблагодарната си родна публика продължават да опитват.
Щото е доста тъпо да си най-призната боркиня в света, а в родните форуми да те наричат мечка и да се питат кога ше се жениш и прочие.

Боби Михайлов, Данчо Лечков , Христо Порточанов, Емил Костадинов имат пълната вина, че в България виреят само футболисти без хъс и фенове-тъпанари.

Проблема не е в пишман спортистите. Проблема е, че като всичко останало искаме да края на сезона да сме първите и най-добрите или са ни виновни, ама които се сетим. Начело със спортистите.

Еми няма да имаме футболисти като Хърватските скоро. И заплати няма да имаме.
Само претенциите ни са бразилски. Щото със същата игра ако ги бяхме били или изравнили, щяха да са ебати царете нашите.

Пон - 13 Окт 2014, 18:47
Профил ICQ WWW

Не че много се интересувам от хърватски ногомет :mrgreen: но там имат един "пич" на име Здравко Мамич, който като поведение е хибрид от Вили Вуцов и този. Основна фигура е и в HNS, и в Динамо Загреб. Само че там нещата вървят, защото имат традиции от юго ерата, и то не само във футбола - на водна топка са винаги претенденти за медали, на хандбал са сила и т.н. Ние традиции (поне не такива) в игрите нямаме, а в атлетическите спортове нещата опират много до финанси. И въпреки това изскачат от време на време по някоя Ивет, Тереза, щангистите да не ги изброявам. Във футбола също се пръква по нещо читаво, но за отбор може би ще трябва да почакаме. Дано дочакаме.

Пон - 13 Окт 2014, 21:40
Профил
Аватар

Е, има ли смисъл да обясняваме колко сме зле..?!

Пон - 13 Окт 2014, 23:37
Профил
Аватар

Ако пред Хърватския отбор имахме оправдание за силен съперник, малко по-добра селекция от Вторничните ни мачове и щяхме да ги ометеме тия...

Пон - 13 Окт 2014, 23:38
Профил ICQ WWW
Аватар

Чичовото,махай татковото от вратата!

Вто - 14 Окт 2014, 00:43
Профил WWW
Аватар

Аз продължавам да държа на своето :lol: Те момчетата ....те не са виновни ,че са там :lol:
Те са жертва на нечии амбиции :lol:

Коментарите на нашите футболисти и треньор непосредствено след мача напълно точно илюстрират отборът на Българския футболен съюз. Ама абсолютно точно. Простотията лъсва на етажи.

Продължавам да се изумявам, че перуката имаше наглостта да вкара малкия манекен на титулярен пост. За тези хора не съществува чувство за национален дълг и чест. И докога единствено лакеите им ще го отнасят ...уви не мога да си отговоря.

Вто - 14 Окт 2014, 00:53
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 273 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Следваща