Дата и час: Вто - 10 Дек 2019, 19:50

Отговори на тема  [ 273 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Следваща
 Евро 2016 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Евро 2016
Съгласен съм, Ванка. Откакто Батето, лека му чашка, не е шеф на БФС, сме все надолу. Норвегия излиза със състав средна възраст двайсет и колко? Вкараха 15-годишно дете! Защото хората в ръководството им са смели. Нашите са сме...ткаджии.

Вто - 14 Окт 2014, 01:08
Профил
Аватар

Толкова си могат. Не виждам смисъл да им се сърдим или да ги псуваме. Толкова могат.

Вто - 14 Окт 2014, 08:44
Профил WWW
Аватар

rain написа:
Боби Михайлов, Данчо Лечков , Христо Порточанов, Емил Костадинов имат пълната вина, че в България виреят само футболисти без хъс и фенове-тъпанари.

А замислял ли си се за хората, които стоят м/у ръководителите и нас, феновете? За треньори, които работят в клубовете, за треньорите на деца и юноши, които взимат пари, за да играе определено дете - за това замислял ли си се? За това, което се случва във водещите ни клубове най-вече (говоря за ЦСКА и Левски)? Че играят децата на заможните родители, а не тези, които я могат играта. За методиката на подготовка, за системата на подготовка още от школите - за това замислял ли си се? Не оправдавам Перуката, Лечков и компания, те също са продукт на тази система. Не желая и теб да критикувам, защото в много отношения си прав. Но основите на това, което виждаме в момента, са положени доста отдавна. Когато нещата започнат да се променят от дъното, от основата (не казвам корупцията да се изчисти изцяло), тогава може и да имаме национален отбор по футбол. За мен резултатите на отбора са отражение на обществото ни в момента. И на мениджърските интереси.

YNWA!!!

Вто - 14 Окт 2014, 09:09
Профил
Аватар

Така е, момчета, всички сте прави... Ама искам да бием, мама му стара, да си кажа - браво, победихме!
Проклинам тия футболни победи от '94-та!

Вто - 14 Окт 2014, 10:01
Профил
Аватар

Ей, най-важното е, че момчетата вкараха гол, въпреки тежките условия при които тренират и показаха, че са кУрави! С това комсомолско- псевдопатриотично мислене на голяма част от населението си заслужаваме съдбата- и на държавата и на спорта в частност.
Иначе за съжаление трябва да кажа, че треньорството на Пената почва прекалено много да мяза на това на Ицата- първите няколко мача иху-аху, юруш на маслините и после дупарата лъсва......Тоя състав снощи май даже не си и струва да се коментира.....

Вто - 14 Окт 2014, 10:14
Профил
Аватар

Пич, очевидно говорим на различни езици. Разбирам тезата ти, но не я споделям и на 1 %. Пък и наистина всеки път като ти чета мненията за спорта виждам стървнишкия поглед на трите хикса и някак се малко ..деа знам странно ми е. Така че по-добре да спрем.

За финал. Не смятам да обвинявам момчетата, заради това, че нито могат, нито имат волята да играят.
Gillan го каза достатъчно добре. Респект, за което.
Имам един приятел, който прекара над 6 години от треньор на деца в предучилищна до 4-ти клас. Обяснявал ми е как шефа идва и казва "Ето списък с тези, тези на които ще наблягате и ще налагате. Без въпроси." Как ги въртят със заплатите и прочие".

Половината българи отбиват номера, че работят цял живот, имитирайки преките си началници, но всички продължаваме да се чудим защо футболистите не си дават зор ? Ебати пародията. Човешка комедия в три части.

Ние сме по-силни в индивидуалните спортове, защото в тях е застъпен по-слабо колектива, който да те смачка в зародиш.
Това за главата и казана и на Вуте да му е зле. Не сме завистливи. Просто сме мишки, които се крият една в друга като дойде големият плъх.
И няма една скапана котка в тая държава.

Вто - 14 Окт 2014, 10:55
Профил ICQ WWW
Аватар

Няма нужда да споделяш тезата ми, както и да харесваш погледа на трите хикса :) Няма как да уважавам хора без воля за каквото и да е и няма как да не уважавам такива, които макар с по-малки възможности дават всичко от себе си- не говоря само за спорт. Проблемът ни е, че страхът от шефа, завистта към съседа и мързела са ни национални спортове. Може би и затова тая атмосфера не ми понесе повече. И аз финал- и аз имам доста приятели, които имаха данни да станат доста добри футболисти, но се явиха едни мижитурки, които почнаха да им искат някакви хиляди левове, за да ги пускат в игра. И какво стана? Сега много от тези хора са някъде по света, работят нещо друго и си играят футбол за удоволствие. Да, не станаха футболни звезди, ама поне не позволиха на някакви малоумници да ги унижават.....Щом на теб ганьовската психика ти харесва, ок, въпрос на вкус, казало кучето :drink3:

Вто - 14 Окт 2014, 14:43
Профил
Аватар

Сега като победим Малта, а Италия падне от Хърватия, ще се размечтаем, че жабарите са слаби и можем да ги бием, за да се борим за второто място. После италианците ще ни тупнат и ще си кажеме, е кво пък толко Италия е все пак, ще се борим за третото място. И тогава някой измежду Азербейджан и Норвегия ще ни сложи на място за пореден път. Това ми е шести пореден цикъл в който гледам същия този филм, и все се убеждаваме, че по-лошо не е било и няма как да бъде, а все по-лошо става.
~Из форума на "Гонг"

Вто - 14 Окт 2014, 17:45
Профил ICQ WWW
Аватар

Нашите "котенца" както казваше един персонаж не заслужават даже и коментар за това което правят :evil: .Бездушни бездарници бих ги нарекъл :twisted: .Освен БГ първенството спирам да гледам и националния отбор :wink:

Вто - 14 Окт 2014, 18:30
Профил ICQ
Аватар

Ама па и германците как се оакаха накрай Дунава :) :)

Вто - 14 Окт 2014, 23:37
Профил
Аватар

В рамките на шегата, щом световният шампион Германия от 2 мача с/у Полша и Ейре взима 1 точка, значи нашите не са толкова зле. :P :mrgreen:
Но лично аз съм изненадан, че не успяха да победят.

А Ревалдо Късметлийски как измъкна португалците...

YNWA!!!

Сря - 15 Окт 2014, 00:05
Профил
Аватар

Испания, Германия, Холандия + още някои, които играха в Бразилия (Италия, Хърватска, Белгия, Босна и Херцеговина, ...), с футболисти от силни първенства, Шампионска Лига сега се представят зле. Хората са уморени. Да, професионалисти са и това им е работата, но може би има претоварване, знам ли. Този есенен кръг от квалификациите ще е така - напролет всичко ще си дойде на мястото :)

А видяхте ли какво правим тук на Балканите? При нас започна леко. В Румъния се позасили. А снощи сърбите и албанците са се пооляли...

Сря - 15 Окт 2014, 11:01
Профил
Аватар

http://www.vbox7.com/play:28d28b6eda

А това видяхте ли го?

Сря - 15 Окт 2014, 11:04
Профил WWW
Аватар

е кой не го видя?

Сря - 15 Окт 2014, 11:08
Профил
Аватар

Бе поне бой кат хората да си бяха спретнали :mrgreen:

Сря - 15 Окт 2014, 12:19
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 273 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Следваща