Дата и час: Съб - 07 Дек 2019, 15:36

Отговори на тема  [ 389 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Следваща
 Velvet Revolver 
Автор Съобщение

Мнение Velvet Revolver
какво ви в мнението за тази велика според мен група.събрала във редиците си толкова яки музиканти(то половината са си от гънс което е много яко)като добавим и уникалния глас на скот става убийствен revolver.

Чет - 18 Яну 2007, 17:13
Профил
Аватар

Мнение Re: velvet revolver
audioslave555 написа:
какво ви в мнението за тази велика според мен група?

Добро :D

Чет - 18 Яну 2007, 17:17
Профил

Мнение Re: velvet revolver
Dark_Elv написа:
audioslave555 написа:
какво ви в мнението за тази велика според мен група?

Добро :D
радвам се :lol:

Чет - 18 Яну 2007, 17:53
Профил
Аватар

Мнение 
много приятни :).... преди година бяха сред няколкото групи които слушах нон-стоп под влияние на курсовете по рисуване :)...бяха си голям спасение от поп простотиите които се чуваха по радиото на курса ми...та сега са ми дълбоко в сърцето :)

едит: ужас..остарявам...преди две години е правилно да се каже :lol:

Чет - 18 Яну 2007, 17:59
Профил
Аватар

Мнение 
Страхотни са!
В началото много се дразнех на Скот,но вече свикнах...а и на записи не звучи толкова зле(което за съжаление не може да се каже за изпълненията му на живо :roll: )
...и естествено няма как да не отбележа че Duff и Slash свирят отново великолепно :D

Чет - 18 Яну 2007, 21:45
Профил
Аватар

Мнение 
....о, да....много свежо ми подействаха когато ги чух за първи път....кога беше ...ммм както и да е
october-остаряваме, вярно!!! :wink:
И си останах с саунда доста време (нямам навика да гледам телевизия), после бая се блещих на екрана срещу Уейланд...той ли е не е ли...Ех, Скот, хубави бузки имаше, но пък заряда си е същия.Добър "хибрид-група" се е получил според мен!!! :)

Последна промяна Zinc на Нед - 21 Яну 2007, 19:42, променена общо 1 път

Чет - 18 Яну 2007, 23:02
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
SLITHER FOREVER!

Чет - 18 Яну 2007, 23:10
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Ааа :) аз много се кефя на Velvet Revolver :) И Скот си ми е любимец още от Stone Temple Pilots а и Guns са ми много любима група :) И Мат и Слаш и Дъф са ми любимци :) а другото китарситче е трагично :) тоест свири си ама и по клипове и по Лайв снимане никой не му обръща внимание от фотографи и репортери :) Албума им Contraband е много добър :) Slither беше първото което чух, видях по VH1 и си казвам "А, това Скот ли е, той е бе, А и Слаш :) Аи стига ве и Дъф :) е не :) и Мат видях" В началото си помислих че е някакъв проект просто за една песен, но като се разрових и позаинтересувах разбрах, че Guns си имат достойни заместници :) защото за мен това е продължението на Guns а не Chinesy democracy :wink:

Пет - 19 Яну 2007, 10:25
Профил WWW
Аватар

Мнение 
по Guns не си падах заради Axl,но тази група вече я признавам

Пет - 19 Яну 2007, 12:37
Профил WWW
Аватар

Мнение 
LStaley написа:
защото за мен това е продължението на Guns а не Chinesy democracy :wink:

И за мен е така.

:)

А новият им диск излиза на 14ти май!!!!!!!!!

Съб - 20 Яну 2007, 00:20
Профил
Аватар

Мнение 
Много добра група и ги прослушах само защото съм фен на Гънс и ме кефят нещатата които правят..доста свежо но искам да отбележа че чак велики не са...

Съб - 20 Яну 2007, 11:12
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Много ми е интересно как така сте на мнението, че Скот Уилънд е аджеба продължението на оня боклук, който разпадна Гънс . Абе изобщо подобни изяви тип еди си коя група, продължава еди си коя просто не ми се коментират . Велвет не са просто велики . Велвет група, която създаде уникален стил. Никога не бих си представил нечовешките китари на Гънс в съвскупност с един от най-любимите ми вокали -този нa Stone Temple Pilots. Групата все още може би не е велика за някой , но за мен ще станат по-велики от Гънс рано или късно . ( Ако Скот не пукне от свръх доза :wink: ). От ново създадените групи за мен тази е най-великата .

Нед - 21 Яну 2007, 18:52
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Мнението ми за тях е, че не всяка група печели Грами с дебюта си :wink: 8)

Нед - 21 Яну 2007, 20:02
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Rain написа:
Много ми е интересно как така сте на мнението, че Скот Уилънд е аджеба продължението на оня боклук, който разпадна Гънс . Абе изобщо подобни изяви тип еди си коя група, продължава еди си коя просто не ми се коментират . Велвет не са просто велики . Велвет група, която създаде уникален стил. Никога не бих си представил нечовешките китари на Гънс в съвскупност с един от най-любимите ми вокали -този нa Stone Temple Pilots. Групата все още може би не е велика за някой , но за мен ще станат по-велики от Гънс рано или късно . ( Ако Скот не пукне от свръх доза :wink: ). От ново създадените групи за мен тази е най-великата .

е скот няма как да е продължение на аксел, защото той самия е бил част от достатъчно силна за времто си банда, по скоро риволвър е продължение на гънс, защото бандата почти изцяло е пренесена във велвет риволвър, разбира се че си имат собствен стил, но едва ли има човек който да не свързва гледката на тия тримата с гънс, а това че ти не харесваш аксел е въпрос на личен избор, аз не харесвам стоун темпъл пайлътс обаче скот се представя супер добре в тази група и страшно много ми харесва, важното е да има готина музика да слушаме ... :)

Нед - 21 Яну 2007, 23:31
Профил
Аватар

Мнение 
Rain написа:
( Ако Скот не пукне от свръх доза :wink: ). .

ako be6e fen 6te6e da znae6 4e ve4e e 4ist :wink:

izvinqvam se za tva 4e ne pi6a na kirilica nqmam vuzmojnost v momenta

Нед - 21 Яну 2007, 23:37
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 389 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Следваща