Дата и час: Чет - 14 Ное 2019, 04:02

Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 Интересно предложение (Прочети преди да пуснеш тема!) 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Интересно предложение (Прочети преди да пуснеш тема!)
Понеже в free talk стана дума за псевдо метълите и ми доиде една доста интересна
идея която може да спомогне за предотвартяването на този феномен
идеята е следната и до голяма степен тя представлява малко или много създаването на една рок / метъл енциклопедия форумен тип имам впредвид следното
в всяка тема за група изпълнител в първият полст да бъде сложена информация за групата
състав дискография ( албуми не всичко ) ии интересни факти по този начин
всички "псевдо метъли" ще се образоват а на другите потребители знанията ще бъдат обогатени за справка как би изглеждала една такава тема може да видите тук
харесва ли ви тази идея ?

Последна промяна piko1 на Съб - 17 Фев 2007, 00:21, променена общо 2 пъти

Пет - 02 Фев 2007, 10:16
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Да идеята е много добра. Мисля си, че първоначалната идея на секцията "ВАШИТЕ БАНДИ" е точно такава, а и първите теми създадени тук бяха оформени по този начин.
Аз съм за. :D

Пет - 02 Фев 2007, 11:31
Профил
Аватар

Мнение 
Добра идея може да се добават и линкове към официални и фен сайтове (не само БГ).

Пет - 02 Фев 2007, 11:33
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Аз мисля че това се прави без да има такава тема от хората които наистина си харесват групите, забележи повечето теми в ВАШИТЕ БАНДИ. Мисля, че е редно да постнеш тама с любимата си група и да напишеш всичко което знаеш за нея за да се зарадват феновете които също го знаят, че има хора от тяхната порода, а другите което са харесвали гурпата от 2-3 песни да научат повече. Идеята изобщо не е за да се раделят ПСЕВДО металите и истинските МЕТАЛИ. Ако ми дефинираш 2те понятия можем да разискваме пак.

Пет - 02 Фев 2007, 11:33
Профил WWW
Аватар

Мнение 
предловението си е много добро и аз лично го подкрепям с две ръце, браво на хората оформили досегашните си теми по този начин... ще поживеем и ще видим дали ще стане факт :wink: :wink:

Жена без цици е като село без начално училище - няма откъде да започнеш.

Пет - 02 Фев 2007, 12:09
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Пичове,имам следните въпроси:
1.Много се кефа на дадена група(така е с много групи),обаче несъм човек дето помни албуми,пък да седна да се ровя за история и факти просто нямам секунда време.Та,аз псевдо мИталист ли съм или не?
2.При това положение аз нямам ли право да пусна тема за групата,пък който знае нещо да го напише?
3.(в кръга на шегата,естествено :) )Аз кат са къпа и не носа кубинки(скъсаха се)метъл ли съм въобще?

Пет - 09 Фев 2007, 22:00
Профил
Аватар

Мнение 
Няма да ти отговарям на въпросите, а ще попитам нещо:
Появява се тема за МАЛКОизвестната група "....." Не си я чувал дори... Не щот не си метъл/фен, а защото не е популярна просто... Отваряш темата и вместо да видиш някво инфо за нея (поне стил, език, няколко по-яки албума...) виждаш нещо от сорта на "Кефи ли въ групъта?". Е, как ще реагираш?
Като вида нещо такова, веднага губа желание да разбера повече за съответанта група... :roll:

Предложението на Пико1 е много добро и приканвам потребителите, когато пускат тема за не много популярна група, да дават повече информация за нея.

Съб - 10 Фев 2007, 18:32
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
понеже някои без да иска е натиснал гршното копче на темата ми за evanescence в момента
поради това имам още едно констроктивно предложение в този раздел да отпадне правилото цитирам
"10. Теми, в които не е публикувано ново мнение в рамките на една седмица се изтриват."

друго констроктивно предложение е добавянето на матерялите в bg.wikipedia.org
за да бъдат достъпни не само на нас в зирок

Пет - 16 Фев 2007, 23:26
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Малко в страни от темата, извинявайте, не съм модератор, но много е дразнещо да се пускат теми, които вече съществуват ( пример - Godsmak, AC/DC). Разглеждайте добре темите и докрай, а след това пускайте ако наистина я няма!

Чет - 22 Фев 2007, 10:31
Профил
Аватар

Мнение !
Цитат:
виждаш нещо от сорта на "Кефи ли въ групъта?". Е, как ще реагираш?

Ами как , гледам кой е пуснал темата и си викам "С тоя повече няма да си играя на пясъка!!!" :twisted: . Шегичките на страна , напълно съм съгласен дори предлагам на модернаторите тва да стане като едно от правилата. Просто като видят нещо от сорта да го трият независимо за коя , каква група е . Много е дразнещо а да не говоря колко е досадно като видиш повече от 3 теми такива. Да си призная малко ме е яд че 3 от мойте теми за Element 80 , Jerk и Alter Bridge за който си мисля че бях сложил достатъчно информация бяха изтрити , а продължават да съществуват теми от характера "Ко мислите за групата ва?!?". Някак си убива желанието за постване на нова тема.

Евала на пико за хубавата тема на Трактора ,като я прочетох веднага реших да потърся нещо тяхно (за жалост още търся).

Чет - 22 Фев 2007, 15:30
Профил ICQ
Аватар

Мнение Re: !
cavaleras написа:
Да си призная малко ме е яд че 3 от мойте теми за Element 80 , Jerk и Alter Bridge за който си мисля че бях сложил достатъчно информация бяха изтрити , а продължават да съществуват теми от характера "Ко мислите за групата ва?!?". Някак си убива желанието за постване на нова тема.

Наистина голямо "БРАВО" за това как си оформяш темите. :)
Но нали имаше некви сътресения наскоро и за съжелелние по-непопулярните теми и тези, където не беше писано много, зачезнаха.

Иначе ако всички даваша и повечко инфо, като теб, за групите, щеше да е муцка :)
Ама... Дори някои не гледат дали има такава тема вече :roll:

it's time to FUCK-SHIT-UUUUUUP!!!

Пет - 23 Фев 2007, 16:26
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение Re: !
Cavalera написа:
Дори някои не гледат дали има такава тема вече :roll:

:arrow: следващо предложение изникна създаване на тема с каталог на групите в раздела
за тези които не довиждат или не знаят каде е бутона търси темата задължително трябва да е важна за да се набива на очи

Сря - 28 Фев 2007, 17:56
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
идеята е страхотна макар и да нямам време да седна да се ровя за която и да е група а малко по нагоре намерих предложение да се направи каталог със групите за които има раздел така че съм с 2 ръце за

Съб - 21 Апр 2007, 07:23
Профил ICQ YIM WWW

Мнение Re: Интересно предложение (Прочети преди да пускнеш тема!)
piko1 написа:
Понеже в free talk стана дума за псевдо метълите и ми доиде една доста интересна
идея която може да спомогне за предотвартяването на този феномен
идеята е следната и до голяма степен тя представлява малко или много създаването на една рок / метъл енциклопедия форумен тип имам впредвид следното
в всяка тема за група изпълнител в първият полст да бъде сложена информация за групата
състав дискография ( албуми не всичко ) ии интересни факти по този начин
всички "псевдо метъли" ще се образоват а на другите потребители знанията ще бъдат обогатени за справка как би изглеждала една такава тема може да видите тук
харесва ли ви тази идея ?

мисля че идеятата ти е супер яка

Нед - 29 Апр 2007, 13:19
Профил
Аватар

Мнение 
Така е в повечето добре направени форуми, така трябва да е и тук.
Информация за групата е винаги нужна, защото по тази начин нараства шанса
да се намерят още потенциални фенове.
Обаче има и друга страна на въпроса
какво става когато някой реши да пусне тема с биография и просто копи-пейстне огромен летопис от неизвестен английски сайт например?
Заема ли се някой да чете подобно писание изобщо
и не се ли обезмисля цялото <старание>?
Та... мисълта ми беше, че е хубаво да се отделя време за пускането на тема особено
в този раздел. За любими групи говорим все пак! :wink:
________

Предложението за списъка с пуснатите вече теми е също много добро, но трябва
да престане порочната практика да се трият теми, в които не е писано от отдавна.
Иначе ще има чести срещи с надписа:
Цитат:
Информация
Темата или мнението, което търсите, не съществува.

Сря - 02 Май 2007, 20:47
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 66 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща