Дата и час: Нед - 27 Сеп 2020, 06:23

Отговори на тема  [ 147 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 За съборите и моторите No. 2 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: За съборите и моторите No. 2
Мероприятия на СБМ и Свободни Мотоклубове за 2014 г.

1-3,05 Национален мото събор The Riders MC- България Бакаджика

23-25,05 Национален мото събор МОНТАНА от 1998 Монтана к-сАУГУСТА
Национален мото събор Торнадо -Асеновград 40-те извора

6-8,06 Национален мото събор Неразделни Братя Дупница

13-15,06 Национален мото събор The Black Roses MC Казанлък
13,15,06 Национален мото събор Ядрените Козлодуй

20-22,06 Национален мото събор Демоните Нова Загора яз.Жребчево
20-22,06 Национален мото събор Пророците Петрич

4-6,07 Национален мото събор Вагабондс Пловдив Велинград

11-13,07 Национален мото събор Планиски Братя Ком
11-13,07 Национален мото събор Night Wolves MG BG Кюстендил

17-20,07 5-ти Национален мото събор Лястовица 33 Полски Тръмбеш
18-20,07 8-ми Национален мото събор Пирински Вълци Предела

25-27,07 Национален мото събор FreeWind Riders BG Ст Загора

8-10,08 Национален мото събор Осоговски ездачи Кюстендил
Национален мото събор Лудогорски Братя Разград

15-17,08 Национален мото събор Норд Уест Видин Баба Вида
15-17,08 Национален мото събор Змейовете Павел Баня

22-24,08 Национален мото събор Bad Company В. Търново

29-31,08 Национален мото събор Кралете на пътя Благоевград - Делвино

1-7,09 Галактически събор Wild Children Варна-Камчия "Захарчето"

ДРУГИ СЪБИТИЯ

14-15,02 Волни пиянки Камчия

22,03 Откриване на сезон Вагабондс Пловдив
22,03 Откриване на сезон Олд Бастърс В. Търново
29,03 Откриване на сезон Джентълменс София

6,05 Откриване на сезон и Рожден ден Норд Уест Видин
16,18,05 Мото среща Вълците-Варна Провадия
30,05-01,06 Мото курбан Волни ездачи Чирпан
6-8,06 мото среща Ковачите Габрово

23-29,06 Bike Week- Хептагон груп-Варна
27-29,06 Мото среща Спирит оф фрийдъм Русе
27-29,06 Традиционна мото среща Ягула- Лом Лом
28,06-01,07 July Morning Wild Children Варна Фичоза

4-6,07 Благотворителен мото рок фест Калашниците- Нови Хан Побит камък
11-13,07 Мото рок фестивал Old Bastards MC В. Търново
25-27,07 Мото среща Скални орли Рибарица

1-3,08 Мото среща Fire Shadows -Плевен Гривица
8-10,08 Мото рок фест Тополовград

2628,09 Закриване Хептагон груп Варна

При всички положения ще настъпят промени с течение на времето(както винаги) така, че следете темата

Информацията е копирана от мотофорум.бг

Сря - 22 Яну 2014, 17:49
Профил WWW
Аватар

Мисля, че тая година вече задължително трябва да стигна до Плевенската среща.

If you got it today you don't want it tomorrow, man, 'cause you don't need it, 'cause as a matter of fact, as we discovered on the train, tomorrow never happens, man. It's all the same fucking day, man

Чет - 23 Яну 2014, 10:17
Профил ICQ
Аватар

8)

Изображение

Пон - 17 Фев 2014, 10:35
Профил WWW
Аватар

Малко красоти от Варна :wink:
http://www.dnevnik.bg/skorost/2014/02/2 ... _morskata/

Пон - 24 Фев 2014, 20:37
Профил WWW
Аватар

rumba_rock написа:
Малко красоти от Варна :wink:
http://www.dnevnik.bg/skorost/2014/02/2 ... _morskata/

8) Хмм... моторджийски елек.... моторджийски линкове в моторджийската тема... хммм... ше стане човек от тебе :mrgreen: :drink3:

Пон - 24 Фев 2014, 21:10
Профил WWW

Само на мен ли ми се струва или тези "братя" отделят прекално много време в гледане на американски сериали?
На някой от точките ме напушва такъв смях, но гледам да държа благоприличие, за да не обидя някой :mrgreen:

http://stormbringers.us/index.php?optio ... 3Ahot-news

Нед - 06 Апр 2014, 10:49
Профил
Аватар

Gichev написа:
Само на мен ли ми се струва или тези "братя" отделят прекално много време в гледане на американски сериали?
На някой от точките ме напушва такъв смях, но гледам да държа благоприличие, за да не обидя някой :mrgreen:

http://stormbringers.us/index.php?optio ... 3Ahot-news

Приетите правила и норми на това събрание, всъщност са много стари. Говоря за повече от 30 години, преди да има сериали като "Синове на Анархията". Не са локални въпросните норми, а международни. Докато бях член на клуб, наистина беше важно да се спазват, но на мен не ми се понрави "организираната свобода" + някои действия от страна ръководството на клуба. Резултат - палнах подметките и напуснах. Сега съм в графата "свободни мотористи", стоя далеч от клубове и съм си много добре. Не разбирам вживяването или едва ли не фанатизирането на не малко хора на тема мотоциклетен клуб, но това е въпрос на личен избор. По тази тема проявявам нужното разбиране, толерантност и уважение. Не малко хора се отнасят страшно сериозно като стане въпрос за клубен живот и всичко свързано с него.
И мен ме гони недоумение защо това така или онова иначе, ама щом този път са си избрали хората в клубовете - ОК, тяхна им работа.
:drink3:

Ето информация от днешното събитие в Бургас:

http://borislavkostov.wordpress.com/201 ... aici-2014/

https://www.youtube.com/watch?v=lKRxD67l-qo

Нед - 06 Апр 2014, 20:47
Профил WWW
Аватар

Цитат:
Като членове на МС не се допускат:
- жени;

- полицаи и бивши полицаи – за МС 1%;

- хомосексуалисти(Gays);

(Няма бивши полицаи и бивши гейове!)

Пффф, смешници.
И малко по-надолу, в секция факти:
Цитат:
В момента членове на клуба са близо 30 души от различни градове на страната, включително четири дами.

If you got it today you don't want it tomorrow, man, 'cause you don't need it, 'cause as a matter of fact, as we discovered on the train, tomorrow never happens, man. It's all the same fucking day, man

Пон - 07 Апр 2014, 09:37
Профил ICQ

Не знам на мен цялата работа ми се струва страшно позьорска, недоумявам как може да накараш възрастен мъж да се държи като подлога и това ще го издигне в очите ти? Да ограничаваш членовете по мотора който карат? Да ограничаваш хората по пол, работа, сексуални предпочитания, на мен ми се струват повече ограничения, отколкото неща които да обединяват. Както и да е аз така или иначе в клуб няма да влезя, няма да бъда и фанатизиран фен на футболен отбор(щото и онея не са баш с всичкия си), но ще си карам мотора с приятели и това ще ми харесва.

Пон - 07 Апр 2014, 11:27
Профил
Аватар

Ми, не всеки клуб е такъв. Наблюденията ми като страничен човек върху мотоклуба в Плевен ме навеждат на мисълта, че и свестни клубове има. Има доста сериозно дамско участие, разбират се за важните неща и се събират всяка седмица. Организират и мото среща.

Пон - 07 Апр 2014, 11:44
Профил ICQ

Е да бе сигурно има и "нормални", само че аз доколкото разбирам тея са направили събрание на всички клубове и са се разбрали едва ли не тези правила да важат за всички клубове в България, което си е манипулация.
Моето наблюдение е върху Ямболските клубове единия от който видиш ли са последователи на лошите американски момчета от хелс-а, в клуба не може да влезеш ако не караш Харли примерно, ама това че Харлитата има минават по 1000км. на сезон никой не го притеснява. Или Лошите деца на дядо, там пък е пълна анархия, моторите са малко старт от скрапа, ама те някак си повече ме кефят, не се приемат на сериозно поне.
Абе да живеят стига да не ми се месят в живота не ме интересува кой къде членува, аз и по събори не ходя заради простотията която се излива по тях Има места за които малко хора знаят и по-добре, места където човек може да научи и да си прекара добре, независимо какво кара и...всички други ограничения.

Пон - 07 Апр 2014, 18:50
Профил
Аватар

Gichev написа:
Не знам на мен цялата работа ми се струва страшно позьорска, недоумявам как може да накараш възрастен мъж да се държи като подлога и това ще го издигне в очите ти? Да ограничаваш членовете по мотора който карат? Да ограничаваш хората по пол, работа, сексуални предпочитания, на мен ми се струват повече ограничения, отколкото неща които да обединяват. Както и да е аз така или иначе в клуб няма да влезя, няма да бъда и фанатизиран фен на футболен отбор(щото и онея не са баш с всичкия си), но ще си карам мотора с приятели и това ще ми харесва.

Те за това иде реч :wink: Видях що е то "Организирана свобода" и "Чао!". Моят... бившият ми клуб беше от вида МСС, което е доста по-либералният вариант на мотоциклетния клуб, със значително по-леки правила. Но виждайки монетата и от страната на клубен член, разбрах че това определено не е за мен.
Има неща, които граничат с едва ли не идиотизъм. Какво имам предвид - Виждал съм как на гаджетата на членове от МС, на елеците им пише (в превод на БГ) "Собственост на Х". Като Х е името или псевдонима на въпросният клубен член, с когото са обвързани. Моля?! "Собственост"?! OK, тяхна им работа.
Появиха се и сдружения, които се водят "мото група", "мото братство", "мото клан" и т.н., които не попадат под преките норми описани по-горе.
Членството или не в клуб, марката и модела мотоциклет (и неговата кубатура, та ако ще и скутер да е), не правят някого повече или по-малко моторист, фен на моторите, рокер, любител или както там искаш го наречи. Каквото ти е в сърцето и душата е важното. Трябват ти две основни неща - мотор и магистрала. Другото се набавя :wink:
Пък съборите - изродиха се... Да съм ходил на 4 или 5. Просто не си струва. Прави си кефа с мотора и близки хора и да ти е през кардана. 8)
Ай, НАЗДРАВЕ :drink3:

Пон - 07 Апр 2014, 22:16
Профил WWW
Аватар

El Rockero написа:
Gichev написа:

Те за това иде реч :wink: Видях що е то "Организирана свобода" и "Чао!". Моят... бившият ми клуб беше от вида МСС, което е доста по-либералният вариант на мотоциклетния клуб, със значително по-леки правила. Но виждайки монетата и от страната на клубен член, разбрах че това определено не е за мен.
Има неща, които граничат с едва ли не идиотизъм. Какво имам предвид - Виждал съм как на гаджетата на членове от МС, на елеците им пише (в превод на БГ) "Собственост на Х". Като Х е името или псевдонима на въпросният клубен член, с когото са обвързани. Моля?! "Собственост"?! OK, тяхна им работа.
Появиха се и сдружения, които се водят "мото група", "мото братство", "мото клан" и т.н., които не попадат под преките норми описани по-горе.
Членството или не в клуб, марката и модела мотоциклет (и неговата кубатура, та ако ще и скутер да е), не правят някого повече или по-малко моторист, фен на моторите, рокер, любител или както там искаш го наречи. Каквото ти е в сърцето и душата е важното. Трябват ти две основни неща - мотор и магистрала. Другото се набавя :wink:
Пък съборите - изродиха се... Да съм ходил на 4 или 5. Просто не си струва. Прави си кефа с мотора и близки хора и да ти е през кардана. 8)
Ай, НАЗДРАВЕ :drink3:
Много ми е чудно .Защо си си избрал име elrokero (ходил на 4-5 събора) тогава като нищо не разбираш от това което коментираш.Просто се пиши МОТОРИС и никой няма да ти се връзва и ядосва на цитатите

Чет - 17 Апр 2014, 17:00
Профил
Аватар

Ами просветли нас, незнаещите, о великий. :lol: :lol: :lol:
Ама първо научи правописа. :lol: :lol: :lol:

Рокеро, Гичев, и аз тотално не разбирам смисъла на мотоклубовете. Абсолютно безсмислено занимание за мен.

Чет - 17 Апр 2014, 17:36
Профил ICQ
Аватар

И кой истински байкър се самонарича Рокер... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Мотоклубовете в изброеният по-горе вид де, не като сбор приятели, каращи и пиещи си бирата заедно, за ташака с "гръбчета" ;) "Курвогони", примерно... :drink3:

Чет - 17 Апр 2014, 18:35
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 147 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща