Дата и час: Сря - 13 Ное 2019, 12:30

Отговори на тема  [ 723 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Следваща
 SOFIA ROCKS! 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: SOFIA ROCKS!
Хора,Бълет как се представиха?Не се реших просто само заради тях да се набутвам с толкова кинти,ще си се надявам някой ден да си ги гледам на самостоятелен концерт! :)

Съб - 27 Юли 2013, 00:33
Профил WWW

Мнение Добро видео от снощи - Rammstein @ Sofia Rocks
След като се размазахме снощи потърсих видеа, както правя вс път и този път попаднах на по-големичка компилация и то с доста добро (като за заснето на концерт) качество и на видеото и на звука, само леко се губи фокуса на Buck Dich.
И тъй като много ме израдва я споделям с вас. Ето кои песни има във видеото:

Ich tu dir weh
Sehnsucht
Mein Teil
Ohne dich
Links 2-3-4
Bück dich
Sonne
Pussy

http://www.youtube.com/watch?v=0TICuWKQ8aE

Последна промяна Rbx на Сря - 31 Юли 2013, 12:46, променена общо 1 път

Съб - 27 Юли 2013, 21:37
Профил
Аватар

Hell0ween написа:
Хора,Бълет как се представиха?Не се реших просто само заради тях да се набутвам с толкова кинти,ще си се надявам някой ден да си ги гледам на самостоятелен концерт! :)

Слаба работа :| На самостоятелен няма да съберат и 200 души.

Нед - 28 Юли 2013, 12:23
Профил
Аватар

Аз влязох в началото на Enslaved и стоях по-далеч и по встрани. Стабилна концертна банда, която никой от компанията(всички дошли само и единствено за Я+) не хареса. Аз като затихващ ценител на блек метала им пиша висока оценка и се надявам да ги гледам отново някой ден, но пак в рамките на открит фестивал, а не като хедлайнери.

За БФМВ отидохме малко по към средата в средата пред сцената. Стават за куфеене, харесвам им 4 песни, от които изпълниха 3 и даже повиках малко :D . Но най-якия момент си остава как разочаровахме Мат Тък, който каза нещо от сорта на, че щом ние не подивяваме той щял да издивее и си продължи с гейщините(в резултат че никой не искаше да направи съркъл пит) :lol: .

За Рамщайн няма какво да се каже. Преместихме се още малко напред почти в перфектната среда и видимостта беше чудна(по някое време ще кача снимки - имам към 5 успешни от общо 20) Mоже би наистина това е бандата с най-добър звук и с абсолютно съвършено сценично присъствие :) . На такива концерти, ние феновете, които си ги пускаме и вкъщи, можем да съжаляваме само и единствено, че нямат физическата възможност да изпълнят всичките ни любими песни, защото и този път и миналия нямаше Donau Kinder, Morgenstern, Rosenrot, Wo Bist Du, Reise Reise, Moscow, Mutter...Този път май се изкефих повече и от 2010г - жестоки 8)

Пп: казаха че е имало около 20 000 души, а аз мислех че сме максимум 15 000, което е доста по-малко от миналото им посещение...на половина почти!

Нед - 28 Юли 2013, 16:52
Профил WWW
Аватар

За мен също е последния фест в тоя си вид и стил. Това да няма екрани вече втори път беше върха. Никакъв контрол на входа. Момчето ме предупреди да си пазя детето, че влезли доста пияни. Изобщо...трагедия пълна.

Нед - 28 Юли 2013, 20:15
Профил ICQ
Аватар

BFMV на мен пък ми харесаха въпреки че не съм им запознат много с творчеството.Но дори само заради Рамщайн които размазаха с шоу и звук си заслужаваше 8) .

п.п - А иначе този фест от година на година става по-зле.Липсата на екрани на сцената (в кой век живеем!) тоталната липса на организация за местата и въпреки това поддържането на високи цени на билетите са причината все по-малко хора да го посещават :wink: .Почти съм сигурен че ако имаше само Рамщайн и една подграващ група и съответно поне с 10 лева намаление на всички ценови категории щяха да се съберат почвече хора и съответно повече печалба за промоутъра.Ама какво разбирам аз,нали съм само зрител 8)

Нед - 28 Юли 2013, 21:46
Профил ICQ
Аватар

judas написа:
За мен също е последния фест в тоя си вид и стил. Това да няма екрани вече втори път беше върха. Никакъв контрол на входа. Момчето ме предупреди да си пазя детето, че влезли доста пияни.Изобщо...трагедия пълна.

ти да си го пазиш, щото някой пак пести от охрана :x доста критики се изказаха в тази тема, но това за мен е върхът ! :evil:

Пон - 29 Юли 2013, 08:48
Профил
Аватар

decer написа:
.Почти съм сигурен че ако имаше само Рамщайн и една подграващ група и съответно поне с 10 лева намаление на всички ценови категории щяха да се съберат почвече хора и съответно повече печалба за промоутъра.Ама какво разбирам аз,нали съм само зрител 8)

Сред хората, които бяхме отвън и слушахме, се прокрадна едно изказване, че ако бяха намалили цените на билетите наполовина, тези, които бяхме отвън до входовете, щяхме да сме вътре. Аз моята позиция я изказах по-горе и нямам намерение да я повтарям. И тя, общо взето, съвпада с тази на повечето ми приятели, имали щастието да посетят фестивали в чужбина.

YNWA!!!

Пон - 29 Юли 2013, 09:13
Профил
Аватар

Яд ме е, че само слушах Рамщайн зад стадиона.
Но да скупчиш 5 групи в един ден и да го наречеш фестивал, че и да ценообразуваш като такъв...съжалявам, но не мога да давам по 110 лв. всеки път, когато искам да гледам някоя банда.
Лошото е, че дори и да се хванат в ръце и да го оправят Sofia Rocks, след малобройното посещение на тазгодишното издание, фестивалът вече няма да е на стадиона.

If you got it today you don't want it tomorrow, man, 'cause you don't need it, 'cause as a matter of fact, as we discovered on the train, tomorrow never happens, man. It's all the same fucking day, man

Пон - 29 Юли 2013, 11:21
Профил ICQ
Аватар

Нещата май натам отиват...като изключим мега фестивалите, чувам отзиви, че дори и в чужбина намалява публиката, което е много лошо за рока като цяло! Дано цените за наемане на стадион да паднат, че много мразя закрити концерти през лятото!

Ето няколко снимки от мен :)

http://imageshack.us/a/img9/6762/by16.jpg
http://imageshack.us/a/img7/2552/bdym.jpg
http://imageshack.us/a/img16/5155/5awl.jpg
http://imageshack.us/a/img703/4544/tupb.jpg
http://imageshack.us/a/img341/9189/dsz2.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/493/jil9.jpg
http://img13.imageshack.us/img13/6725/rxhd.jpg

Пон - 29 Юли 2013, 21:17
Профил WWW
Аватар

Depraved Regressor написа:
Нещата май натам отиват...като изключим мега фестивалите, чувам отзиви, че дори и в чужбина намалява публиката, което е много лошо за рока като цяло! Дано цените за наемане на стадион да паднат, че много мразя закрити концерти през лятото!

е защо групите и техните алчни млади меринджейни не намалят приходите. Ролинг Стоунс с учудване разбрали, че имали непродадени места по техни концерти тази година. Бах таз стисната публика - 200-300 долара им се свидят, тцък, тцък, тцък...

Пон - 29 Юли 2013, 23:15
Профил
Аватар

Определено правеха впечатление полупразните трибуни, поне отляво на сцената. Не че това ме учуди де, в края на крайщата "фест", на който всички са дошли само заради хедлайнърите хич не ми се нрави и ако не бяха точно Рамщайн определено скипвах. Много интересно беше на входа, като не ми дадоха да вляза с един кроасан, който си бях взела в случай, че ми стане лошо, ей така, да имам нещо сладко. Обяснението беше, че вътре има храна, хубаво, ама няма нищо СЛАДКО... както и да е, на кой му пука, радвам се само, че не опрях до такива неща.
Иначе за групите... Дойдох за Enslaved - тях няма да ги коментирам, просто това НЕ Е моята музика. Булет обаче израдваха. Не съм им някаква фенка, но ми допадна представянето им, определено стават момчетата, даже малко попях на Tears don't fall. Бтв не се сещам да съм гледала друга група, която да се обръща към публиката с "ladies and gentleman" :lol: Сладури. :) И Рамщайн...ееех, какво да кажа за Рамщайн... Дойдоха, отнесоха ни и си заминаха, а аз имах разни телесни болки до вчера. Направиха невероятно шоу, много по-добро от 2010. И имаше доста различни песни в сравнение с 2010 като Asche zu asche, Sehnsucht, Ohne Dich, WIDBIFS, на които виках и скачах колкото можах (затова и един телефон сега е без капак :lol: ). Пироефекти и шоу да искаш... просто нямат равни, всичко беше надградено многократно. След концерта около 10 минути просто гледах хипнотизирано как разглобяват сцената, а на излизане от стадиона си пеех Ohne Dich, въпреки, че нямах много глас. Поклон!

Вто - 30 Юли 2013, 10:59
Профил
Аватар

The Offspring са ок,ама като цяло...Иначе приятно изкарване на феновете! ;)

Пет - 31 Яну 2014, 15:43
Профил WWW
Аватар

Фестчето изглежда чук засега! Offspring, въпреки Никелбакските забежки в последно време, са ми големи любимци в минало време и отдавна ми се иска да куфея наживо :twisted: . 30 Seconds to Mars ги слушам от тази година и съм доволен от бандата 8) , а Alcest са бруталия, която също бих искал да видя наживо :twisted: . Останалите 2 банди не ги знам, но няма да е зле да добавят някоя хеви металия към списъка и ще съм адски доволен!

Още понеделника мисля да купя билет \m/

Пет - 31 Яну 2014, 15:57
Профил WWW
Аватар

А аз не - има много време и много групи може да се сменят дотогава :D

Пет - 31 Яну 2014, 19:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 723 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Следваща