Дата и час: Вто - 10 Дек 2019, 00:48

Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 Anthrax 
Автор Съобщение

Мнение Anthrax
Anthrax са траш метъл група, създадена в Ню Йорк. Те са едни от най-известните имена в траша и са популярни с това, че са едни от първите, които комбинират метъл с рап и хардкор. Продали са над 10 милиона албума по света. Част са от "голямата четворка на траша", заедно с Metallica, Megadeth и Slayer.

Това е накратко на български, иначе за тези, които знаят английски:
http://en.wikipedia.org/wiki/Anthrax_(band)

Надявам се да стане дискусия и да не се заключи и тази тема.

Пет - 12 Окт 2007, 18:55
Профил
Аватар

Мнение 
Яки са. И мен много ме кефят. Ама не меже да се сравняват с SLAYER :wink:

Пет - 12 Окт 2007, 19:49
Профил

Мнение 
Еми двете групи свирят доста различен траш. Агресия има и в двете, но в Антракс на доста по-малка степен. А и в тях си личи пънк и NWOBHM влиянието.

Поздрав с Caught in a Mosh, не мога да спра да я слушам!!!

Пет - 12 Окт 2007, 20:12
Профил
Аватар

Мнение 
За групата чух днес.
Brad Delson и Mike Shinoda отиват за първи път на концерт на тази група и решават да направят банда свиреща такава музика - в последствие се появява Linkin Park. Като фен на LP не мога да не започна да прослушвам дискографията на Anthrax :wink: Респект за групата. Разбрах, че са ПЪРВИТЕ съединили МЕТЪЛа с РАПа.
По-рано днес чух и Bring The Noise - яко!

Пет - 12 Окт 2007, 20:19
Профил
Аватар

Мнение 
The Dragon написа:
Еми двете групи свирят доста различен траш. Агресия има и в двете, но в Антракс на доста по-малка степен. А и в тях си личи пънк и NWOBHM влиянието.

Поздрав с Caught in a Mosh, не мога да спра да я слушам!!!

И аз имах предвид нещо подобно, но не ми се пишеше много :wink:
Аз на Антракс им се кефя именно заради пънк влиянието.

Пет - 12 Окт 2007, 20:20
Профил

Мнение 
Честъре, доста са им различни метъл частите на двете групи :P
Аз ги слушам отскоро, но Амонг дъ ливинг е баси добрия албум. Ся дърпам със зор дискографията им и ще прослушвам яко.

А иначе не си представям Джоуи да рапира, за Джон по-може. Освен Бринг Дъ Нойз имат ли друга песен с рапиране?

Пет - 12 Окт 2007, 20:35
Профил
Аватар

Мнение 
Много ме е яд за концерта. Бати и тъпия начин да се провали.

Пет - 12 Окт 2007, 20:37
Профил
Аватар

Мнение 
определено... ама българска работа..ако сега дойдат ще има желаещи но Антракс няма да им се идва (: хахах Честърееее рулззз многоо ме кефиш.За пръв път чуваш за Антракс ..РЕСПЕКТ (:

Пет - 12 Окт 2007, 21:28
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Хвала на таквиз фенове като честър :lol: не е лесно да откриеш топлата вода наистина :P колкото до групата какво да кажа освен че за мен са едни от най-великите :D те са невероятни музиканти с голямо чувство за хумор(визирам и S.O.D. и М.О.D. в които участват пак музикантите от Антракс само че с други вокали-страшни базици си правят там :P ). винаги съм харесвал групи които експериментират в музиката и допринасят толкова много за нея.пз за всички с Deathrider :)

Съб - 13 Окт 2007, 13:22
Профил
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение 
Еххх, чак ми стана тъжно като видях поста на Честър :? Верно, че са банда на "сто" години, но каквото са направили/и още правят/ за рока, 90% от днешните "звезди" никога няма да го постигнат и за 50 години кариера.
ГОЛЕМИ, МНОГО ГОЛЕМИ!!!!
А концерта им в БГ беше.... :? ето до какво води незнанието според мен.Оказа се, че май в родината ни не са ги чували много-много :?
Верно, че последните 2 албума са слабички на фона на моща, която имат, но лично аз вярвам, че още е рано да ги отписваме.

пс.Честъре, я се разрови и намери едно още по-старо парче- Аеросмит със Рън ДМС-walk this way, току виж си разбрал, че твоите любимци са тотални плагиати :lol: и всъщност нищо ново не правят, а навсичко отгоре и зле имитират :D

The 4alga the 4alga the 4alga is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn !!!

koзи,оффце,пълни шепи с цици, Рамбо,тулумБИЧКИ,голи жени в дъжда-и да бягат:)

Пет - 19 Окт 2007, 10:43
Профил
Аватар

Мнение 
KASAP4O написа:
пс.Честъре, я се разрови и намери едно още по-старо парче- Аеросмит със Рън ДМС-walk this way, току виж си разбрал, че твоите любимци са тотални плагиати :lol: и всъщност нищо ново не правят, а навсичко отгоре и зле имитират :D

Всъщност парчето си е само на Aerosmith. Излиза в средата на седемдесетте. Вариантът с RUN DMC го правят доста по-късно.

Пет - 19 Окт 2007, 10:54
Профил
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение 
Упсс, не знаех :oops: Аеросмит не са ми "банда". Но идеята ми бе, че не са само Антракс тези, които са почнали да смесват рап и рок.

Пет - 19 Окт 2007, 11:04
Профил
Аватар

Мнение 
KASAP4O написа:
Упсс, не знаех :oops: Аеросмит не са ми "банда". Но идеята ми бе, че не са само Антракс тези, които са почнали да смесват рап и рок.

Вместо да казваш Упсс... кажи - "извинявам се". Идеята ти е плитка щото никой досега не каза, че само АНТРАКС са почнали да сместват рап и рок :roll: А и недей да лъжеш... всички разбраха, че само джавкаш :lol:
А колкото до песента (ремикса) на Аеросмит и Рън ДиЕмСи - еми няма нищо общо с музиката на моите любимци :D
Внимавай пак в желанието си да се заядеш да не се изкажеш неподготвен :)

Пет - 19 Окт 2007, 12:59
Профил
Аватар

Мнение 
Извинете, че оспамвам темата, но ....

Chester написа:
......Разбрах, че са ПЪРВИТЕ съединили МЕТЪЛа с РАПа........
Честърчо, това кой го е писал-брат ти или сестрата на баджанака? Относно "лъженето и джавкането'' -малко си мери приказките за да не се окажеш "нахапан", а и като цяло, последният ти пост е пълна бъркотия-по странен начин изкарваш собствените си думи изречени от друг и се дърлиш сам със себе си.
А последното за "неподготвен"- то се видя кой е повече. Факта, че наскоро си чул за АНТРАКС обезсмисля опитите ти за проява като музикален капацитет/ какъвто между другото и аз не съм/
Бих говорил и още със теб, но си е чиста загуба на време и нерви.
За теб специално- I'm the Man на Антракс разбира се
:wink:

Пет - 19 Окт 2007, 14:13
Профил
Аватар

Мнение 
Не вярвах , че някога ще видя в този форум теми за MH , Anthrax или за големите Biohazard . Преди феновете на подобни групи бяхме ...де да знам 3-ма , може би ....може би малко повече . Сега като видях темата , при това на втора страница , ми се сгря сърчицето .
Те просто са велики . Скот Иън и компания , винаги са успявали да ме изненадат с богатата палитра на своят стил . Кво повече да кажа за тях . Един от символите на траш музиката , но и една от групите , която не се ограничава единствено в този стил .

:arrow: http://vbox7.com/play:59dbebae , поздравче :D

П.П. Аве ей ! Честърчо ! Отход такъв ! Още ли си тука ве ! Пак се праиш на дръж ми шапката , а ? Някои неща никога няма да се променят .

Съб - 20 Окт 2007, 09:43
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 70 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща