Дата и час: Съб - 07 Дек 2019, 10:42

Отговори на тема  [ 410 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
 Michael Kiske 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Michael Kiske
Къде го има албума? А Хамелеона ми е най-любимия албум !

Нед - 01 Апр 2012, 16:23
Профил ICQ WWW
Аватар

Amorphine написа:
Къде го има албума? А Хамелеона ми е най-любимия албум !

Замунда, преди 2 дена си го дръпнах и забравих да го чуя :D

Нед - 01 Апр 2012, 23:30
Профил
Аватар

Като изключим няколко песни, това определено не е каквото исках да чуя от Хансен и Киске :? :roll:
На Киске явно не му се прави "як пауър метал" ... ;) Това си е един добър мелодичен рок албум в духа на предишните на КИске.. :? :?

Пон - 02 Апр 2012, 12:21
Профил
Аватар

И не съм сигурен,но Кай Хансен май е просто музикант,това определено не е в неговия стил...
Както и да е,не е лош наистина албума,но и аз очаквах друго...
П.П. Хамелеона определено е един шедьовър и на мен ми е от най-любимите албуми,но исках да кажа,че стилът на Unisonic,е лекичък и мелодичен,за това дадох за пример него! :)

Пон - 02 Апр 2012, 15:00
Профил WWW

Аз мисля,че нямаше как да очакваме този албум да е пауър метъл в стил Хелоуийн.Не съм го слушал достатъчно пъти още за да го оценя като цяло.В момента слушам тези песни ,който не съм слушал цели,т.е всички други без Unisonic,My Sanctuary,Souls alive и фаворити засега са ми King for a day и No one ever sees me.Сигурно щи има критики ,ще има и положителни мнения,но по важното е че Киске и Хансен са заедно и правят музика и по всичко личи,че това им харесва.На 05.04.2012 ще има интервю с Киске по Дарик радио м/у 14-15 часа прочетох в СМФ докато си поръчвах лимитираното издание.Между другото доста добри оценки има навсякъде за албума нищо ,че повече се доближава до Плейс Вендом като звучене.Който иска точно Хелоуий ще има по концертите поне 2-3 песни,даже някъде се споменава и Марч ъф тайм.Не бих го сравнил с Chameleon,въпреки ,че и на мен ми е любим точно този албум на Хелоуийн с Киске.Важното е ,че сега той прави музика и има група,има концерти.Неслучайно Кай Хансен казва,че просто го е било яд за това,че Киске си и прахосвал таланта толкова години при условие,че е един от най емблематичните певци в хеви метъла.

Пон - 02 Апр 2012, 15:28
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 410 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28