Дата и час: Нед - 09 Авг 2020, 16:34

Отговори на тема  [ 539 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Следваща
 Nine Inch Nails 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Който го може,го може.
А който е вид бог-смятай... :lol:

Сря - 07 Май 2008, 20:52
Профил
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение 
Хъм, много харесвам Трент, но нямам намерение да се хвърлям в излишно венцеславене за този албум. Не ме очарова, даже смятам, че е най-слабото му творение досега :? Хаотичен, разхвърлян....липсва ми онова чувство за "концептуалност" на албума, сякаш е правен на един дъх. Чудесни песни, но ми звучи като сбор от сингли, не знам защо :?
Надявам се, че е заради войната, която Трент започна с големите мейджър компании-за това съм изцяло на негова страна. Тия гигантски акционерни дружества се насраха да вдигат цените на дисковете и да прибират по-голямата част от печалбата :evil: Сякаш имат само по един изпълнител в каталозите си, та гледта да се напечелят от него.
Струва ми се, че ще има още изненади от Трент до края на годината.

The 4alga the 4alga the 4alga is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn !!!

koзи,оффце,пълни шепи с цици, Рамбо,тулумБИЧКИ,голи жени в дъжда-и да бягат:)

Чет - 08 Май 2008, 09:46
Профил
Аватар

Мнение 
Аз пък се наситих с концептуалност от Ghosts и сега този, за който съм съгласен, че е малко разхвърлян ми идва много добре!

Чет - 08 Май 2008, 10:58
Профил
Аватар

Мнение 
ТРЪКЪЛ ПРОСТАКА написа:
Хъм, много харесвам Трент, но нямам намерение да се хвърлям в излишно венцеславене за този албум. Не ме очарова, даже смятам, че е най-слабото му творение досега :? Хаотичен, разхвърлян....липсва ми онова чувство за "концептуалност" на албума, сякаш е правен на един дъх. Чудесни песни, но ми звучи като сбор от сингли, не знам защо :?
Надявам се, че е заради войната, която Трент започна с големите мейджър компании-за това съм изцяло на негова страна. Тия гигантски акционерни дружества се насраха да вдигат цените на дисковете и да прибират по-голямата част от печалбата :evil: Сякаш имат само по един изпълнител в каталозите си, та гледта да се напечелят от него.
Струва ми се, че ще има още изненади от Трент до края на годината.

5% от изпълнителите правят 95% от приходите на големите компании. Останалите са за пълнеж. Прибират ги, щото иначе ще избягат и току виж основали някой независим лейбъл, дето ще подяжда приходите на големите.

Чет - 08 Май 2008, 12:01
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
На мене ми хареса последния албум. Има и по-добри, но пак си е як и доволно си го слушам :D :D Доволен съм и заради това, че е легално изтеглен :D :D

Пет - 09 Май 2008, 11:05
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Мнението ми за албума наистина е по-ниско отколкото за останалите творения на Трент, но въпреки това ми харесва и си го слушам. Наистина и аз ще спестя суперлативите. Ще кажа само, че наистина има доста готина парчета и самия безплатен, легален даунлоуд пълни душичката.
Едно е сигурно N.I.N. са ми една от най-любимите групи не само заради прекрасната си музика, а и защото Трент Резнър е напълно непредвидим и наистина очаквам още много изненади от него 8)

Ето една http://youtube.com/watch?v=I1ZMKfFHU3U :lol:

Y :!: M :!: C :!: A :!:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Пет - 09 Май 2008, 12:21
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Не !

Знаете ли кво ?! СУПЕР МНОО МЕ КЕФИ НОВИЯ АЛБУМ !

ТИЯ СЕ БОДАТ !

Пет - 09 Май 2008, 13:06
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Rain написа:
Не !

ТИЯ СЕ БОДАТ !

И аз го връткам постоянно, а и му правя шъфъл с призраците и ремиксите на Year zero и става невъобразима лудница!

Пет - 09 Май 2008, 13:23
Профил
Аватар

Мнение video
Rain написа:
Мнението ми за албума наистина е по-ниско отколкото за останалите творения на Трент, но въпреки това ми харесва и си го слушам. Наистина и аз ще спестя суперлативите. Ще кажа само, че наистина има доста готина парчета и самия безплатен, легален даунлоуд пълни душичката.
Едно е сигурно N.I.N. са ми една от най-любимите групи не само заради прекрасната си музика, а и защото Трент Резнър е напълно непредвидим и наистина очаквам още много изненади от него 8)

Ето една http://youtube.com/watch?v=I1ZMKfFHU3U :lol:

Y :!: M :!: C :!: A :!:

mnogo e funny indeed :]
no ne e official spored men

Пет - 09 Май 2008, 19:18
Профил
Аватар

Мнение 
kurtz написа:
Rain написа:
Не !

ТИЯ СЕ БОДАТ !

И аз го връткам постоянно, а и му правя шъфъл с призраците и ремиксите на Year zero и става невъобразима лудница!

МУАХАХАХАХАХХАХАХА!

Открих, че нито едно от парчетата не става за рингтон. Колегите се стресират ужасно, като ги чуят. :twisted: :twisted:

Вто - 13 Май 2008, 09:44
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Цитирам :

" NIN предлагат пореден безплатен даунлоуд

Nine Inch Nails са на път да превърнат в ежемесечна практика експериментите си да предоставят новите си записи за свободно сваляне чрез официалния си сайт. Поредното доказателство се нарича "Lights in the Sky Over North America - 2008 Tour Sampler" - ЕР с 5 песни на групите, които ще обиколят Северна Америка на турнето Lights in the Sky, а именно A Place to Bury Strangers, Does It Offend You, Yeah?, Crystal Castles, Deerhunter и, естествено, самите NIN.

Download: www.nin.com "

Не Цитирам :

бухахахаха

Колко е лек . Обичам го.

"Всичко, което направя го има на сайта ми за да го начукам на всички музикални компании"

Няма да се учудя, ако следващото съобщение в Nin.com е :" Който иска може да дойде да живее в нас" :lol: :lol: :lol:

Сря - 18 Юни 2008, 14:12
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
П.П. Между другото нещата са много добри. Специално
A place to bury strangers & Deer Hunter ме накефиха супер много.
Песента на Crystal Castles не е от най-стабилните им, но ако човек потърси тяхни неща гарантирам, че ще остане доволен. Поне по мое мнение това е група, която слага примерно Флайлийф в малкия си джоб с разнообразието си.

Чет - 19 Юни 2008, 14:53
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение News
Nine Inch Nails анонсираха детайли около техническото (неонлайн) издаването на UK версията на последният им албум The Sliр.
Групата пусна The Slip като безплатен download free през май тази година от тяхният сайт www.nin.com
Aлбума им ще е пуснат за продажба през 28 юли в UK. Само 250,000 копия ще се разпространят в целия свят като всяко CD ще има свой свобствен марк и номер.
CD ще се разпорстранява заедно с DVD което ще съдържа снимки и видео материали от репетициите на групата.
Nine Inch Nails ще издадат и плоча от същия албум през август.

Вто - 22 Юли 2008, 11:42
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Аве от скоро слушам индъстриъл, евалата на Трент Резнър, мн добър, ама като се опитвам да му разбера музиката...Не знам..Просто не мога...Кефат ме отделни неща..Ще продължа да се опитвам :lol: ..

Вто - 22 Юли 2008, 18:28
Профил
Аватар

Мнение 
haunting_fear написа:
Аве от скоро слушам индъстриъл, евалата на Трент Резнър, мн добър, ама като се опитвам да му разбера музиката...Не знам..Просто не мога...Кефат ме отделни неща..Ще продължа да се опитвам :lol: ..

Свали си и клипове, така ще имаш пълна картина! :wink:

Съб - 26 Юли 2008, 09:08
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 539 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Следваща