Дата и час: Вто - 10 Дек 2019, 17:32

Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 Сигнал 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Сигнал си остават БГ групата докоснала сърцата на млалки и стари на чалгаджии и рокаджии. Да не забравяме, че се РОК банда и да се кефим, че са такива. А за това, че нямат стария глас и с други групи май се случва този феномен за съжаление на нас меломаните. :drink3: \m/

Пет - 21 Сеп 2007, 12:28
Профил ICQ WWW

Мнение 
Имам почти сигурна информация, че Сигнал ще пеят утре във Варна на предизборен концерт на БСП (почти сигурна, щото 2 пъти го чух по радиото, а в нета нищо не намирам). Митинга почва от 10, но не вярвам те да почнат да пеят веднага. Мястото е Аспарухово, ама къде по-точно не знам. Ако някой има информация, ще бъде добре да я сподели.

Съб - 29 Сеп 2007, 16:49
Профил
Аватар

Мнение 
Как да кажа,никога не са ми били любима банда.Ни музиката им ни текстовете им са ми в top10,ама каквото и да е,не мога да си изкривя душата,4удесни музиканти,много профи...ама много.Единственият повод да пиша в тази тема е,4е имаше един образ по-нагоре в поста беше написал 4е Дан4о неможе да пее,това изказеане е като клю4е от пощенска кутия-абсолютно недупостимо....Жалкото е, 4е и аз до скоро мислих така....само дето в Рила тая година Караджов пя като животно....направо ме удари от земята... \m/ евала......

Нед - 30 Сеп 2007, 22:59
Профил ICQ YIM WWW
Аватар

Мнение 
много добре звучаха на концерта на Глен Хюс, според мен без клавишни са по добре

Вто - 02 Окт 2007, 15:36
Профил
Аватар

Мнение 
За мен са най-великата рок група в България.За всички времена!Слушам ги от 4 5 годишен.И до сега и до сега им се кефя.Ходил съм на 2 3 техни концерта даже афтограф от Данчо имам :P

Съб - 29 Мар 2008, 10:15
Профил
Аватар

Мнение 
whitesnake_90 написа:
За мен са най-великата рок група в България

Определено споделям тва мнение, въпреки че, аз за разлика от автора от скоро се зарибих
Но определено много ми харесват. Да живее българското!!!

Нед - 06 Апр 2008, 21:58
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Eдна страхотна българска група. Имат страшни текстове, имат и перфектно звучене, имат си и хъс и страст. Просто една група,която наистина е написала РОК историята на милата ни РОДИНА. А към ХепитУ, ти РОК слушаш ли, и какво значи ,че Данчо не може да пее?!?! Бяха писали ,че Ози не можел да пее, но ОЗи е велик! Това му е чара- гласът му и музиката,която прави. А за Леми какво ще кажеш?
Това са инфантилни мнения! Кажете,че не ви допадат и точка. Какво обсъждате, толкова и се оправдавате защо не ви допадат. Сигнал допадат на моя музикален вкус и смятам ,че са ВЕЛИКАНИТЕ на БЪЛГАРСКИЯ РОК!

сянката си хвърля сведен върху моята душа.
Няма повече да види утро моята душа.
Блясък нямa вечността.

Чет - 10 Апр 2008, 14:09
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
votan1979 написа:
Eдна страхотна българска група. Имат страшни текстове, имат и перфектно звучене, имат си и хъс и страст. Просто една група,която наистина е написала РОК историята на милата ни РОДИНА. А към ХепитУ, ти РОК слушаш ли, и какво значи ,че Данчо не може да пее?!?! Бяха писали ,че Ози не можел да пее, но ОЗи е велик! Това му е чара- гласът му и музиката,която прави. А за Леми какво ще кажеш?
Това са инфантилни мнения! Кажете,че не ви допадат и точка. Какво обсъждате, толкова и се оправдавате защо не ви допадат. Сигнал допадат на моя музикален вкус и смятам ,че са ВЕЛИКАНИТЕ на БЪЛГАРСКИЯ РОК!

Това мнение прилагаш ли го в други сфери на живота и музиката! :roll:

Чет - 10 Апр 2008, 15:11
Профил
Аватар

Мнение 
Всички в сайза днес за Сигнал! И утре! :idea:

Вто - 13 Май 2008, 12:03
Профил ICQ WWW

Мнение 
Пълна подкрепа за Сигнал!!!

Вто - 13 Май 2008, 12:05
Профил
Аватар

Мнение Шмуц- Курц
Ако няма да пишеш по темата, нали знаеш къде да отидеш, или аз да дойда в темата за Остава и за Брит-попа :twisted:

Блясък нямa вечността.

Вто - 13 Май 2008, 12:37
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Eто и по темата! Харесвам ги, защото имат своя принос в българската рок музика, НО имаше едни години , в които толкова ми бяха втръснали , защото се въртяха навсякъде, че сега почивката от тях ми идва добре!
Вотане, нали не си мислиш, че можеш да ми кажеш къде и какво да пиша, а? :twisted:

Вто - 13 Май 2008, 13:31
Профил
Аватар

Мнение 
kurtz написа:
Eто и по темата! Харесвам ги, защото имат своя принос в българската рок музика, НО имаше едни години , в които толкова ми бяха втръснали , защото се въртяха навсякъде, че сега почивката от тях ми идва добре!
Вотане, нали не си мислиш, че можеш да ми кажеш къде и какво да пиша, а? :twisted:

Радвам се,че подхождащ с почитание и уважение към група Сигнал (не го очаквах), разбира се нормално е ,когато слушаш едно и също нещо да ти втръсне в един момент. Знам как се чустваш, защото и аз в момента се чуства така с непрестанното въртене на Baby или както-там се-казваше.
П.П. Курце, мисля,че мога да ти казвам какво и къде да пишеш, защото не бих искал да нарушаваш правилата на форума, който надявам се си прочел при регистрацията си, както и след като ги попромениха малко.

Блясък нямa вечността.

Вто - 13 Май 2008, 13:38
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
За съжаление периода, за който говоря бе такъв, че ги слушаш по собствено , а и не собствено желание, та както се казва в някои географски и фолклорни области ми "накъртиха"
Разбира се имам забележки и към някои от текстовете, но в стойностната музика, а не безмозъчния поп това е простено, а и не са авторски на самите членове в голямата си част!
А за Остава и брит-поп-а не е че не си гостувал! :wink:

Вто - 13 Май 2008, 13:44
Профил
Аватар

Мнение 
kurtz написа:
А за Остава и брит-поп-а не е че не си гостувал! :wink:

Kakво да направя като съм една широко скроена душа :lol: :lol: :lol:

Блясък нямa вечността.

Вто - 13 Май 2008, 13:58
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща