Дата и час: Вто - 10 Дек 2019, 17:32

Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 Limp Bizkit 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Limp Bizkit
Who is in the house ... Limp Bizkit is in the house ... :)
Не се сдържах и реших да плъосна за втори път тема за моята любима нео-метъл група ... enjoy :)

Изображение Изображение
http://en.wikipedia.org/wiki/Limp_Bizkit
Limp Bizkit (Лимп Бизкит) е американска рапкор банда, която заедно с KoЯn, е често назовавана като създател на на жанр наречен ну метъл. В момента групата има договор с "Geffen Records"а преди това с Interscope Records; и двата лейбъла са част от "Universal Music Group". Оригиналното наименование е било "Lethal Injection". Броят на продадените им албуми е над 30 милиона копия по целия свят.
Limp Bizkit се състои от вокалиста Фред Дърст, китариста Уес Борланд, басиста Сам Ривърс, барабаниста Джон Ото и от диджея Ди-Джей Лийтъл. Уес Борланд беше с тях по време на първите им 3 албума и напусна през 2001 г. Беше заместен от бившия член на групата Snot - Майк Смит. Но за щастие най-атрактивния член на бандата се завърна през август 2004 г.
Дискография

* Three Dollar Bill Y'All, 1997 албум #22 САЩ
o "Counterfeit", 1997 сингъл
o "Sour" 1997 сингъл
o "Faith", 1998 сингъл
o "Pollution", 1998 сингъл (airplay-only)
* Significant Other, 1999 албум #1 САЩ, #10 Англия
o "Nookie", 1999 сингъл #80 САЩ
o "N 2 Gether Now", 1999 сингъл #70 САЩ
o "Re-Arranged", 2000 сингъл #75 САЩ
o "Break Stuff", 2000 сингъл
* Chocolate Starfish And The Hotdog Flavored Water, 2000 албум #1 САЩ, #1 Англия
o "Take A Look Around", 2000 сингъл #3 Англия
o "My Generation", 2000 сингъл #15 Англия
o "Rollin", 2001 сингъл #1 Англия, #65 САЩ
o "My Way", 2001 сингъл #6 Англия, #75 САЩ
o "Getcha Groove On", 2002 сингъл (airplay-only)
o "Boiler", 2002 сингъл #18 Англия
* New Old Songs (албум с ремикси), 2001 album #26 САЩ
* Results May Vary, 2003 album #3 САЩ, #7 Англия
o "Eat You Alive", 2003 сингъл #10 Англия
o "Behind Blue Eyes", 2003 сингъл #18 Англия, #71 САЩ
o "Let Me Down", 2004 сингъл (само по радио KROQ)
o "Almost Over/Build A Bridge", 2004 неосъществен сингъл
o "Crack Addict", 2004 неосъществен сингъл
* The Unquestionable Truth (Part 1), 2005 album #24 САЩ, #71 Англия
o "The Truth", 2005 интернет сингъл
* Greatest Hitz, 2005 (компилация с най-доброто) #47 САЩ
o "Home Sweet Home/Bittersweet Symphony" a.k.a. "Bittersweet Home", 2005 сингъл

Очаква се някой слънчев ден , Фред Дърст да спре да си снима филмчета и да запише
The Unquestionable Truth (Part 2)

Тази група разби всичко детско в мен , навремето .. а съседите още ми се сърдят за безсънните нощи през които THe Chokolate starfish and dryn dryn , не ми излизаше от уредбата :)[/img]

Съб - 07 Юли 2007, 03:20
Профил
Аватар

Мнение 
ООООО....Определено кефат тия момчета.Леле,колко съм бесняла на "по-младите" :D си години с тях.Страхотни са.

Да се вмъкна и тук по болната тема за фен сайта на Мейдън-ето,открих на Limp Bizkit фен сайта във България-хубав е,гледайте и се учете:

http://lbulgaria.com/intro.html

Съб - 07 Юли 2007, 10:57
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
То много готино сайтче са направили , харесва ми ... Но никъде не видях инфо за "новия" им албум , някой ако знае нещо да сподели :)

Съб - 07 Юли 2007, 12:58
Профил
Аватар

Мнение 
нямам нито положитено, нито отрицателно мнение за групата. Имат добри попадения като Таке a look around, Break Stuff, My way, но като цяло ми омръзват много бързо. Пускам си две техни парчета последователно и им се наслушвам за седмици напред :). Иначе като фен на Слипнот е нормално да съм леко отрицателно настроен към Фред Дърст :twisted:

Съб - 07 Юли 2007, 18:40
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
мммм дааа....Limp Bizkit...това е групата, от която започнах..бях може би 6-7 клас..после прескочих и на по-твърди нещица и така се започна...трябва обаче да им се признае, че в началото бяха просто неуспоримо страхотни-първите албуми съдържат класики-Boiler, Nookie, Rollin и т.н.....но после Wes Borland ги напусна и всичко се промени :cry: Стилът им взе да омеква а на всичкото отгоре взеха че направиха песен със Snoop Dog!!!! Кофти...

Нед - 08 Юли 2007, 11:27
Профил
Аватар

Мнение 
За REd lights , green lights ли говориш ?, аз не мисля че е нещо ново , почти във всеки албум има песен с рапър/и . :) Например ремикса на Rollin , където има цяло стадо печки :)

Нед - 08 Юли 2007, 14:06
Профил
Аватар

Мнение 
да за нея става дума...може да е имало, но този път направо се изложиха...пък и не може да се отрече че новите албуми не са като старите...

Нед - 08 Юли 2007, 14:35
Профил
Аватар

Мнение 
И аз като Пепс-а почнах с Лимпа (а сега съм на Мушрумхеад и СоулФлай ....сериозна еволюция :P ) и по точно с Шоколодения им Хот Дог... и все още понякога си припомням хубавите времена с "Ливинт Ъп" и "Фул Нелсън". Абе целия албум им е забелижителен , динамичен и разнообразен... а Фред кърти мивки както винаги!! Верно че след това малко се "изнежиха" и го удариха на баладични дивотий!!! Освен това Диджей Литъл (ако не се лъжа бивш член на "Хаус ъф Пайн") прави невероятни импровизаций за което му свалям шапка!!! Но да не забравяме и да отдадем почитания на Джонатан Дейвис бе който групата нямаше да съществува (Евала Джони за тва те уважавам....)!! 8)

Нед - 08 Юли 2007, 15:27
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Фен никога не съм им бил,но ги слушах.Просто нямаше какво друго да се слуша.Метал-а беше изпаднал в немилост.Но сега има Shadows Fall,Trivium,Killswitch Engage,Bullet for My Valentine,Mendeed...На кой му пука за Бисквитите?

Нед - 08 Юли 2007, 17:58
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
На мен ми пука ;) Еми те казаха квото имаха да кажат , според мене вече са история и лично не вярвам че ще издадат нещо по добро от Chocolate Starfish And The Hotdog Flavored Water ;) Но каквото и да направят аз ще си го слушам , щото и новите им албуми стават , просто не са такива касоразбивачи като предишните и трябва позадълбочено прослушване , но всичко е въпрос на вкус ):)

Нед - 08 Юли 2007, 20:13
Профил
Аватар

Мнение 
Правеха добър рапкор до 2003... после омекнаха много... се пак кавъра на Behind Blue Eyes е екстра :)

Пон - 09 Юли 2007, 10:48
Профил
Аватар

Мнение 
О като малък бях луд по тях и оттогава съм си запазил солидна доза уважение за да тази невероятно добра банда . Но, за жалост, с годините ги слушам все по-малко . Проблемите в бандата наистина се отразяват на музиката им и всякаш без Уес Борлънд нищо не е същото . Слушах последният им албум от преди 2 години , никак не беше лош , но ако трябва да го сравнявам с Three Dollar Bill, Yalls, Significant Other или Chocolate Starfish and Shit , просто звучи ,като творение на някоя от подгряващите им групи .
Зажалост Korn също последваха съдбата на Limp bizkit . За почти всички групи от техния период просто си пролича , че в различен състав музиката просто бледнее .

Пон - 09 Юли 2007, 11:00
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Прав си затова батка , почнат ли разногласията в една група , почне ли смяната на членове ... в повечето ституации бандите се развалят . И Бизкит и КОрн .. са на едно и също дередже но си мисля че КОРН по добре понесоха загубата на киратиста , въпреки че веднага се усети смяната на стила и прочие ..

Пон - 09 Юли 2007, 12:13
Профил
Аватар

Мнение 
А знаете ли какво означава името на групата? Една леко перверзна американсака "игра". Ако се интересувате ще ви светна,но няма да ви се играе.

Пет - 13 Юли 2007, 01:05
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Kanko/Krasimir Kutzarov/ написа:
А знаете ли какво означава името на групата? Една леко перверзна американсака "игра". Ако се интересувате ще ви светна,но няма да ви се играе.

не беше ли австралийска? Може и да греша... :))
айде някой път да поиграем... :D

по темата:
и аз ги слушах по едно време. Имат няква енергия в тях, супер вдигаща им е музиката, но просто не ми е любимия стил.

Пет - 13 Юли 2007, 08:19
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 89 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща