Дата и час: Нед - 08 Дек 2019, 06:27

Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
 Malhavoc 
Автор Съобщение
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение Malhavoc
Покрай предстоящото идване на МИНИСТРИ в България, май индъстриъл-треската се разгорява отново, което лично мен ме радва изключително много. И преи все, че не съм доволен от доста от модерните индъстриъл банди, не мога да отрека, че има и изключителни образци.Но за новите банди ще оставя да говори доста по-информираният наш съфорумец Титан, а аз ще ви занимая със по-пенсионерските банди.
Изкам да ви представя една канадска група, с 25 годишна история, ала никога не пожелала да излезе на "светло"-MALHAVOC.
Група с легендарен ъндърграунд статус в индъстриъл разклонението на рокмузиката.Изключително новаторска, със силно сценично присъствие, и напълно независима и необвързана със разни големи лейбъли.Може би на последното се дължи почти тоъалната и неизвестност не само в родината ни, но и "навън". Malhavoc никога не са били на продължителни, планови турнета, не се рекламират в специализираните списания, имат навика да съобщават за гиговете си едва ли не в последната минута, и изобщо винаги са се държали, сякаш успеха не ги е вълнувал.
Пръкнали се през 1983 г. в Канада, в района на Торонто, MALHAVOC близо осем години са в тотален ъндърграунд-свирят само по клубове, отхвърлят оферта след оферта за студийни записи и се занимават със ....продуциране на други банди! Основателят и двигател на бандата-James Cavalluzzo, подвизаващ се още като James C., MC J.C., Jimi LaMort, Da Jive Talkin' Robot -в зависимост с кой проект в момента се занимава по-обстойно казва в едно от редките си интервюта следното:
"Добре, ще започнем да се рекламираме, хората ще идват на тълпи, ще ни купуват плочите и ще се питат : Абе, кви са тия леваци, нищо не става от тях? Предпочитаме да си го спестим и да останем в умовете и сърцата на тия, които ни ценят истински."
През 1990, след дълго колебание, MALHAVOC най-накрая издават първият си официален албум- The Release, в който са включени преработени парчета от четирите им 'самиздат" демота- 1985 безименен,Age of the Dark Renaissance-87, Shrine-88, и Vogess-89.Изключително силен и стилен, албумът доста бързо се превръща в сензация и следващата година е последван от миниалбума Punishments. Бандата вече има покани за участия в много по-големи клубове, дори прави мини турне из щатите, включващо 15 големи града, във свеки от които свирят по две поредни вечери.
1993 излиза албумът им Premeditated Murder-доста по-мрачен и китарно ориентиран, а следващата година се появява може би най-силният им албум-Get Down. В него са включени и преработени версии на пачета от "демо времената", подсилени с достиженията на новите технологии. След този албум MALHAVOC сякаш са се заситили на заслужената слава и някак тихомълком се завръщат в ъндърграуда.При все , че периодично напомнят за себе си- 1998 издават еп Eat Me , а 2000 година и останалата част от опуса си The Lazarus Complex : A Tale of Two Zombies-записан през 1995, групата си държи на почти нелегалното си съществуване, още повече, че единственият постоянен член е гореспоменатият James Cavalluzzo, чието основно занимание е DJ и тонинженер :wink:
2004 Human Fly-еп. е последното за сега творение на тази изключителна банда, дала толкова много на индъстриъл музиката, но никога не искала нищо в замяна, осен чиста обич от страна на феновете.
сайт-http://www.myspace.com/malhavocband
дискография
# 1990 The Release
# 1991 Punishments (EP)
# 1992 Premeditated Murder
# 1994 Get Down
# 1998 Eat Me (EP, recorded 1995)
# 2000 The Lazarus Complex : A Tale of Two Zombies (recorded 1995)
# 2004 Human Fly (EP)

Качил съм наличните ми албуми от 1990, 1992 и 1994.Лично препоръчвам албума от '94- дори може да се пуска по радиото ;) Ако някой има нещо друго тяхно, моля, нека да го сподели.
На този линк http://www.xdrive.com/ цъкате, ако искате да свалите албуми на бандата
Маркирате в логин AOL/AIM Screen Name:? , за username напишете gogovgirax, за password- DER58TUI
Ако всичко е ОК, вече сте в сайта на виртуалния ми склад.Там смело натискате лявата снимка, на която пише LAUNCH MY XDRIVE CLASSIC, и там си излиза нормален дървовиден списък с папки и файлове.Папката с надпис MALHAVOC , маркирате отметките и цък на ГОЛЯМАТА ЗЕЛЕНА СТРЕЛКА DOWLOAD, маркирате отметките и цък на ГОЛЯМАТА ЗЕЛЕНА СТРЕЛКА DOWLOAD!

The 4alga the 4alga the 4alga is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn !!!

koзи,оффце,пълни шепи с цици, Рамбо,тулумБИЧКИ,голи жени в дъжда-и да бягат:)

Чет - 27 Мар 2008, 17:39
Профил
Аватар

Мнение 
Е тръкъле изумяваш ме с MALHAVOC ме връщаш в миналото когато тревата се намираше на килограми еех какви времена бяха ..... :lol:
радвам се ,че и на тази група има фенове

Чет - 27 Мар 2008, 18:49
Профил WWW
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение 
:lol: За теб не се съмнявах, че си ги знаеш и тачиш. А можеш ли да извадиш от някой ръкав другите албуми? От доста време ги търся, навън все забравям да проверя за тях...а там, откъдето си поръчвам обикновенно дискове, ги няма :?
Ехх, тревата, колко ли от "хлапетата" са виждали кило райграс :wink: накуп? И то за лична радост, не за търгашества :x
пс. Мисля следващата тема да е за ФРОНТ 242!

Чет - 27 Мар 2008, 19:03
Профил
Аватар

Мнение 
ТРЪКЪЛ ПРОСТАКА написа:
:lol: За теб не се съмнявах, че си ги знаеш и тачиш. А можеш ли да извадиш от някой ръкав другите албуми? От доста време ги търся, навън все забравям да проверя за тях...а там, откъдето си поръчвам обикновенно дискове, ги няма :?
Ехх, тревата, колко ли от "хлапетата" са виждали кило райграс :wink: накуп? И то за лична радост, не за търгашества :x
пс. Мисля следващата тема да е за ФРОНТ 242!

А посмей да пуснеш тема и за тях! Ще те удавя в бира! :evil: :lol: :lol:

Чет - 27 Мар 2008, 19:05
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
:twisted: Ше пусна, но няма да кача албуми, че ги има вече в замунда, а направо едно видео от 80-те :D

Чет - 27 Мар 2008, 19:10
Профил
Аватар

Мнение 
Имам само първите 3 но ще ми е много трудно да намеря касетите но ще се разровя на тавана и в нета
......

преди няколко месеца ми попадна последния албум на фронтоваците :twisted: :twisted:

Пет - 28 Мар 2008, 04:38
Профил WWW
Аватар

Мнение 
мисля ,че няма да е лошо някой да направи едно списаче с групи от стила .... имам няколко но ще са малко а съм фен на индустриалния звук ...

Nine Inch Nails
Scorn
Аlec еmpire
Breakcore Squad
Frontline Assembly
Gary Numan
In Strict ConfidencNine
Kmfdm
Ministry
Revolting Cocks
Masters of Misery - Black Sabbath Tribute ( не може да се подмине това творение )
Autechre
Dulce Liquido
Diabolos Rising
Diary Of Dreams
Feindflug
Die Krupps
Godflesh
Hocico
Jesus On Extasy
Laibach
Nitzer Ebb
Sturmer
The Berzerker ( идустриален дет )

това намерих в компа 100% пропускам доста които са на касети и дискове

Пет - 28 Мар 2008, 06:02
Профил WWW
Аватар

Мнение vader
Само не разбрах Autechre какво правят в тоя списък ;)
иначе новия албум на Autechre е много добър ;)

Пет - 28 Мар 2008, 16:36
Профил
Аватар

Мнение 
Ами доста индусртиал са си поне старите албуми

Пет - 28 Мар 2008, 23:33
Профил WWW
Аватар

Мнение 
http://www.youtube.com/watch?v=IP3G-HhG ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=g-opExn52LE
Уникати!!! И страхотни, чудовищни, мрачни като Front Line Assembly

Сря - 04 Фев 2009, 14:45
Профил
Аватар

Местоположение: страдам от Синдрома на Турет:SHIT, FUCK, DICK,ASS, CUNT...
Мнение Re: Malhavoc
the Music is over.....with the end of the '90is...Totally Fucked Up
http://www.youtube.com/watch?v=q1GFaPLO5u8
http://www.youtube.com/watch?v=IIAmLCYQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=TWw2MT4- ... re=related

Чет - 21 Юли 2011, 17:17
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ]