Дата и час: Вто - 10 Дек 2019, 00:47

Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Kansas 
Автор Съобщение

Мнение Kansas
Е, просто не мога да повярвам, че в описа на групите не можах да открия тема за Kansas!!!

Kansas са велика група и ще си спестя да изнасям дълги биографични речи за тях. Просто ще оставя връзка към официалния им сайт:

http://www.kansasband.com/

Сря - 28 Май 2008, 12:16
Профил
Аватар

Мнение 
Не съм ги слушал много, даже бих казал хич три-четири изключения... :oops: :oops: :oops: Обаче са си добра група от това, което съм слушал... :P :P Все пак са от Старата генерация... :P :P :wink: :wink: Поздрав с Dust in the wind!!!

Сря - 28 Май 2008, 21:32
Профил
Аватар

Мнение 
http://www.pro-rock.net/cgi-bin/index.p ... &news=1077
http://kansasband.com/tour.html

Чет - 29 Май 2008, 01:11
Профил WWW

Мнение 
Точно идването на Kansas за концерт в София след по-малко от месец ме провокира да потърся тема за тази група във форума. За мен новината, че Kansas ще свирят тук и ще имам възможността да ги видя и чуя на живо, е страхотна!

Чет - 29 Май 2008, 12:23
Профил
Аватар

Мнение 
Няма да е зле да посетите тоя концерт, поне от обща култура...
А мен не ме учудва , че няма тема.Случва се, не може всички групи да ги има.

Чет - 29 Май 2008, 12:50
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
http://www.youtube.com/watch?v=ww6ctlP- ... re=related

и това е силен опит :)

http://www.youtube.com/watch?v=hckIpmJ9bqQ

Чет - 29 Май 2008, 14:00
Профил ICQ WWW

Мнение 
Е, Amorphine, аз си мисля, че на задаващия се концерт не е нужно да има хора, отишли, заради общата музикална култура. Ако тази обща култура беше задължителна би трябвало да се учудваш от липсата на тема за основополагаща група в музиката, като Kansas, в този форум. :)

Чет - 29 Май 2008, 15:03
Профил
Аватар

Мнение 
Еми ето, че и ти каза това, което имах предвид.Дори да не са слушали Канзас е хубаво да се образоват, защото те наистина са основополагаща група.
Shenrab Mibo написа:
Е, Amorphine, аз си мисля, че на задаващия се концерт не е нужно да има хора, отишли, заради общата музикална култура. Ако тази обща култура беше задължителна би трябвало да се учудваш от липсата на тема за основополагаща група в музиката, като Kansas, в този форум. :)

Чет - 29 Май 2008, 17:40
Профил ICQ WWW

Мнение 
За хубаво, хубаво е, но "насила хубост не става".

Чет - 29 Май 2008, 18:30
Профил
Аватар

Мнение 
И въпреки това - вземи напиши нещо в първия пост, в съответствие с идеята за постване на теми в този раздел. Няма значение доколко една група е велика, знайна от всички и т.н. Ако човек иска да гледа в официалния сайт, за какво му е темата тук - за ах,ох, велики са, невероятни и т.н. или за да прочете информация на родния си език?(най-общо казано ;))

Пет - 30 Май 2008, 11:35
Профил ICQ

Мнение 
Ми, SkyWolf, темата за Kansas тук е точно, за да коментираме групата. Не мисля, че е нужно да се изнасят някакви пресинформации, защото ако ми трябва задълбочена информация за дадена група ще си я намеря от другаде. Форумите би трябвало да са коментари. :)

Пет - 30 Май 2008, 17:18
Профил
Аватар

Мнение 
Абе, бих подрепил тук Небесния, защото постването на историята на бандите е проява и на творчество, и може да се вмъкнат доста лични неща. Виж Тръкъл или пича с индастриала (мързи ме да му търся ника), какви постове пишат... Интересно е. :)

Пет - 30 Май 2008, 17:34
Профил ICQ WWW

Мнение 
Да, и двамата сте прави, интересно е и е хубаво д аима информация за музикантите на български тук. Аз не съм го направил и ако това ме прави виновен, че съм отворил темата за Kansas може спокойно тази тема да буде затворена и разкарана. Аз не съм очаквал тук да няма тема за Kansas и това е една от причините да не изнеса резюме на български за групата. Е, друг въпрос е, че принципно не съм имал и в момента нямам такова желание. Както и да е. прелагам ви тук вече да си говорим за брилянтните музиканти от Kansas, ако пък решите, че тази тема прези - знаете си работата. :)

Пет - 30 Май 2008, 18:14
Профил
Аватар

Мнение 
Shenrab Mibo написа:
знаете си работата. :)

Тема за Канзас вече има - ти я създаде...
А иначе работя с трион "Щийл". Ама не тук, за жалост :wink:

Пет - 30 Май 2008, 19:10
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Абе пичове няма да е зле някой да даде малко инфо за бандата щото то едно е да ги знаеш като име и там 3 4 песни съвсем друго да знаеш и нещичко за тях :P

Съб - 31 Май 2008, 07:47
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща