Дата и час: Съб - 14 Дек 2019, 06:08

Отговори на тема  [ 101 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
 Ministry 
Автор Съобщение
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение Ministry
Дневника на един МИНИСТЪР

1981,януари, нейде след нова година.- Много се напих... май се казвам Ал Йоргенсен, ма не съм сигурен...Майка ми ме обиди, каза, че съм се родил в Куба.Май е вярно, щото баща ми е норвежец.
Пак януари- Дойде ми на гости един тип, казвал се Groovie Mann... бахти, а си мислех, че никой не мое се напие като мен.....
Направихме група, кръстихме я Special Affect. Никой не ни харесва, мацките също.
Омръзна ми да съм радио dj, искам да ям.
Февруари/може би/-Stephen George има барабани, домъкнал ги е в дома ми и се упражнява. Не знам откъде го познавам, но каза, че му дължа 20 долара. Лъже, никога не съм виждал толкова много пари, камо ли пък да ги имам.
Пак направихме група.МИНИСТРИ се казва. Защо?
Листата са жълти, може би е есен-Какво ли съм правил лятото?Ааа, стих се-записахме албум.
Нова година-нов късмет. Издадоха ни албума, казва се With SympathyОказа се, че е 10 май.Свирим New Wave synth-pop, английска музика-не ме кефи.
Август, топло е- Някакъв критик каза, че сме приличали на някви други.Набих го.Сега ме съди.Ставам известен.
Цяла година мина в скука, дано 1984 да е добра.
Някъде в средата на годината- Пак издадохме албум-Twitch. Добре, че го направихме, оказа се, че вече е 1986.
Продава се добре, което ми напомня, че днес е сряда.
Имаме голямо текучество-постоянно идват разни хора и казват, че са от групата. Не ги познавам.Мисля да оставя басиста Paul Barker,
Той пък домъкна някакъв тъпанджияWilliam Rieflin, бил свирил с него, много пиел. За къф чеп ми е тогава. Айде-ще го оставя, ма другите са на изпитателен срок.
Като, че ли е неделя сутринат, щото ми е много лошо, значи е юли-Мисля да използваме повече китари и да им поизкривим звука, диалози от филми, но много миксирани-нали откраднахме един синтезатор от ония надувки Депеш Мод. Май правим индъстриъл, ма не знам, да не съм луд да стъпя в завод.
11.10.1988-Сигурен съм за дата, казаха ми, че пак сме издали албум-The Land of Rape and Honey-бахти и заглавието. Ама го харесват, тъпанари. Можем и по-твърдо да свирим, ше видят те.
Някъв крете ползва нащто парче Stigmata в някъв филм-Hardware!!! Филма стана известен, ние- още повече.
Още една година, още един албум-The Mind is a Terrible Thing to Taste!!! Ма кви заглавия мисля, а? Обаче имаме и още един барабанист- Martin Atkins. Не е на добре. Някой произвежда барабанисти нелегално. Бати и държавата дето сме. Мразя USA.
По някое време през годината-Пак се напихме заедно с Luc Van Acker & Richard 23 от Front 242, Jello Biafra от Dead Kennedys и създадохме друга група- ЛАРД. Много са добри.
Явно съм продължил да пия, щото имам още групи-Revolting Cocks, 1000 Homo DJs-това пък с оня лудия ТРЕНТ РЕЗНЪР как го измислихме...... Има и други, ма спрях да пия и ги забравих.
Вече е 1991-Две години не съм пил и съм пълен с ярост.Президента се продава за петрол, всички корпорации крадат, света отива на провала. Само позата 69 ме кефи, да взема да кръстя така албума ли, кво?
Юли-половин година мислих как да озаглавя албума и измислих-Psalm 69: The Way to Succeed and the Way to Suck Eggs!!!
Предчувствам, че това ще е най-якият ни албум.Поредният барабанист получава епилептични припадъци, като го свири, басиста/не го познавам/ се изпразни, а няква засукана мацка ми лапна шнура.Хубаво е да си АЛ ЙОРГЕНСЕН.
1996, някъде през годината- Знаех си, че Psalm 69 ще е гениялният ни албум....Пет години турнета, сингли, видеота, секс, пиене, секс, секс,секс...... ще издам албум, че вече не ми се ебе.
Filth Pig- тъй ме нарече няква пача, и си го харесах за име на албума.
Айде и тоя албум е отличен....Абе няма ли да спра да правя гениални неща?
1999-определено е юни и направихме албум за Dark Side of the Spoon. Мрачно се получи, остарявам и нямам еркция кат едно време. Май трябва да направя антология, ремикси, турне...Може и двд да издадем, ма нещо ми се свиди. Ше си помисля.
2004 Ама тоя малкия Буш е ебати лайното. Така ще го наредя в албума си, че сувсем ще се скапе. Още от заглавието- Houses of the Molé ще е ясно за кво иде реч.
2006, пак е май, всичко цъфти, издаваме албум- Rio Grande Blood , пак е много добър.Зверове сме, само дето не знам колко точно и кои са в групата. Остарявам. Турнето ще го кръстя MasturbaTour...или вече имах такова турне? Време е да спра.
2007- Дет се вика:Лебедова песен. Демек, преди смърта лебедите пеят. Бал съм ги, то само лебед наистина не съм плякал.
Имам албум-последният. The Last Sucker!Сбогом МИНИСТРИ. Славно си поживяхме, ядохме, пихме, ебахме....
20.10. тази година-Чувствам се гадно-почина ПОЛ РЕЙВЪН. Колко неща направихме заедно, колко още можехме да направим....
Вече е време да се заема с нещо по-спокойно, я колко странични проекти имам.......
Официален сайт http://www.ministrymusic.org/

http://www.youtube.com/watch?v=sET1lhBMNiU Началото!
http://www.youtube.com/watch?v=XRNrFCXHD0k
http://www.youtube.com/watch?v=8FbdxIkJ9jI
http://www.youtube.com/watch?v=DGiv2NvlvpU
пс. Този пост не означава, че не обожавам тази група.Напротив, в челнат ми десетица е.

The 4alga the 4alga the 4alga is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn !!!

koзи,оффце,пълни шепи с цици, Рамбо,тулумБИЧКИ,голи жени в дъжда-и да бягат:)

Нед - 18 Ное 2007, 13:35
Профил
Аватар

Мнение УРА!
Отново адмирации за темата,нейния автор и неговия нестандартен подход. Прекрасно :lol: :lol: :lol: .
"Министри" са супер.!!!!!!!!!!!!!!! Кво да кажа друго. Рядко харесвам американски групи,но тази е изключение.

Пон - 19 Ное 2007, 16:36
Профил WWW
Аватар

Мнение Re: УРА!
Kanko/Krasimir Kutzarov/ написа:
Отново адмирации за темата,нейния автор и неговия нестандартен подход. Прекрасно :lol: :lol: :lol: .
"Министри" са супер.!!!!!!!!!!!!!!! Кво да кажа друго.

Няма какво толкова още да кажа и аз:!: :D
Освен, че Psalm 69 е наистина гениален, както и АЛ 8)

П.п. А, всъщност...мога ли да помоля автора за някой концерт...Имам официално издадените, но само на аудио... :?

Пон - 19 Ное 2007, 18:29
Профил ICQ WWW
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение 
Бреййй, вместо да говорим за бандата, те се късат да ме хвалят :oops: :D Нама да скрия-приярно ми е, че сте харесали начина, по който оформих темата, макар да не е няква моя оригинална идея-просто имитирах подобни писания :?

Предполагам, правилно съм разбрал Стрикс, че иска видеоконцерти. Имам един лайф от СвинкТур, всъщност това е официалното видео, излязло преди време, едно лафче от Бърнингмен-мисля че е 2002, и още едно сборно-нямам никаква идея къде е. Лошото в момента е, че имам проблем с мястото, където обикновенно качвам нещата си. Като се оправи-ще пиша на лични, но не знам кога :?
А бандата си е велика просто-освен че много ме ентусиязират, харесвам ги и заради собственият почерк, който имат-трудно могат да бъдат сбъркани с друга група. Идейно копеле е Ал, а и се е обградил с кадърни хора, чиято роля в композирането на парчетата съвсем не е маловажна. Жалко, че ерата МИНИСТРИ приключи :cry: Винаги може да му скимне да ги събере, но не ми се вярва много. С нетърпение очаквам новите му работи.

Пон - 19 Ное 2007, 20:05
Профил
Аватар

Мнение 
Освен изброените качества,харесвам в Ал и активната му гражданска позиция и "социално ангажираните' изяви на "Министри".
За новото "поживьом,увидим".

Сря - 21 Ное 2007, 12:49
Профил WWW
Аватар

Мнение 
ЛЕЛЕ, май ще сее окаже истина, че ще дойдат :shock: ВЕЛИКО, дано да мога да ги гледам на живо още веднъж.

А понеже съм проЗт, сега се сетих за страничните проекти на АЛ, по-точно за най-известния REVOLTING COCKS.Предполагам, че феновете на МИНИСТРИ се кефят.Аз лично съм много очарован от тоя проект, даже на моменти ме радва повече от МИНИСТРИ :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=Y-uT322C ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=TpC_3j562A0

Чет - 17 Яну 2008, 18:31
Профил
Аватар

Мнение 
забравих :oops: UP UP UP :twisted:

Вто - 05 Фев 2008, 19:20
Профил
Аватар

Мнение 
Като разбрах ,4е 6те идват се изкефих супер мн....спомням си като 4ух No W преди доста години на един таван на макс волуме...казах си...ебаси якото...дано не изко4и не6то,ина4е на 12ти съм там :)

Новият и последен албум е луд !... то4но като за последно - Министри не слу4айно са легенди в стила....но най-добър за мен си остава Псалмата. :) 4естито на феновете....Ministry в Бг като 4аст от последното турне в историята на бандата...6те е лудница.

Сря - 06 Фев 2008, 16:08
Профил
Аватар

Мнение 
Сигурно ли е наистина ?

Сря - 06 Фев 2008, 16:29
Профил
Аватар

Мнение 
Preslav написа:
Сигурно ли е наистина ?

Сигурно е! Ш'си разбиваме главите! :twisted: :twisted: :twisted:

Сря - 06 Фев 2008, 20:03
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Още съм в шок, чак не ми се вярва, че детската ми мечта е на път да се сбъдне :D :D :D

Относно страничните проекти...гения си е гений...и Revolting Cocks са яки, и Lard (Jello все пак си е всепризнат идиот-любимец) и 1000 Homo Dj's...абе....
:!: :!: :!:

П.П. ТРЪКЪЛ, още веднъж голямо благодаря за концерта, оказа се, че е именно този, част от който гледах преди 10-на години и тогава се зароди мечтата
:D

Чет - 07 Фев 2008, 18:33
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Никой не ме подкрепи навремето :lol: http://zrockbg.com/forum/viewtopic.php?t=2781
Мога да помогна с всичко на ЛАРД на всеки заинтересуван.
А за предстоящият лайф на МИНИСТРИ-защо пак в зала Хр.Ботев :? Скапаната акустика ще съсипе поне 30% от усещането-бандата ползва толкова много звуци, семпли, шумове, във всяко едно парче, направо ще осакатят парчетата :? И като добавим почти задължителното скапаното озвучаване...плюс саундмастъри, свикнали да правят звука на мазни кръчмарски групички...Както казват мързеливите джедаи:Имам лошо предчувствие за това :?

Пет - 08 Фев 2008, 08:27
Профил
Аватар

Мнение 
Христо Ботев!!!

Зала Христо Ботев с акустика - това е риба на велосипед, ебати!

Майната му, и аз ще ида на концерта.

Пет - 08 Фев 2008, 09:00
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Е, и аз ще съм там/ако съм тука :D / но все пак...ще убият част от удовоствието. Дано не съм прав, МИНИСТРИ са все пак, не заслужават кънтящ кофти саунд.

Пет - 08 Фев 2008, 09:38
Профил
Аватар

Мнение 
Preslav написа:
Сигурно ли е наистина ?

Ще дойдат като за последно тюю :?

Нед - 10 Фев 2008, 02:10
Профил ICQ YIM WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 101 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща