Дата и час: Пон - 21 Авг 2017, 19:00

Отговори на тема  [ 122 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Trivium 
Автор Съобщение

Мнение Re: Trivium
новия албум

https://www.youtube.com/playlist?list=P ... twLz47_GC5

Вто - 06 Окт 2015, 15:29
Профил
Аватар

Мнение Re: Trivium
Преди около година ги открих и съм във възторг от тях. Гледах ги на живо през Март т.г. и съм още повече във възторг ;) След праволинейно фенстване на Helloween/Gamma Ray вече повече от 25 години, за първи път ми се случва да харесам цялостно банда толкова много, че да кажа "тези са ми любимци както Helloween¨.
Последния албум Silence in the snow малко ме разочарова - не е лош за Heavy Metal албум, даже никак, но не е Trivium–а, който харесах в началото. Тази година са обещали албум, да видим какво ще дойде... и дали ще си намерят постоянен барабанист.
Бандата има албуми от melodic DM, през почти класически траш, металкор, та до хевито от Silence in the snow - доста разнообразна банда. Мога да кажа, че даже ми повлияха стилово на нещата които правя (като хоби) и ме "открехнаха" на metal core вълна, да мръдна и аз малко от 80-те и 90-те в съвремието :D

Вто - 13 Юни 2017, 01:51
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 122 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9