Дата и час: Вто - 24 Ное 2020, 20:19

Отговори на тема  [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Следваща
 Хиподил 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
[quote="vojda"]Camel4o.. батка, това не е мястото да пишеш тея.. абсолютни простотии ахахаах. Кому са нужни!? Тук се кефат феновете на Хиподил, а ти си просто спам :)
'Айде бъди джентълмен и не ми отговаряй :) \/

така и ще направя :)

Чет - 19 Апр 2007, 10:09
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Пиеса

Пиесата е тъжна, зрители
Актьорският състав е нов,
А темата е Относителност
или ... пропусната любов
Ще видите познати фигури,
от миналото все лица,
а deja - vu е чувство лигаво
и ... нервно пърхаме с крилца
Да почне скромният спектакъл
Готови ли са всички? Да?
Мигът, за който всеки чакал е
да вкуси живата вода.
Изгасват лампите, и в мрака
останали съвсем сами
не лазят мисли по главата
а просто чакаме ... нали ...
- Здравей! Наричам се Желание
но галено ми викат Страст
не винаги със твое знание,
но винаги във моя власт.
- Привет от мене - Колебание!
Но можеш да ми казваш Страх.
В ума заседнало терзание,
което носи всеки грях.
- А мен ме бъркате с Желание,
но аз различе3н съм - Стремеж.
Дълбоко вътрешно послание, забравил, ще ме разбереш.
- Това съм аз, позна - Омраза
във теб ли съм, раста през ден
Надежда във безсилието пазя,
а Слабостта ти е храна за мен
- Дълбок поклон, това съм - Суетата
и моята близначка - Самота
различни сме в подхода и устата
но винаги еднакви в същността
- На мене всички сте добри познати
и често придружавам Красота,
повтаряте от мене, че се пати,
но аз не съм съгласна - Глупостта.
- Създадохте да бъда Време
и аз съм символът му твърд
мигут съм, който ще ви вземе,
родени, за да има Смърт.

Това също е писано от Светльо Хиподилски. едно нещо само имам да ви кажа ... за да бъдеш циничен се изисква да си умен, интелигентен, чувствителен и смел, все качества на истинския, свестния човек. А циничен текст се пише трудно, защото не всички имат гащи да го правят :arrow:
Стойностните неща издържат проверката на времето. а хиподилите видяха много зор във времето, и пак са най-обичаната българска група....
И накрая, с риск да получа наградата за най-досаден форумец, искам да цитирам една велика истина, отново на велиякия циник - философфффффффффффф Светльо Витков, която гласи:
"Всички сме бивши сперматозоиди, затова обичаме опашатите лъжи" :idea:

Пет - 20 Апр 2007, 10:40
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Наи-обичаната и велика БГ група.Абсолютна класика за БГ.Да се надяваме да чуем още някои нов Хиподилски албум.Чакам го с нетърпение.Просто къртят мивки отвсякъде.А Светльо е пич от всякъде.

Нед - 06 Май 2007, 00:34
Профил
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение 
Явно на камелчо/ пиша му ника с малка буква, за мен с тия си постове се показа като малко човече/ му е далечна и трудна за разбиране разликата между простащина и цинизъм.СВЕТЛЬО Е, а това 'нещо' камелчо не е.ТОЧКА

The 4alga the 4alga the 4alga is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn !!!

koзи,оффце,пълни шепи с цици, Рамбо,тулумБИЧКИ,голи жени в дъжда-и да бягат:)

Последна промяна ТРЪКЪЛ ПРОСТАКА на Нед - 20 Май 2007, 01:51, променена общо 1 път

Нед - 06 Май 2007, 07:06
Профил
Аватар

Мнение Хипо
Светльо И Краси/барабаниста/ са мозъка на групата. Следя ги от първата им изява в култовото предаване "Рококо" с водеща Наталия Симеонова/не се шегувам! Тези,които го помнят ще потвърдят/. Там пробиха с "Алкохолен делириум". Светльо е болен мозък в добрия смисъл на думата.
А на "камелчо" само му вижте аватара и по-нататък всичко е излишно. Аре стига съм му отделял и аз внимание ,че стана известен.
Радвайте се на хипопотамо-крокодилите и "пънко нема да умре" :lol:

Нед - 06 Май 2007, 22:19
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Каквото и да говорим и както и да го кажем, Хиподил е група, която се зароди във време на страхотна неориентирана обществена обстановка. :-) Е, аз се радвам, че една такава група се зароди и просъществува доста време, макар по едно време даже да им бяха забранили да издават компакт дискове. Както и да е, важното е, че тия момчета нещо се загубиха и май че за постоянно така като гледам за съжаление. Поправете ме, ако греша. :?

Пет - 18 Май 2007, 12:56
Профил
Аватар

Мнение 
Малко инфо за новия проект на Светльо:

http://avtora.com/news/nowini/swetlo_ot ... _now_album

Пет - 18 Май 2007, 15:03
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Cavalera написа:
Светльо ПРЕЗИДЕНТ!!!

Пет - 18 Май 2007, 18:45
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Любима група са ми, текстовете, музиката...групата на наш'то време:) Не са ме разочаровали нито веднъж, на концерт, бирфест или клуб:), винаги правят супер атмосфера... а на когото не му харесват да не ги слуша... :) Простичко е!!!:)

Нед - 20 Май 2007, 22:42
Профил ICQ
Аватар

Мнение Re: Хипо
Kanko/Krasimir Kutzarov/ написа:
А на "камелчо" само му вижте аватара и по-нататък всичко е излишно. Аре стига съм му отделял и аз внимание ,че стана известен.
Радвайте се на хипопотамо-крокодилите и "пънко нема да умре" :lol:

:lol:

Пон - 21 Май 2007, 13:13
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
decer написа:
Малко инфо за новия проект на Светльо:

http://avtora.com/news/nowini/swetlo_ot ... _now_album

А, ма ти и в този форум ли влизаш?!?!
Браво на теб, значи имаме еднакви интереси.

Аз съм малко зле настроен, относно новия албум на Светльо. Щом и Венко от Ку-Ку Бенд ще участва, нещата стават по-сериозни.
мен лично си ме кефи стария Хиподил с песни като "Сутрин по баира, вечер се прибира, някой ще разкаже, приказчица даже" :lol: или "Галилео, Галилео"...
Сега можем да очакваме "Лет ми да те ледим" и "Лов ми да те ловим"...
Жалко, ако е така. Светльо има повече ПУТЕНциал.
особено се радвам на групата, когато и Лъчко е отзад и бъхта барабаните. :twisted:

Дано все пак ме опровергаят!

Пон - 21 Май 2007, 16:02
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Да, Хиподил бяха велики. Докато ги имаше (до заминаването на китариста им Пешо в странство).
А новия проект на Светльо не съм го слушал още, като изключим пиУотния сингъл, но и не мисля, че съм пропуснал нещо съществено. Добре, че се усети човекът и спря да злоупотребява с Името "Хиподил" за разни еднолични поп/ска/фолк експерименти. Нека класиката си остане класика, неопошлена от опитите в последните няколко години да се понатрупат и парички покрай музиката (не че не го заслужават пичовете, разбира се... но нека е под друг етикет поне).
Песните от периода '93 - '98-ма си остават класика за мен, а вярвам и за всички, за които Хиподил не са само "Скакауец" и "Бате Гойко".
С нетърпение очаквам на пазара да се появи обещаната от Светльо биография на групата :) (Някой да е чул нещо по въпроса?)

Вто - 21 Авг 2007, 10:10
Профил
Аватар

Мнение 
Вчера си го дръпнах Светльо и легендите.Не е лошо, ама някакси не ме грабва, както класическия Хиподил..може би и защото не съм го послушал достатъчно де

Вто - 21 Авг 2007, 12:59
Профил ICQ WWW
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение 
Paraliza написа:
KASAP4O написа:
Старите рокери още помним концерта в спортната зала до военноморското през 93-та или 94.На средата на концерта нахълтаха два вагона полицаи и започнаха да бият наред, без обяснения и БЕЗ ПОВОД. НЯМАШЕ НИКАКВИ ИЗЦЕПКИ, КОИТО ДА ИЗИСКВАТ НАМЕСА НА ЧЕНГЕТА.

Не те знам, какъв стар рокер си, обаче, или не помниш добре, или лъжеш като дърти Гойко! Концертът, за който говориш, беше в едно читалище, а тоя в зала Черно море бе една година след това.
На мен най-милият спомен ми е Светльо с коса в клипа на Алкохолен дилириум. Още си го пазя на видео!!! 8)
Понеже съм много злопаметен :twisted: интересно ми е дали още твърдиш, че ни биха в читалище или в ЗАЛАТА :twisted: :twisted: :twisted: щото всички от тогавашния ХИПОДИЛ си спомнят за ЗАЛАТА, а и се намериха снимки.Май ти си лъжкинята :roll: и само са ти разказвали за тоя концерт. :evil:

The 4alga the 4alga the 4alga is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn !!!

koзи,оффце,пълни шепи с цици, Рамбо,тулумБИЧКИ,голи жени в дъжда-и да бягат:)

Сря - 22 Авг 2007, 13:46
Профил

Мнение 
Някой да има идея от къде мога да сваля тази новата песен - Коледа за напреднали ? :oops:

Пет - 14 Дек 2007, 11:06
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Следваща