Дата и час: Нед - 12 Юли 2020, 03:47

Отговори на тема  [ 1572 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 105  Следваща
 Сигнали за технически проблеми 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Сигнали за технически проблеми
Това е темата, в която можете да сигнализирате за проблеми с излъчването на радиото и технически проблеми с форума.

За да се решат проблемите и да има някаква полза, моля:

1. Въздържайте се от оплаквания на общо основание без пояснения, като например "пак се скапа онлайна" или "форумът е много бозав". Опишете си проблема максимално подробно - какво точно се случва и от колко време.

2. Моля без спам и оф-топици. С какво ще помогне коментар "ти може и да нямаш онлайн, ама на никой в радиото не му пука"?

Изказвания, които не отговарят на горните условия, ще се трият.

Съб - 23 Май 2009, 14:20
Профил WWW
Аватар

Мнение 
в бургас,много често,ефирната честота на z rock е атакувана от други радиа.сушам ефино z rock,сутрин от 7.00ч. до 17.00ч.всеки ден.проблемите са два,три пъти седмично,между 11.00ч. и15.00ч.ако,информацията ви интересува,моля,проверете!

Съб - 23 Май 2009, 14:54
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Във Варна ефирният сигнал е глух, пращи, губи се, възстановява се, но никога, ама никога не се хваща нормално. От няколко месеца е така.
Пък да видим дали на някого му пука.

Съб - 23 Май 2009, 16:48
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Има ли възможност да стигам до някоя страница от дадена тема във форума, без да прелиствам цялата тема, защото така е много бавно? :shock:

Съб - 23 Май 2009, 21:07
Профил
Аватар

Мнение Стояноваааа..........
hundred написа:
Има ли възможност да стигам до някоя страница от дадена тема във форума, без да прелиствам цялата тема, защото така е много бавно? :shock:

Аз пия тебе те хваща, какъв е тоя въпрос от тебе, все едно си за пръв път в тоя форум?
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
А сега съм длъжен да поднеса извиненията си към Zrock. :oops: :oops: :oops:

Съб - 23 Май 2009, 21:11
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
hundred написа:
има търсачка ама не е направена за индианци
а сега сериозно на територията на дружба 2 веднага като се мине моста за аерогарата сигналът е повечче от ужасен на места е ту на пикове ту накъсва ту на неста изобщо не се чува същият проблем има и на детелината за към младост и около района на БИЦ ИЗОТ някакъв шанс за подобряване на качествто на излъчване :roll:

Съб - 23 Май 2009, 22:13
Профил ICQ YIM WWW
Аватар

Мнение 
Z-ROCK написа:
За да се решат проблемите и да има някаква полза, моля:
1. Въздържайте се от оплаквания на общо основание без пояснения, като например
rocklover написа:
Аз пия тебе те хваща, какъв е тоя въпрос от тебе

2. Моля без спам и оф-топици. С какво ще помогне коментар
satan написа:
има търсачка ама не е направена за индианци

Моля, спестете си презрителните коментари и ми обяснете как да стигна бързо например до стр. 53, когато темата е на стр. 95. Ако, разбира се, желаете да споделите ценните си знания. 8)
Много технически възможности на форума не са ми известни и не виждам защо да не попитам тук. :roll:

Съб - 23 Май 2009, 23:52
Профил
Аватар

Мнение 
Бай Иван написа:
Във Варна ефирният сигнал е глух, пращи, губи се, възстановява се, но никога, ама никога не се хваща нормално. От няколко месеца е така.
Пък да видим дали на някого му пука.

Както е и в пъти по-слаб от този на кое да е друго радио от също толкова месеци :!:

Нед - 24 Май 2009, 00:12
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
hundred написа:
Моля, спестете си презрителните коментари и ми обяснете как да стигна бързо например до стр. 53, когато темата е на стр. 95. Ако, разбира се, желаете да споделите ценните си знания. 8)
Много технически възможности на форума не са ми известни и не виждам защо да не попитам тук. :roll:

Имам един начин, макар и да не е перфектен е по-добре от връткане на 50 страници :)

Горе в адресбара ти е линка.
Примерно: http://zrockbg.com/forum/viewtopic.php?t=12433&start=0

Накрая има едно число. В този случай 0. За да се отиде на дадена страница може да се смени това число. Така например: От 0-14 е 1-ва страница, втора е от 15 до 29, Трета от 30 до 44 и т.н.
Всяка страница на форума съдържа 15 поста. За това за да се отиде на някоя страница се взима и умножава страницата по 15. Така например за 53-та страница ще стане:
От 53 вадим 1 става 52, 52.15=780 =>сменяме 0 в този случай с 780 и отиваме на 53 страница.
Друг начин е 53.15=795. Махаме 1 и получаваш, че за да отидеш на 53 страница горе трябва изтриеш 0 в този случай напишеш 794 (всяко число от 780 до 794 става също).

Метода има някви сметки, но пак е по-бърз от цъкане следваща страница и т.н. до безкрайност.

Нед - 24 Май 2009, 00:41
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
аз имам един въпрос, рекламното време във всички градове ли е еднакво :?: защото покрай прекъсванията на ефира/ тогава слушам и онлайн/ ,на няколко пъти се случи рекламното време, в ефир, макар и запълнено с някаква музика да бъде до 4 мин. по дълго от това на онлайна

Нед - 24 Май 2009, 08:45
Профил
Аватар

Мнение 
vova.61 написа:
аз имам един въпрос, рекламното време във всички градове ли е еднакво :?: защото покрай прекъсванията на ефира/ тогава слушам и онлайн/ ,на няколко пъти се случи рекламното време, в ефир, макар и запълнено с някаква музика да бъде до 4 мин. по дълго от това на онлайна
това мисля че и буги го обяснява че за отделните градове рекламното време е различно

Нед - 24 Май 2009, 08:49
Профил ICQ YIM WWW

Мнение проблеми има в почти цялата периферия на София
а сега сериозно на територията на дружба 2 веднага като се мине моста за аерогарата сигналът е повечче от ужасен на места е ту на пикове ту накъсва ту на неста изобщо не се чува същият проблем има и на детелината за към младост и около района на БИЦ ИЗОТ някакъв шанс за подобряване на качествто на излъчване :roll:[/quote]

Споделям напълно, а също така в района на другите Младости, Горубляне, Панчерево и други крайни квартали на София. По мое мнение предавателя не е с необходимата мощност за да покрие цяла София или е зле настроен, а или са прецакали Z-rock с кофти честота, която се заглушава в периферията на столицата. Защо подяволите това не се случва на радио Веселина питам се аз? Ами с любимото радио? Трябва да има някакъв начин да се оправят тези неща. Аз пътувам много, с различни автомобили по столицата и нямам възможност да слушам nnline

Нед - 24 Май 2009, 09:44
Профил
Аватар

Мнение 
Абе само майните не се обадиха. :roll: Като, че ли тук радиото цъфти и връзва. :D

Честно казано има малко смущения, но това се дължи на всичките тези жици за градския транспорт (до колкото има такъв де).
По-скоро имам една забележка относно ефира. Много е слаб. Като излезна на улицата със слушалки на главата, дори и да съм увеличила силата на звука, колите ми заглушават музиката. :? В сравнение с другите станций, които могат да ти спукат тъпанчето.
А има места на които наистина не се хваща (визирам разни сгради от бетон), което отново идва според мен от слабия сигнал.
Не е болка за умиране, но се почувствах длъжна да кажа. Има и други 'майни' тук, нека и те да си кажат компетентното мнение. Може пък аз да живея на шибано място! :roll:
И все пак онлайна си е онлайн :wink:

Нед - 24 Май 2009, 12:10
Профил YIM
Аватар

Мнение 
Morgoth написа:
Имам един начин, макар и да не е перфектен е по-добре от връткане на 50 страници :)

Горе в адресбара ти е линка.
Примерно: http://zrockbg.com/forum/viewtopic.php?t=12433&start=0

Накрая има едно число. В този случай 0. За да се отиде на дадена страница може да се смени това число. Така например: От 0-14 е 1-ва страница, втора е от 15 до 29, Трета от 30 до 44 и т.н.
Всяка страница на форума съдържа 15 поста. За това за да се отиде на някоя страница се взима и умножава страницата по 15. Така например за 53-та страница ще стане:
От 53 вадим 1 става 52, 52.15=780 =>сменяме 0 в този случай с 780 и отиваме на 53 страница.
Друг начин е 53.15=795. Махаме 1 и получаваш, че за да отидеш на 53 страница горе трябва изтриеш 0 в този случай напишеш 794 (всяко число от 780 до 794 става също).

Метода има някви сметки, но пак е по-бърз от цъкане следваща страница и т.н. до безкрайност.
Е, т'ва е - ФзФ сте култови! :D
Браво и мерси, това и на мен ще ми е доста полезно ;)

Нед - 24 Май 2009, 12:30
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
в обеля също има заглъхване около мметро станцията па дори и около моя блок който е доста далече от метрото демек Обеля 2 като цяло непрекъснато или глъхне или прашти като обезомяло :roll:

Интересно :
интересно е че вчера от централна гара до почти сами пловдив сигнала беше много силен и с добро качество слезъх в пловдив и направо заглъхна радиото (а за Крумово да не говорим)

Пон - 25 Май 2009, 10:26
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1572 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 105  Следваща