Дата и час: Вто - 12 Ное 2019, 16:27

Отговори на тема  [ 209 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
 Godsmack 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Godsmack
Излезе и клип към кавъра на The Beatles - Come Together :)

http://www.youtube.com/watch?v=kPi-MOxR0l4&feature=player_embedded

Вто - 31 Юли 2012, 00:37
Профил
Аватар

Rammstein_fenka написа:

изобщо не е зле ;)

Чет - 02 Авг 2012, 17:15
Профил

mute написа:
Rammstein_fenka написа:

изобщо не е зле ;)

Изобщо даже си е мега велико!!!!!!

Нед - 12 Авг 2012, 22:08
Профил
Аватар

Къртяяяяяяяяяят!!!!!!!!!!

“Music directly represents the passions or states of the soul, gentleness, anger, courage, temperance...If a person habitually listens to the kind of music that rouses ignoble passions, his whole character will be shaped to an ignoble form. In short, if one listens to the wrong kind of music he will become the wrong kind of person; but conversely, if he listens to the right kind of music he will tend to become the right kind of person.” — Aristotle

Чет - 20 Сеп 2012, 02:15
Профил
Аватар

Да приемам ли, че никой не е ходил на концерта вчера ...или че никой няма какво да каже, или че във форума останаха само хората, на които не им се говори за музика ?

Сря - 17 Юни 2015, 10:33
Профил ICQ WWW
Аватар

Пиши, пиши ти...аз го изпуснах концерта :cry:

Сря - 17 Юни 2015, 10:44
Профил WWW
Аватар

И аз, брат :? . А ми беше под носа. Три банди, които много исках да чуя наживо. Ама шанс. Затова ми се иска поне да прочета някви впечатления, ама ....

П.П. Нямаха право да го насрочват за толкова тъпа дата.

Сря - 17 Юни 2015, 10:49
Профил ICQ WWW
Аватар

И то в Бургас!!! :P :P :P
Да, наистина, споделете мнения, хора - и аз исках да видя 3 от 5.

Сря - 17 Юни 2015, 13:21
Профил
Аватар

Много са гоуеми на живо! Много! Съжалявам че не може да съм описателен, но Съли си е шоуменче. Вярно че бандата няма нещо кой знае какво уникално, но е съчетал доста добри неща от света на мзуиката :)

Сря - 17 Юни 2015, 17:13
Профил ICQ WWW

Организцията беше на ниво, групите също. Ще се огранича с това да кажа, че обстановката беше много приятна за разлика от концерти и фестивали на други места. Не знам какво трябваше да покажат Godsmack....за мен беше достатъчно, че Съли Ерна пя уникално. За инструменталистите е ясно, но знаете, че често вокалите често имат проблем с изпяването на нещата си. Е тук нямаше проблем. Специално с озвучаването на Годсмак също нямаше проблеми. Останалите групи не са в моето полезрение и не мога да се ангажирам с мнение, освен, че Папа покзаха завидна енергия и през цялото време на сета си държаха публиката с приповдигнато настроение. Аморфис пък някак си не можеха да вдигнат някак си настроението, но пак казвам, че не съм аз човека който да ги оценя. Предните участници ги пропуснах. Това което очаквах от Годсмак се покри изцяло с това което видях и чух. Съли е машина.

Сря - 17 Юни 2015, 19:06
Профил
Аватар

Това беше един от най-незабравимите концерти, на които съм присъствала.

Откъм организация нещата малко куцаха, но да кажем, че е защото феста е за първа година и организаторите са заложили повече на музиката, отколкото на организационната част на стадиона. :) Ма*ната ѝ на организацията, музиката беше важна. Звука на Amorphis беше зле, да не кажа много зле. На терен не се чуваха вокалите на доста от парчетата, а ми се искаше да не е така, защото ги гледах за първи път... За сметка на това при появата на Papa Roach нещата станаха много страшни :twisted: Момчетата направо разцепиха! Не съм им чаак такава голяма фенка, но представянето им беше супер силно, с много енергия, много желание и мноооого емоция. (само не разбирам идеята с развяването на средни пръсти... :roll: Първо видях Кори Тейлър да го прави, сега и Джейкъби, ама хората им се радваха, така че няма проблем. :lol: )
А за Godsmack какво да се каже... думите тук са малко - уникален сетлист, мисля, че нямаше как да е по-добър, освен че ми липсваше Re-align, но им прощавам. :lol: Просто излязоха, отвяха всичко наоколо и оставиха всички без глас. Велики!!! Няма две мнения. "Batalla de los Tambores" беше уникално шоу, просто стоях и гледах в захлас, даже забравих да ръкопляскам. :D Беше изключително емоционален концерт, а момента, в който Съли изведе две дечица на сцената беше страшно трогателен. Дано да е прав, че това е бъдещето на rock`n`roll-а, защото имаше доста хлапета из публиката. :) Сега остава да се надяваме, че ще дойдат отново и че ще ни включат в документалния си филм и всичко ще е 6. Аз лично останах без глава, без глас и без крака след концерта, но много доволна и супер заредена. :drink2: ОБИЧАМ ВИ и аз! :D

Чет - 18 Юни 2015, 16:28
Профил

На мен пък ми се стори, че звукът на Аморфис беше по-добър, поне като чистота, отколкото на Папа Роуч, макар че наистина на някои песни Томи не се чуваше достатъчно силно. Папа Роуч бяха доста бесни и си личеше че имаше хора, дошли заради тях, определено и групата се изкефи.
Годсмак бяха абсолютно перфектни във всяко отношение, а и озвучаването явно беше настроено точно като за тях. Единственото, което можеше да е по-добре, е продължителността, ама другия път :) Не съм бил на някаква грандиозна бройка концерти (е, не са и 2-3), но такъв кеф съм изпитвал само на Металика 2010 :drink2:
Дано Съли наистина си доведе соло-проекта догодина!

Чет - 18 Юни 2015, 19:22
Профил
Аватар

Не мои определено групи, но нещата бяха ок.
Всъщност очаквах организация и звук да са много по-зле.

Пет - 19 Юни 2015, 11:19
Профил
Аватар

Фен съм на Годсмак от доста години, но бях абсолютно изненадан от бруталния звук, който докараха - единствения по-добър звук на живо, който съм чувал беше на AC/DC на "Васил Левски"! Просто ме обезглавиха!!! А Съли - абсолютен пич, и от къде го вади това гласище? С две думи уникално представяне на Годсмак, за другите групи нищо не мога да кажа защото не съм им фен! Организацията ми се стори на ниво, в смисъл, че си имаше всичко необходимо и нищо не ме е дразнило докато бях на стадиона. Виж за Бургас не мога да кажа толкова хубави работи, града е хубав като град, ама хората са отвратителни, гледат да те чарджнат за всичко, чакаш по половин час за да ти вземат поръчката и не стига че лъжат по капанчетата, а дори и да искаш да си платиш ако нещо не им изнася и те гонят, като мръсно коте - обидно е! Например ме изгониха от една квартира въпреки, че беше извън Бургас(в Крайморие) и бях готов да си платя 50% по-скъпо от обявената за нощувка цена (само защото съм искал да нощувам сам и за една вечер и не било рентабилно да се перат чаршафи само за една вечер - WTF???)

Пет - 19 Юни 2015, 12:35
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 209 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14