Дата и час: Вто - 24 Ное 2020, 21:06

Отговори на тема  [ 109 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
 Smallman 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Smallman
представям ви една асеновградска банда.наистина нещо по различно което ми допадна.страхотна музика и уникално смесване на български народни инструменти

цитат:"Обръщайки поглед назад към изминалите години и подреждайки стъпките на Малкия човек, разбирам, че пътят към този първи албум ни донесе нещо повече от удоволствието да създаваш музика.Чрез него всеки от нас откри свои кътчета и пространства, той ни накара да потърсим собственото си място, да осъзнаем силните и слабите си страни.Малкият човек правеше първите си крачки плахо и неуверено, но ние не го оставихме да падне, вярвахме в него и сигурни сме, той също вярваше в нас. И не ни подведе, търсейки правилната посока, той учеше, опознаваше света и скоро сам избра пътя, по който да поеме. Не можем да предвидим края на това пътешествие, а и едва ли го желаем. Знам само, че то е едва в началото си и от нас следва да го извървим, пред каквото и да ни постави бъдещето. След появата на “Малкия човек” сме по-уверени в себе си и сме сигурни, че петте години от нашата скромна история се опряха на здрава основа.

От тук нататък остава да запазим вече съграденото, да добавим нови краски, да обогатим идеите си, вдъхвайки живот на една по-вълнуваща реалност, чийто отзвук се надяваме да достигне до мнозина от вас.

За нас – създателите на Малкия човек, остава радостта от тези първи крачки, и пожелаваме на Малкия човек дълъг и вълнуващ път...

вокали, гайди и перкусии - Цветан Хаджийски

китари- Иван Тодоров

бас - Стефан Пенев

барабани - Андон Тръпков

Човекът оформил гласа на Малкия човек бе Лъчезар Георгиев. Без твоята вещина и съвети нямаше да се справим. Лъчо, благодарим, че ни изтърпя.

Мисля, че тук е мястото да спомена един дълбоко уважаван и обичан от нас човек - Николай Цеков, барабанистта, с когото започна всичко. Ти винаги ще си част от нас. Благодарим ти."

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

http://www.myspace.com/smallmanband

Нед - 17 Фев 2008, 16:07
Профил
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение 
Огромна благодарност на човека, направил темата, че ми отвори очите за тая уникална група.Не бях ги чувал до днес, буквално преди минути ми донесоха aлбума и го слушам заа трети път...Развълнуван съм като ученичка :oops: СТРАХОТИЯ.АМА МНОГО ДОБРИ БЕ :shock: Няма да се правя на критик и да вмъквам забележки-първи албум е на момците все пак.
Невероятно добри попадения с намесата на гайдите, ама точно на място са си. Наслушал съм се на банди, решили, че ще е много "куул" да вкарат в парчетата си нетрадиционни за рока инструменти. Е, СМАЛМАН не са от тях, уверявам ви.Толкова естествено си звучат гайдите, сякаш другите инструменти са наслагвани около тях.

Горещо го препоръчвам на всички фенове на TOOL. Не си мислете, че тия момчета са им някакво копие-наистина имат едно подобно звучене, но със собствен, и то много красив почерк.
ТАЯ БАНДА ЗАСЛУЖАВА ДА ЗВУЧИ И ПО РАДИОТО ПО-ЧЕСТО.
Искрено им пожелавам тепърва да се говори за тях, и то само суперлативи.ЗАСЛУЖАВАТ ГИ.

Ето и сайта им http://www.smallman-band.com/indexbg.htm

А сега ми хрумна- Защо родните ни промоутъри не ги вземат за подгряващ група на някой от предстоящите концерти, а все разни шуро-баджанашки досадни родни групи излизат да дразнят публиката?И SMALLMAT, и I.T.S.I. заслужават да подгреят, точно такава изява ще им помогне да достигнат до повече хора. Инак що нямало развитие на БГ рока :? ДАЙТЕ ИМ ШАНС, ПРОМОУТЪРИ, СТИХА СТЕ УДРЯЛИ РАМО НА АВЕРЧЕТАТА, С КОИТО ПИЕТЕ :?

The 4alga the 4alga the 4alga is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn !!!

koзи,оффце,пълни шепи с цици, Рамбо,тулумБИЧКИ,голи жени в дъжда-и да бягат:)

Чет - 21 Фев 2008, 10:02
Профил
Аватар

Мнение 
аз пък благодаря,че се намери някой да драсне нещо и да сподели впечатленията си.в един момент си помислих че темата умря.прав си че се лансират групи и аз незнам поради каква причина,но е факт."малките",но качествените остават някак незабелязани.не може да се оставят просто ей така на случайноста за сметка на някой които нищо не правят, но си имат име

Чет - 21 Фев 2008, 20:31
Профил
Аватар

Мнение 
Хмм на мене ми харесаха доста, имат албум, ама аз нямам пари :x Може би след време ще си го купя, защото наистина ми харесаха тия 2 песни в My space :wink: :D :D

Чет - 21 Фев 2008, 20:44
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Наскоро ги чух. Много добри! Продължавайте момчета!, ще ги търся някъде на живо да гледам :) Ако имате инфо за концерти пишете. :)

Последна промяна Killjoy на Сря - 17 Дек 2008, 22:51, променена общо 1 път

Съб - 06 Дек 2008, 11:52
Профил
Аватар

Мнение 
Мдаааам... И аз се зарибих :roll: :)

Ае, казвайте кога ще свирите по света и у нас, че да ви посетим.
И от албума да си носите на място ;)

Съб - 06 Дек 2008, 14:44
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Уааа, не съм я видяла тази тема! :shock: Кланям се!Наистина е супер комбинацийката с гайда.Много бих се радвала да ги гледам на живо.Браво, момчета!

Нед - 07 Дек 2008, 03:28
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
голям респект към Малкия Човек..
ама много са апокрифни....
на Спирит/Бургас ги чакахме до 5 а.м.....слънцето изгрява много мощно на такава музика...

Сря - 17 Дек 2008, 17:56
Профил
Аватар

Мнение 
ААААА! Сега ги чух! :shock:
Страаашни! Супер много се зарибих. Винаги съм търсил някакво такова звучене... гайда и дуум/готик мелодии... не че мога да ги определя като такива, ама просто ми носят такова усещане.
Определено ще си купя албума в най-близко време!

Сря - 17 Дек 2008, 21:59
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Пристигна ми албума преди два дни... страхотен е!
Много са добри момчетата!
В момента съм на мнение, че това е една от най-добрите български групи в момента! Музиката им е много уникална!
Купете си албума ако имате желание да ги слушате! Това сигурно са 10-те лева, които съм платил с най-голямо удоволствие в последните няколко години. :D

Пон - 22 Дек 2008, 15:04
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Gabaro написа:
Купете си албума ако имате желание да ги слушате! Това сигурно са 10-те лева, които съм платил с най-голямо удоволствие в последните няколко години. :D

Сега ще си го купя през iTunes !!!
Направо ме е срам, че чувам тази група днес за пръв път !

Пон - 22 Дек 2008, 15:25
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
OMFG!!!
Точно преди три дена един познат ме беше посветил, като пусна някакво тяхно парче...
Адски са добри!!!
Даже всъщност току-що си поръчах албумеца :)

Последна промяна amortem на Пон - 22 Дек 2008, 17:39, променена общо 1 път

Пон - 22 Дек 2008, 17:35
Профил
Аватар

Мнение 
Аз си го поръчах от сайта им, но нито са ми писали, нито са ми звъннали. Вече 3 дни, за което изглежда аз съм виновен, те хората са ме търсили :Д Тъп съм.

Пон - 22 Дек 2008, 17:35
Профил WWW
Аватар

Мнение 
имах удоволствието да ги слушам в Пловдив преди време( клуб петното)......
УНИКАЛНННИ.
Препоръчвам горещо

Нед - 27 Сеп 2009, 12:47
Профил
Аватар

Мнение 
Това е може би най-добрата банда у нас! Трудно ми е да опиша с думи как ми действа музиката им, радвам се, че съм имал възможността да ги гледам доста пъти на живо, където според мен им е силата. Очаквам с огромно нетърпение новият им албум - това, което съм чул до момента от него е нечовешко! :shock:

Гледахте ли ги преди няколо дни в Blue Box? За мен те бяха единствената причина да посетя ивента и разбира се се счупих от кеф, даже си купих и тениска, с която съм и в момента. :wink: Ето малко снимки от концерта в Петък:

http://pair-o-eyes.blogspot.com/2009/09/smallman-live-pro-rocks-birthday-night.html

Пон - 28 Сеп 2009, 17:04
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 109 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща