Дата и час: Сря - 11 Дек 2019, 23:08

Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Rob Zombie & White Zombie 
Автор Съобщение
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение Rob Zombie & White Zombie
Кратка тема с екстри :wink:
Чудовищата винаги са били на почит в рокмузиката.Понякога съм се питал дали всичко е само за цирка и добре премерен търговски подход или е някакъв изблик на душевното състояние на някоя група/певец.РОБ ЗОМБИ мисля,че спада към втората група.Необуздан многообразноталантлив, скандален и провокативен, Robert Bartleh Cummings/бати ква мръснишка фамилия си има пича :D /според мен е едно от ЧУДОВИщАТА НА РОКА и в пряк и преносен смисъл.Музикант, писател, автор на комикси за зомбисатанозловещи теми, напоследък РОБ се изявява и като режисьор- House of 1000 Corpses и чудовищното продължение-пищнопоетично трактатче върху темата за злото и лудоста The Devil's Rejects, определено доказват по безспорен начин многостранният талант на мистър ЗОМБИ.
Официален сайт http://www.robzombie.com/
Уикиинфо http://en.wikipedia.org/wiki/Rob_Zombie

The 4alga the 4alga the 4alga is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn !!!

koзи,оффце,пълни шепи с цици, Рамбо,тулумБИЧКИ,голи жени в дъжда-и да бягат:)

Последна промяна ТРЪКЪЛ ПРОСТАКА на Сря - 01 Авг 2007, 22:44, променена общо 1 път

Нед - 06 Май 2007, 06:56
Профил
Аватар

Мнение 
Робърт Бартли(или както там се чете ) Къммингс ( What the fuck cumz ! ), роден на 12 януари 1965 г.(Да е жив и здрав ) . Асоцииран е най-често с групата White Zombie където е фронтмен и текстописец ( тва “текстописец” е една странна дума да го еа ), а в последствие и със своите дредлок-ове , филмите на ужасите, изпълнители от калибъра на Алис Купър , Мерилин Менсън, Пауърмен 5000 и едно неизвестно момче Оззи Озбоурнь(много сносна групичка ) и доста други известни имена. Според мен обаче е асоцииран най-вече с най-незабравимите саундтракове към много, много филм. Дето казва баба ми : “ Ако филма не струва, баба . То един Роб Зомби в саундтрака му трябва и доста дълго ще го помнят ,мамка им “ ( тука е малко объркващо, но се има предвид саундтрака) .
Робърт ….Боби, започва своята солова кариера с гръм и трясък през 1996 година, като заедно с Алис Купър прави песента към саундрака на Досиетата “Хь” -"Hands of Death (Burn Baby Burn)", която е номинирана за грами . Ама не зима грами …щото NIN зима грами . Но това въобще не демотивира Робърт…..Боби ,който едва месеци по-късно вече е формирал своята солова банда с членове – Джон Темпеста ( барабани директно от White Zombie ), Майк Ригс ( китара ) и Бласко ( Роб Никълсън ; Бас) . Нещеш ли, през 1998 , неглиже, излиза дебютния му албум с този състав - Hellbilly Deluxe. Това е един скромен албум с приспивни песнички като Dragula , Livin Dead girl , Meet the Creeper, Superbeast , Return of the Phantom Stranger, The Ballad of Resurrection Joe and Rosa Whore. ( Нелепи песнички, на които аз лично си блъскам главата в стената , скачам и се дера ,докато съседиде не извикат полиция ) . Та …по същество . Албума никой не си го купува и за това става едва 3 пъти платинен и заема 5 място в американските класации и 2-ро в кандските . Очевидно разтроен и покросен от това Роб…Боби, издава през 1999 година албум с ремикси от Hellbilly Deluxe наречен American Made Music to Strip By ( тук в моя случай и Ченгелите не помагат) , който няма много по розова съдба . Следва малко затишие след което през 2001 излиза един толкова бездарен албум като The Sinister Urge , (Iron Head , Feel So Numb , Scum of the Earth , House of 1000 Corpses , Never Gonna Stop , Dead Girl Superstar , Demon Speeding и други ) , който от нямане кво да се прави става платинен и заема 8 място в Щатските класации.
Народа мрази Роб Зомби . За да им го върне той издава своят първи бест Албум -Past, Present & Future , в който има някакви глупави песни, между които Two-Lane Blacktop и Girl on Fire, както и някви кавърми на The Commodores - "Brick House" и The Ramones - Blitzkrieg Bop. През 2002-2003 Майк Риггс и Джон Темпеста отиват при Роб …Боби и муказват : “Виж ся ние сме големи боклуци и отиваме да си направим собствена банда и ше станем известни и ше на дават по телевизора “ и съответно правят бандата Scum of the Earth . Наскърбен от това, нашия герой, решавата да изпробва своят късмет в дебрите на Киноиндустрията и прави два филма - House of 1000 Corpses и The Devil's Rejects . Филмите ги дават по кината иии някой хора ги гледат .
През 2006 година Роб…Боби отново се връща в музиката привличайки към четата си стария китарист на Мерилин Менсън и стария Барбанчик на Алис Купър, които са съответно на по 92 и 85 години . През същото лето излиза и последния му албум (засега ) Educated Horses , който няма да го коментирам защото ми писна да се занимавам с глупости .
На 31 първи май Роб се присъединява към Слаш ( Guns’N’Roses и Velvet Revolver ,които никой не е чувал ) който сигурно е на соло китара защото, Гилби Кларк ( Guns’N’Roses ,които никой не е чувал ) е на ритъм , а Скот Лан (Anthrax …Ква е тая група не знам ) е на бас , пък Томи Лий (Mötley Crüe също напълно неизвестни ) за да направят песен трибют към KISS ( тях па хептен никой не ги е чувал ) . Песента се казва God Of Thunder и е тъпа …щото никой не знае за кво е правят въобще .
П.С. Биографията на това нещастно момче е плод на събиране на различни парченца от сайтовете :
www. wikipedia.org
www.robzombie.com
Не съм си я измислял а просто съм я попревел ,въпреки че е много поетична. Възможно е ….има малък шанс да няма връзка с действителността и всички лица и събития да са измислени .
Ако не ви харесва можете да слушате новия албум на Tokio Hotel и да си направите перчем на лево. Аз лично не го харесвам и слушам Илия Луков.

Мерси за вниманието . С любов, ваш Дъжд.

Нед - 06 Май 2007, 15:52
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Категорично твърдя че тоя "Боби" за нищо не стаа.. по добре да беше станал овчар!! :twisted:

Илия Луков президент...

Нед - 06 Май 2007, 21:29
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Аз лично продължавам да си търся едни ремикси,които се именуваха"Welcome to the planet M.Fucker"От някой сиDJ Eskimos и некви други подобни.Помня,че го купих някъде през96-та и брат ми го затри две-три години след това.Иначе всичко друго имам...

Сря - 09 Май 2007, 00:01
Профил
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение 
Това ако са ремикси на W.Z. i и са на парчетата от Астрогрип...и на мен са ми на касета :cry:

The 4alga the 4alga the 4alga is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn !!!

koзи,оффце,пълни шепи с цици, Рамбо,тулумБИЧКИ,голи жени в дъжда-и да бягат:)

Сря - 09 Май 2007, 00:11
Профил

Мнение 
Ееее това как нe съм го видяла преди :shock:

За White Zombie не знам , ама съм голяма фенка на Роб Зомби . Тоз човек е НЕчовек :lol: :lol: Голям изрУд :twisted: Прави яка музичка . Двата му филма са готини (пу , дано направи още) . Абе нямам думи просто :D Възхищавам му се изцяло !

Изображение

Изображение

Сря - 01 Авг 2007, 16:42
Профил
Аватар

Мнение 
DeadMistress написа:
Тоз човек е НЕчовек

Естествено - зомби е :twisted: .
От Living Dead Girl насам и аз му се възхищавам, като музикант, режисьор и красавец.
White Zombie си заслужават прослушването - Thunder Kiss '65 за поздрав!

Сря - 01 Авг 2007, 17:21
Профил

Мнение 
Благодаря !

Ще се поразтърся за неща на White Zombie .

Сря - 01 Авг 2007, 19:32
Профил
Аватар

Мнение 
голям 4овек

Чет - 02 Авг 2007, 11:55
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Много свежи и здрави неща има.
Особено Living Dead Girl - перфектна песен за стриптийз и може би още нещо (:

Пон - 06 Авг 2007, 12:47
Профил ICQ
Аватар

Мнение Re: Rob Zombie & White Zombie
ТРЪКЪЛ ПРОСТАКА написа:
Кратка тема с екстри :wink:
Чудовищата винаги са били на почит в рокмузиката.Понякога съм се питал дали всичко е само за цирка и добре премерен търговски подход или е някакъв изблик на душевното състояние на някоя група/певец.РОБ ЗОМБИ мисля,че спада към втората група.Необуздан многообразноталантлив, скандален и провокативен, Robert Bartleh Cummings/бати ква мръснишка фамилия си има пича :D /според мен е едно от ЧУДОВИщАТА НА РОКА и в пряк и преносен смисъл.Музикант, писател, автор на комикси за зомбисатанозловещи теми, напоследък РОБ се изявява и като режисьор- House of 1000 Corpses и чудовищното продължение-пищнопоетично трактатче върху темата за злото и лудоста The Devil's Rejects, определено доказват по безспорен начин многостранният талант на мистър ЗОМБИ.
Официален сайт http://www.robzombie.com/
Уикиинфо http://en.wikipedia.org/wiki/Rob_Zombie

Мистър ТРЪКЪЛ жалко,че точно тази тема е "зациклила".А става въпрос за voodooman на XXIвек.Позволих си да пусна тема за ИНДЪСТРИАЛ Субкултурата и Мистър Роб Зомби е нейн ярък представител:
Роб Зомби

Робърт Къмингс по-известен като Роб Зомби (на английски: Rob Zombie) е американски музикант, режисьор и сценарист. Роден е на 12 януари 1965 година в Хейвърхил, Масачузетс. Известен е с имиджа си на един от най-страховитите хеви метъл и индъстриъл солисти познати на музикалната сцена. Освен с музика, Роб Зомби се занимава и с режисура на филми на ужасите.

През 1985 той сформира групата White Zombie, която със своя подход става една от най-значителните хеви метъл групи през 90-те, успели да продадат 10 млн. копия от албумите си. Дебюта си като самостоятелен изпълнител прави през 1998 г. През соловата си кариера Роб е продал над 15 милиона копия от албумите си.

Информация
Рождено име Робърт Къмингс
Роден 12 януари 1965
От Хейвърхил, САЩ
Стил алтърнатив метъл
индъстриал метъл
Занятие(я) музикант, режисьор
Музикален инструмент Вокали, Китара
Години на активност 1985 — настояще
Свързани изпълнители Алис Купър
Danzig
Powerman 5000
Scum of the Earth
White Zombie
Уебсайт http://www.robzombie.com/

Личен живот
От ранна възраст Роб и по-малкия му брат Майкъл Къмингс се увличат от смесица между класически филми с чудовища, професионална борба, комикси и кървави филми. И двамата се интересуват от дизайн, но Майкъл бързо напуска арт училището тъй като музиката го привлича повече.

Роб Зомби е стар фен на The Ramones, Мисгистс, шок-рокера Алис Купър, британските хеви метъл пионери Блек Сабат, Джудас Прийст и много други. Рези изпълнители продължава да са негово основно музикално влияние и днес.

Майкъл Кънингс е вокалист на Powerman 5000 под името Spider One.

На 31 октомври 2002 Роб се жени за дългогодишната си приателка Шери Муун, след тринадесет годишна връзка.

White Zombie (1985–1998)
Основна статия: White Zombie
Ако и настоящият раздел, и основната статия са празни, започнете да допринасяте към раздела.

Солова кариера
Соловата кариера на Роб започва през 1996, когато зомбити работи с един от идолите си Алис Купър. Заедно записват песента „Hands of Death (Burn Baby Burn)“, която намира място в саудтрака към Досиетата Х (X-Files). Песената е номинирана за Грами за Най-добро метъл изпълнение същата година.

Изпълнителя продължава да израства. Той не се ограничава само с White Zombie. През 1998 създава свой лайбъл Zombie-A-Go-Go. Освен това той наставлява и групата на по-малкия си брат Powerman 5000.

Дискография
Основна статия: Дискография на Роб Зомби
Ако и настоящият раздел, и основната статия са празни, започнете да допринасяте към раздела.
Hellbilly Deluxe (1998) (3x платинен в САЩ).
American Made Music to Strip By (1999).
The Sininter Urge (2001) (платинен статус в САЩ).
Educated Horses (2006)

Филмография
Година Филм
2003 Къщата на 1000-те Трупа
2005 Отхвърлени от Дявола
2007 Върколакът от СС (късометражен)
Хелуин
2008 The Haunted World of El Superbeasto (само продуцент)
Tyrannosaurus Rex

http://www.youtube.com/watch?v=N1MQW5e6KcE
http://www.youtube.com/watch?v=qYduSyDe2lc
http://www.rottentomatoes.com/celebrity/rob_zombie/

26 август 2007, Актуално

Rob Zombie и Ozzie Osbourn ще правят съвместно турне
Роб Зомби обяви, че ще започне съвместно турне с Ози Озбърн тази есен

26 август 2007, Актуално

Rob Zombie и Ozzie Osbourn ще правят съвместно турне
Роб Зомби обяви, че ще започне съвместно турне с Ози Озбърн тази есен

White Zombie

ЗОМБИ В БЯЛО И ЗЕЛЕНО

Защо и "зелено"? Ами това е основният цвят на зомбитата. Не само на тези от филмите на ужасите.

White Zombie прекратиха съвместна дейност, и свидетели са ми всички зомбита, демони и изроди от пътуващия цирк - аз истински съжалявам за това. Те обаче продължиха със солови проекти. 13 е подходящо число за група като White Zombie. Толкова са годините, които четиримата прекараха заедно и това е достойно за край, според зеленокосата им басистка Шон Уайсолт.

През далечната 1985г. в Ню Йорк се заформя една четиричленна дружинка от младежи, които не са освидетелствани от здравните работници само защото твърде умело са успявали да избегнат съответния преглед. Главен луд е дългокосият здравеняк Роб, който е безмерно вманиачен на тема филми и комикси на ужасите - от онази т.нат. категория "Б", където са всички култови заглавия като сериите от "Нощта на живите мъртви", "Хелоуийн", "Фреди Крюгър", "Петък 13-ти", "Хелрайзър" и цял куп филми, за които дори не сте подозирали, че могат да съществуват. Той дотолкова се е вживял в ролята, че завинаги сменя името си и се нарича Роб Зомби. Като малък родителите му го мъкнели с пътуващия цирк, в който работели, и обичайното му обкръжение били познатите за подобно увеселително заведениеизроди, джуджета и брадати жени. Майка му и баща му били много либерални във възпитанието на сина си и той започнал да се отъждествява все повече с обкръжаващата го среда. За него това било нормалното и намирал за ужасно, когато някое дете каже, че баща му е зъболекар или още по-страшно - адвокат. Пфу!
Основен съмишленик на Роб по-късно става едно крехко на вид създание, една девойка с нежни черти и боядисана в отровно зелено дълга коса., която се справя съвсем задоволително с баса.Едно време феновете на White Zombie смятаха, че Роб я е накарал да си смени името под предлог, че жена в групата се ядва - стига да не пее, но да е и с женско име е вече съвсем непоносимо! Истината обаче е, че девойката си се казва Шон Уайсолт - и то с "мъжкото" изписване (Sean). Тя помага на Роб за идеите и при рисунките на импровизираните комикси на White Zombie. Другите двама са китаристът Джей и първият барабанист Айвън де Прюм.
Както се сещате, такъв имидж просто не може да остане дълго време скрит в ъндърграунда. В средата на 80-те White Zombie започват да набират популярност в клубните среди и дори издават за инди фирмата Caroline Records минидиска Psycho-Head Blowout (1987), който е изпълнен с познати Black Sabbath-рифове в доста по-грууви стил и се явява един вид подготовка за първия им албум Soul Crusher (1988). Текстовете и рисунките - дело на Роб Зомби - все още не са ошлайфани и имат по-скоро пробен характер. Както и да е, Роб Зомби решава, че е длъжен да се усъвършенства, за да може цялостната концепция на White Zombie да достигне до всеки един фен и след албума Make Them Die Slowly (1989) групата напуска Caroline. Причините могат да разбият на пух и прах всички митове за това колко било гот да си в инди лейбъл. "Нищо подобно!", изсумтява Шон. "Ако някой си мисли, че човек може да прави каквото си иска в инди компания, той е или глупак, или сноб. Лейбълът не разполага с достатъчно пари, а от това губим ние и феновете. Нищо не можеш да изпипаш както ти се иска. Независимост значи незаинтересованост."
Шон каза това след като White Zombie подписаха с концерна Geffen и издадоха първия си голям албум La Sexorcisto: Devil Music, Volume One (1992), донесъл им двойно платинен статус в Щатите. За сделката голяма роля изиграха и журналистите от британското списание "Керранг!", които не преставаха да се прехласват по оригиналното съчетание на фънки, грууви, индъстриъл намеци, рок, метъл елементи с безкрайно смешните текстове на Роб. Тогава, в началото на 90-те почти всички се бяха побъркали по кросоувъра и White Zombie бяха една от най-почитаните групи. А Дейвид Гефън умее да надушва накъде ще задуха вятърът. След La Sexorcisto: Devil Music, Volume One светът на съвременната музика престана да бъде същият. Знам, че подобно твърдение се е поизтъркало от прекомерна употреба, но като никога е толкова вярно, че няма как да се избегне. Само помислете - участието на Иги Поп в "Black Sunshine" беше идеална симбиоза; точно в този момент се появиха Бийвъс и Бътхед, които не само задръстиха с простотии MTV, но и бяха главни виновници по-изчанчените групи да достигнат до по-широка публика. Не на последно място идва и перфектната работа по ремикса на "Thunder Kiss 65" от Саша "Кей Ем Еф Ди Ем", който се включи в модата разни индъстриъл светила да навлизат в по-китарна територия и да правят ремикси. Това парче донесе на White Zombie първата номинация за Грами. Е, не спечелиха, но това само доказва, че песента си заслужава да я чуете. Двете анимационни кретенчета от MTV направо се влюбиха в своеобразния зомби-стил, станал известен като груув-метъл и хорър-рок и въртяха като за световно клиповете на White Zombie, режисирани от самия Роб, който виждаше в тази работа подготовка за свой собствен кинопроект. Ясно с каква насоченост.
По време на турнето, последвало този албум, White Zombie смениха на два пъти барабанистите си, за да се спрат на бившия член на Тестамент Джоуи Темпеста. С него те записаха песента "Feed The Gods" от саундтрака на "Въздухари", а Роб продължи да се изживява като режисъор на видеоклипове и предложи услугите си и на Рамоунс за клипа на кавъра им по "Substitute" на Ху, в който се разкарват и те двамата с Шон. Скоро след това четиримата записаха следващия си албум Astrocreep 2000: Songs Of Love, Destruction, And Other Synthetic Delusions Of The Electric Head (1995), който се задържа в класацията на Билборд 89 седмици, отново беше номиниран за Грами за песента "More Human Than Human" и отново се размина с грамофончето. Обаче на ежегодните MTV награди вечерта беше на White Zombie - нищо, че взеха статуетката само в категорията за най-добър хард рок/хеви метъл клип. От край време най-страхотно се получава на края на церемонията и White Zombie направиха съсипващ финал с хита си.
През 1996г. Роб Зомби се отдаде на парчета за филми и на наградите Грами се случи нещо непредвидено - той беше номиниран в една категория два пъти. "I'm Your Boogieman" от втората част на "Гарванът: Град На Ангели" и "Hands Of Death (Die, Baby, Die)" от саундтрака на сериала "Досиетата X" Songs In The Key Of X, в която Роб пее с идола си от детските години Алис Купър, бяха забелязани от музикалната академия. И за пореден път той не получи наградата. За сметка на това Роб беше поканен да напише сценария към третата част на "Гарванът" и даже да я режисира. Проектът е предвиден за догодина и познайте до три пъти кой ще се грижи за музикалното оформление.
По време на турнето за Astrocreep 2000 с Роб се свързва Майк Джъдж - авторът на Бийвъс и Бътхед, който споделя с него идеята си да направи пълнометражен филм за тях. Джъдж възнамерява да пусне двете идиотчета из Америка и да представи страната през техните очи. Разбира се, White Zombie като много любима група на Бийвъс и Бътхед ще влязат в проекта. Роб Зомби е във възторг и неговия принос към филма не се ограничава само с парчето "I Am Hell". Той сам се заема с рисунките на целия епизод на Бийвъс и Бътхед в ада. "О, беше страхотно!" спомня си Роб. "Майк ми каза, че моят любимец Бийвъс се е надрусал с пейот в пустинята и трябва да халюцинира, но не може да измисли какво точно. Аз, разбира се, веднага ги пратих в ада, на концерт на най-адската рок група, в най-адския бар". Едва ли някой се съмнява коя е "най-адската рок група"...
Към края на 1996г. White Zombie издадоха пълен ремиск-албум на Astrocreep 2000 плюс ремикс на "I'm Your Boogieman" - Supersexy Swingin' Sounds. Някои от парчетата са почти неузнаваеми и като цяло са в рамките на добрите неща в жанра. Албумът достигна златен статус в Щатите, но беше слабо забелязан в Европа.
През 1997г. White ZOmbie си взеха почивка, но това не важи за Роб и Шон. Поотделно те замисляха соло проекти. Роб Зомби бе поканен от най-великия радиоводещ на Щатите Хауърд Стърн да направят едно парче за филма по автобиографията му "Интимни части" - "The Great American Nightmare". "Много ми върви напоследък", признава Роб. "Алис, Майк, Хауърд, филмите, албумите, номинациите - не се оплаквам". А в началото на есента той се зае да работи върху първия си соло албум.
Hellbilly Deluxe: 13 Tales Of Cadaverous Cavorting Inside The Spookshow International (Geffen/АРА Аудио Видео) излезе в края на август тази година (1998). При записите му помагаха Джоуи Темпеста на барабаните и киртаристът на Найн Инч Нейлс Дани Лоунър. В "Resoraction Joe" и "Meet The Creeper" гост-музикант е барабаниста на Мотли Крю Томи Лий и звукът според Роб е убийствен. Тотален хорър-индъстриъл. Парчета като "Dragula", "The Spookshow Baby" и "Phantom Stranger" са абсолютни попадения за евентуален бъдещ бест-оф албум. Фанатичните почотатели ще се изкефят максимално. Особено ако живеят в САЩ и ако получат 24-те страници комикси с героите на Роб Зомби. Освен това, Роб започва да си създава име сред звукозаписните среди - основал е лейбъла Zombie A Go-Go Records, който вече издаде два албума на млади групи, уверено поели по стъпките на White Zombie.
Колкото до Шон - тя сформира групата Феймъс Монстърс, които на 20 октомври също издадоха дебютния си албум In The Night. Тя за "пореден път" смени името си и стана Девил Дол - вокал и соло китара, а другите две мадами в групата са ритъм-китаристката Вемпайър Гърл и Ши-Зила на барабаните. Вероятно от професионална гордост, в групата няма басистка.

Зомби - президент!

До 2000г. има още известно време, но будните фенове на White Zombie гласят кумира си за бъдещ президент на САЩ. НАй-хубавото е, че за него може да гласува всеки, без значение къде живее. Предлагаме ви извадки от предизборната програма на Роб Зомби:
- националният химн ще бъде ремиксиран със семпли от парчета на Роб Зомби
- звездите на националния флаг ще бъдат заменени с обърнати пентаграми
- орлите от банкнотите на доларите ще бъдат заменени с дяволчета
- годишното обръщение на Президента към нацията ще бъде заменено с излъчване на филма на ужасите на годината по преценка на Роб
- тайните служби няма да се дегизират повече като "мъже в черно", а ще се обличат като зомбита
- хартата за правата на човека ще бъде заменена с текста на песента "Super-Charger Heaven"
- Еър Форс 1 (президентският самолет) ще бъде преименуван на Блек Съншайн (по парчето на White Zombie с Иги Поп)
- спортните новини ще започват с "The Great American Nightmare"
- Белият Дом ще бъде боядисан в черно и ще се преименува на Норър Хаус ("домът на ужасите")
- Джей ще бъде вицепрезидент
- предложенията за първата дама са: Шон Уайсолт, Райна Фос от Коул Чеймбър, Слаймнестра Хаймен от ГУОР и Тери Би от Тура Сатана

Текст Наташа Ковачева - Ната, списание Нов Ритъм, брой 19, 1998

Нед - 06 Апр 2008, 17:46
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Любимия ми изпълнител!
Просто е уникален!

Нед - 13 Юли 2008, 16:05
Профил WWW
Аватар

Местоположение: страдам от Синдрома на Турет:SHIT, FUCK, DICK,ASS, CUNT...
Мнение 
http://zamunda.net/details.php?id=18952 ... rtcomments
Поредното творение на Мр.Зомби в областа на визуалните изкуства.Якост!!!!

Пет - 25 Сеп 2009, 18:18
Профил
Аватар

Местоположение: Land of Noble Jackals, Penny Dreadfuls and the Systematic Dehumanization of Cool
Мнение 
Taka като гледам, Боби Къмингс несправедливо е низвергнат в скъпия ни форум, а предстои нов албум.
Изображение

Вече има две песни от Hellbilly Deluxe 2, които ако не да се видят, могат да се чуят в YouTube:

Sick Bubble-gum
http://www.youtube.com/watch?v=bP5h6W1w-ck

What?
http://www.youtube.com/watch?v=8Lp3hN_8Ilk

Браво, Роб, браво, Зомби!

Чет - 15 Окт 2009, 16:06
Профил WWW
Аватар

Мнение 
\m/

Тези двете песни наистина звучат като част от Hellbilly Deluxe 2, нямам търпение да го чуя целия

Съб - 17 Окт 2009, 08:54
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща