Дата и час: Пон - 01 Юни 2020, 19:27

Отговори на тема  [ 1043 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 66, 67, 68, 69, 70
 За децата на България 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: За децата на България
Преди 10 минути Валя Таслакова написа в страницата във ФБ :

'' Мда , хората им е писнало от всичко , напълно са загубили вяра ! И с пълно основание , като се оглеждам наоколо . Цял ден звънят приятели и колеги с подкрепа , предложения и инициативи. Мисля че ако спретна един кризисен център ще му дам работа 10 часа на ден нонстоп , може и повече. Само че за мен нещата трябва да се обмислят и да се видят - какво искаме и до къде ще стигнем. Наясно ли сме , че обществото иска направо революция , дошло му е до гуша? Вярно е , че като хора ние сме на подходяща възраст , понесли тежки удари посредством пострадалите ни деца и погубените животи и здраве , образовани , креативни , неизцапани с партийни фантифлюшки , имаме чиста кауза и неегоистична цел , не крадем , бели хора сме , плащаме си тока и водата , НО ХОРА , до 05.05. тази година ние сме нямали хабер какво ще ни сполети и завърти , Галя го написа , нашите семейства сме допускали най много някоя 10 часова сватба с много веселба да ни застигне! А то какво стана , и за него няма как да си подготвен и да имаш рецепти. И сега хората ме срещат и ми предлагат от дарява кръв до пари , от фондация до масови палежи на цигански села , и аз , вярвам никой нормален човек не може да има готов отговор и стратегия! Миналите пътя за законодателни промени пишат горчив опит обезоръжаващ , хората напъват за подписки и аз самата искам и търся подкрепа , от къде ли не да я търся , НО НИЕ НЯМАМЕ ОЩЕ ФОРМАЛЕН ОТКАЗ! Не че живея в заблуди че властта тръпне някой да я ръчне , Галя и Валя и тя хоп- променя закона! Утре се надявам да говорим с колегите и да видим какво ще измислим като форма и съдържание на искането. Трябва да го напишем и внесем. През това време ще проведем учения , ще прегледаме артелната , ще проверим кое как и що , то ще си проличи дали сме стъпили на дългата клинична пътека с мотаенето из комисиите в Парламента. Защото ако започнем атаката преди да внесем нашите искания за промени , то ще излезе че правим революция . Аз не съм говорила с Галя дали има кевларен елек :-) ''

Сря - 14 Май 2014, 21:13
Профил
Аватар

Вчерашен пост на Валя между совалките до болницата, гробищата и дома :

'' Благодаря ви за подкрепата ! Днес момчетата ни стават 9 дена откакто ги няма. На Цвети предстоят сложни и тежки операции , може би още днес. Наред с всичко днес ще направим първите стъпки по изработване с водещи юристи в града ни на законодателните промени , които възнамеряваме да внесем чрез нашите депутати. Ако настъпи размайване и разсейване , започваме подписки в цялата страна - имаме хората , имаме подкрепата , сутринта към 8 без 10 ще призова по Нова тв директно включване именно в цялата страна хората да ни подкрепят. Те ни управляват в името на народа , ще ги принудим да гласуват в името на народа. Безкрайно съм ви благодарна , хора....! ''

Сря - 14 Май 2014, 21:14
Профил
Аватар

И последно за сега, пост на Валя ( с ник dal ) в Хобикафе от преди малко :

'' Ида от там , топличко е на сърцето , спокойно е , и вие отдъхнете !
Разберете , хората им е писнало от ВСИЧКО !
Появяват се две , сравнително чисти , да речем грамотни бели незахлупени сравнително модерно мислещи и политически необременени , на добра възраст , с чиста кауза и взор напред , народът иска някой да го организира и поведе. Днес ме срещаха хора и ми предлагаха направо революции , изобщо никой да не си играе с подписки. Жената от случая с децата в р. Чая днес ми каза , че са внесли 36000 подписа в Народното Събрание и никой не ги е чул. Там са 6 деца загинали.Колегите звънят от цяла България. Хората не вярват в промяна защото я иска народът и е необходима , хората смятат че трябва да се постигне промяна под натиск.
Нас всички телевизии ни искат и канят , ние нямаме с това проблем. В събота Галина ще е в 120 минути по БТВ , аз за сега се опъвам , ще видим.
Дадохме репортажи и за БНТ и Зетра местната ТВ и изобщо това не блазни и не е нищо , въпрос на една шайба.
На мен Слави ми е напълно достижим , защото сме близки със сестра му , неговите родители и моя баща са от въпросния учиндол , Тодорово до плевен
Аз никога до сега не съм се бутала в масовки , не съм партийно оцветена , на мен не ми е липсвал хоризонт и сцена и власт и никога не съм ламтяла да ги обяздя , но знам какво е вътре и много ме е страх че ще опитат да ни яхнат наберем ли критична маса. Да ни поругаят целите ще е първа цел.
Трябва много добре да си направим сметката на целите и силите , защото като тръгнем ще ни завърти центрофугата и няма назад !
Нали разбираме всички , че до 5 май нито аз нито тя и през ума да ни е минавало , че може да стъпим на този огън , нас до 4 май ни заплашваше само некоя 8 часова сватба , нищо друго . Тя Галето писа в ФБ какво е мислила и как е живяла - Ама то друго излезе.
Аз утре отивам при моите колеги в съда и прокуратурата и ще се посъветваме с тях за всичко , има много кадърни хора с огромен опит и стаж.
После ще видим какво ще правим , защото предложенията са от фондации до палежи на цигански села - ние сме цариците на офертите в момента.
Не да ги правим , а да ги събираме.

Искам детето да се оправи , вярвам , страховете ми са големи , но и надеждите мъничко укрепнаха.
До ден два ще знам какво точно ще правим , с кого и от какво ще тръгнем
Трябва ми формален отказ за да вдигнем опълчение , а за сега не са ни отказали /все още/ - уверяват че ще направят каквото искаме.
Не ме мислете за глупачка и наивник , просто ще действам последователно.''

Сря - 14 Май 2014, 21:37
Профил
Аватар

стига вече, който желае ще следи темата във фейсбук.

Чет - 15 Май 2014, 08:24
Профил WWW
Аватар

Извинявам се, че ви занимавах с това, Гамина ... Жалко !

Чет - 15 Май 2014, 08:25
Профил
Аватар

съжалявам за случилото се, темата е важна, наистина, но копирането на фейсбук постове във форума не виждам с какво допринася за каузата ви, освен че обърква потенциалните читатели. Първата информация беше достатъчна.

Чет - 15 Май 2014, 08:37
Профил WWW
Аватар

Приятели, вече зарадвахме 5 дома за деца лишени от родителски грижи. Този месец ще посетим децата в Силистра. До този момент събраната сума е 728, 25 лв.! Освен събраните пари, дарени са много дрехи, книжки, играчки и т.н. Благодарим на всички за помощта и подкрепата! Очакваме вашето включване отново!

https://www.facebook.com/video.php?v=56 ... =2&theater

Вто - 02 Дек 2014, 17:19
Профил
Аватар

Местоположение: Анунаки ибн ал Насър ел Сахиб Иса Ал-Халифа ес Пуханага Делторо Соуса и Лима Франсиско Нунакев
http://darikradio.bg/kade-sa-parite-za- ... kuvoz.html
Не е просто жалък,арогантно жалък!
Не било наша работа къде са 2500-то лева,които изведнъж станаха 1480лв. И благодарение на организатора те скочили на 1500лв....
Не че нещо ама аз питам,след като ние сме дарили пари чрез закупуването на билети,дали имаме право да поискаме да знаем къде са парите и защо след като е обявена една сума тя става друга, по-малка!

фолклорният химн на Родопа планина-Бела съм, бела юначе
Ай ,канариииии!

Съб - 12 Мар 2016, 13:18
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1043 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 66, 67, 68, 69, 70