Дата и час: Вто - 19 Ное 2019, 08:54

Отговори на тема  [ 607 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Следваща
 Linkin Park 

Linkin Park добра група ли са?
Да 62%  62%  [ 38 ]
Не 38%  38%  [ 23 ]
Общо гласове : 61

Linkin Park 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Linkin Park
Linkin Park - за мен НАЙ-добрата група!
Страхотно метъл звучене пропито с рап, способно до те стовари на колене. Завладяващ ритъм, един от най-добрите вокали, хибридна музика от ново поколение!
Групата има 3 официални албума - Hybrid Theory, Meteora и Minutes To Midnight. Дискографията включва още и неофициални парчета, демота, лайв-ове, кавъри, ремикси преобразени в проекти като : Under Attack (B-Sides), Reanimation, Live In Texas, Collision Course...всичко достатъчно продадено (и харесано) по цял свят, че да направи групата от underground една от най-прогресиращите и модерни групи в днешни дни...
Изображение Честър Бенингтън - вокалист (невероятен глас, доста негови текстове са реализирани в песни)
Изображение Майк Шинода - вокал, бийтове (повечето текстове на LP са негово дело)
Изображение Джо Хан - електроника, звуци, бийтове
Изображение Брад Делсън - китара
Изображение Роб Бърдън - ударни
Изображение Дейвид Фаръл - бас

Разбира се, много може да се добави за групата, но смятам, че по-добри неща за групата говорят мненията на феновете, отколкото спечелениете статуетки :twisted:

You tried to take the best of me... GO AWAY !

Последна промяна Chester на Нед - 27 Дек 2009, 14:13, променена общо 12 пъти

Нед - 26 Ное 2006, 00:21
Профил
Аватар

Мнение 
Кое ? ... всичко след "метеор"-а ... манията за пари, величие, кавърите с рапъри и т.н. ... когато бях малък бях манияк на тема ЛП ... сега ме е срам да кажа че съм ги слушал ... :roll:

Нед - 26 Ное 2006, 00:25
Профил WWW
Аватар

Мнение 
ок. радвам се, че има отговори :roll:
кавърите с рапъри са си ОК - ни можеш да слушаш ЛП, ако не слушаш рап....а Джей-З е талантлив!
Защо те е срам БТВ?
някакъв сериозен отговор?
Реших, че ми е писнало от хора дето критикуват без аргументи или с такива дето нищо не струват :wink:

Нед - 26 Ное 2006, 00:29
Профил
Аватар

Мнение 
Chester написа:
ок. радвам се, че има отговори :roll:
кавърите с рапъри са си ОК - ни можеш да слушаш ЛП, ако не слушаш рап....а Джей-З е талантлив!
Защо те е срам БТВ?
някакъв сериозен отговор?
Мога да ти говоря за Лп & Лб с години :Р бяха едни от стойностните групи преди 3-4 години които се слушаха и бяха Ню ... сега са комерс ... както Менсън започна да прави лигави албуми така и те се провалиха ... всичко заради парите - направиха нъмб/енкор само и само защото половин година и повече никой не ги беше чувал а честър си вя русата глава на ляво и на дясно ...
след като си направиха китайският клип на "метеора" ... сигурно многомилиардното население на китай ги е харесало и от там се започна ... и в БГ навлезе модата да си "фен" на ЛП ... и да знаеш само една песен която си чул по ММ и ... така ... после започнаха и други моди ... сега е Найтуиш (поне в Плд) от което се ужасявам ... скоро ще е и Продиджи (вярвайте ми) ... и така ... друго да питаш ?

Нед - 26 Ное 2006, 00:35
Профил WWW
Аватар

Мнение 
ако трябва да говориме за смисъл на текстове ЛП са в окръга на Металика, Бийтълс, Джудас абе всички! Ти ако искаш текст на който да мислиш пич земи слушай Mobb Deep :D
за кво говориме?
иначе за тоналностите - тва е интересно....аз всъщност не разбирам въобще от такива работи. Иначе това което мога да кажа е :много агресивен инструментал, много агресивен вокал .... усеща се жицатааааааа... особенно ако имаш свестна аудио техника.
и още нещо...... Линкин Парк нямат нищо официално след Метеора - нормално е да ги няма :wink: идва нов албум все пак :twisted:

Нед - 26 Ное 2006, 00:48
Профил
Аватар

Мнение 
митак земи се стегни СериознОооо, няма да ти пиша лекции на тема музика и по-точно жица и вокали, ама земи се стегни... \m/ no offence!!!

Нед - 26 Ное 2006, 01:46
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
хм е не си първия не си и последния който е спр зарибен по ЛП ама след време ще го е срам че ги е слушал...
Чувал съм техни песни знам ква музика правят...тва не е метал и много дразни когато всички кажете че сте големи метали и любимата ви група е ЛП..пффф то щото не сте чували за групи като Скорпионс,Металика,Дийп Пърпъл ся кво да изброявам идеята ми не е да показвам че слушам много групи.ЛП са комерсиални 1)правят музика която върви само по мтв заедно с Кристина Агилера,Роби Уилямс и т.н(нищо против тях даже ми харесват просто знаят какво да правят с потенциала си и знаят къде им е мястото) не като ЛП дет на Вакен искали да ходят Божееее....
Тва да се имаш за "тежка" група с рапър и китарист който си настройва китарата сигурно в ДО и знае 2-3 рифа...
Абеее кво да говорим ЛП мога да ги сравнявам единствено с чалгата.Но предпочитам поп фолк певиците че поне имат хубави ..природни дадености!

Нед - 26 Ное 2006, 02:08
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Не съм метъл. Не съм и рапър. Слушам предимно рок, а след това и всичко останало. Израснах с Куин и Бийтълс - специално тези две групи ги познавам изключително добре. Попринцип се старая да слушам всичко, което никога не съм слушал - така стана и Металика и с Джудас, Слипкнот, Нирвана абе всички сравнително по-стари. Съвсем не е вярно, че слушам някви комерсиални неща. МЕЖДУ ДРУГОТО Линкин НИКОГА не са имали топ 10 по МТВ или по VH1 за сметка на групи, като Скорпиънс, Металика, Куин просто защото нямат толкова клипирани парчета - което навежда на мисълта, че въобще нямат много парчета - което пък навежда на мисълта, че залагат на качеството, а не на количеството....
Няма да изтъквам, че бандата прави страхотни песни, все пак въпрос на вкус е. По-скоро се ориентирам към опровергаване на критики, ако разбира се трябва... Все пак факта, че Металика са канили не един път Линкин за подгряваща (а всъщност тълпата в крайна сметка си изкарва 10 пъти по-яко на тях) е доста важен. Нали МЕТАЛИКА ви е мерило на вас метълите :wink:
И нека обясня, че не пиша щот съм ебаси фена (а аз наистина съм голям фен), а защото наистина мисля,че повечко хора трябва да се запознаят със дискографията на Линкин Парк.
СУПЕР много се кефа и на Blink 182, Green Day, Good Charlotte, което освен дь ми носи негативно отношение нищо друго не прави ама майната му :P Един ден във форумите на ЗИРОК ше дойдат повече млади хора и ше ме подкрепЪТ :twisted:
хахахахахх ноу офенс
бтв - БАНДАТА НА ПЕЦКО също рулира :twisted:

Нед - 26 Ное 2006, 03:30
Профил
Аватар

Мнение 
Chester подкрепям те!!!Не защото слушам ЛП , а защото е форумаджиите тука със същата ярост обиждаха и HIM(моята любимата група)Споко преживях го :D Като не ви харесва просто не ги слушайте!!Има ли нужда от тоэи настървеност?!?!?

\/ Peace

With the FACE OF GOD.....

Нед - 26 Ное 2006, 11:54
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Честър, остави LP! Не е грешка - ето виж ме. Пробвай групи като Dimmu Borgir, Blind Guardian, Katatonia и после мини към The Kovenant. Но накрая - Anathema, за разбереш какво е музика ;)

Нед - 26 Ное 2006, 13:05
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Мен ме кефат ЛП не съм им голем фен щтото се кефа на малко по тежички групи но свалям шапка на ЛП за тва че успяха да наберат такава скорост с Hibrit Theory

Пон - 27 Ное 2006, 17:34
Профил
Аватар

Мнение 
хахаха. Ае бирате е от мене :twisted:
Мноо негативизъм мноу нешо ... :P Що така ве народе - много ви се е развалил слуха :D
Ае дано някой ден влезе някой освен мен който да каже добри думи.... малко трудно ще е все пак, щото по zrock нещо не пускат Линкин Парк :P кофтиииии
Истината е, че чакам някой който НАИСТИНА де се опита да ме "нахрани" ...промисс, че ше го накарам да преяде после :lol:
-------Time won't heal this damage anymore - Don't turn your back one me - I WON'T BE IGNORED!

Пон - 27 Ное 2006, 23:54
Профил
Аватар

Мнение 
Chester написа:
хахаха. Ае бирате е от мене :twisted:
Мноо негативизъм мноу нешо ... :P Що така ве народе - много ви се е развалил слуха :D
Ае дано някой ден влезе някой освен мен който да каже добри думи.... малко трудно ще е все пак, щото по zrock нещо не пускат Линкин Парк :P кофтиииии
Истината е, че чакам някой който НАИСТИНА де се опита да ме "нахрани" ...промисс, че ше го накарам да преяде после :lol:
-------Time won't heal this damage anymore - Don't turn your back one me - I WON'T BE IGNORED!

Натурален сок има ли :oops: ? Не трябва да се отнасяме негативно към хората с различно музикално предпочитание, особено ако то отново е към рок/метъл жанра :wink: Честър, искам бира и доматен сок :roll: + ракия за натравяне ...

Вто - 28 Ное 2006, 09:35
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Ам групата която ме накара да слушам метал но сега за нищо не стават ако следващиам им проект е като метеора пак ще се завърнат в сърцето ми.

Вто - 28 Ное 2006, 15:03
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Трябва да изгледате концерта на Linkin Park в Texas November 2003. :twisted:
... Явно са го махнали тоя торент от там дето го изтеглих - 3.5 GB - звук и картина от най-висок клас - без да си гледал ТОЗИ концерт на ЛП наистина не трябва да си много арогантен!
Лично аз няям спейс в и-нет и не мога да го кача, а ако го сложа в дата.бг като торент никой няма да го изтегли в близките години.
Намерете го и го гледайте - и после критикувайте....НО - ПЪРВО го гледайте! :wink:

п.с. може би в АРЕНА го има, но аз няям ацц...

Вто - 28 Ное 2006, 18:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 607 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Следваща