Дата и час: Нед - 18 Апр 2021, 05:23

Отговори на тема  [ 465 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
 Бугоскоп 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Re: Бугоскоп
Насам, народеее, идвайте да въ черпя, че не останааа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :drink3: :drink3: :drink3: :drink3: :drink2: :drink2:

Пон - 21 Окт 2013, 08:29
Профил
Аватар

Буги, много обичам сутрин рано да ми шушнеш на ушенце по радиото. А най-обичам да слушам окипазения ти Бугоскоп :lol:

Пон - 21 Окт 2013, 09:14
Профил
Аватар

Добро утро! \m/

Вто - 22 Окт 2013, 06:19
Профил
Аватар

Добро утро... :shock:

Вто - 22 Окт 2013, 06:28
Профил
Аватар

Буги, ама аз винаги съм спокоен, не'ам никви нерви, 'щото погрешка са ми ги резнали заедно с пъпната връв :) :mrgreen: Даже сега пиша графика за следващият работен месец и ХИЧ НЕ СЕ ДРАЗНЯ - правя се на страшен смяна, на началник, скоро и президента на фирмата ше сменям сигурно :twisted: :twisted: :twisted:

Чет - 24 Окт 2013, 08:43
Профил
Аватар

Добро много ранно Рокутро :mrgreen: Последен писах тук и пак пръв :mrgreen: Само да питам утре ще ъпдейтнете ли Бугоскопа в сайта? :drink2: Вече сме сряда, губят се 2 дни :shock: Моля за извинение, ако звуча нахално, но е леко странно или е от недоглеждане :roll:

Сря - 15 Яну 2014, 04:52
Профил
Аватар

Местоположение: Анунаки ибн ал Насър ел Сахиб Иса Ал-Халифа ес Пуханага Делторо Соуса и Лима Франсиско Нунакев
Що се отнася за овена в частност мен, е много правилно! Винаги съм казвал,че най-големият стимул е заплащането.

фолклорният химн на Родопа планина-Бела съм, бела юначе
Ай ,канариииии!

Чет - 05 Юни 2014, 08:28
Профил WWW

Добро утро на всички,и добро начало на новата седмица :)
Е за някой вече е ден...

Пон - 02 Мар 2015, 10:31
Профил

Здравей Буги! Чудех се къде да пиша и към кого да се обърна, за да изразя възмущинието си. Меко казано въмущение. Става дума за песента Still Of The Night на групата HALESTORM , която в момента участва в класацията ВИ Kamenitza РОК40. Какво е това чудо на чудесата!? Копие,фалшификат, римейк,боза...Като фен на Дейвид Ковърдейл и WHITESNAKE изобщо не проумявам каква е идеята на този дубликат. Няма да давам определения за качеството на това изпълнение. Проблема е,че се върти редовно в класацията и се набива в мозъците на хората, замествайки невероятното парче на WHITESNAKE... Наскоро един турчин издаде песен с името Издислав. Казах си,край, асоциираха я с песента на Ковърдейл. Но,невежеството в случая помогна и се размина.(това малко встрани от темата)
Защо трябва да заменяме оригиналните изпълнения на концертриращи още изпълнители с някакви бледи подобия!?
Пиша ти на теб, защото съм те виждал на повечето от концертите, на които съм бил и аз :)
Balls To The Wall

Пон - 16 Яну 2017, 23:28
Профил
Аватар

Предаването Каменица РОК 40 си има свой подфорум - http://www.zrock.bg/forum/viewforum.php?f=20. Там е мястото за пускане на мнения относно него.
За информация, радиото има музикален редактор и нито един от водещите не може да бъде обвиняван по какъвто и да било начин за музиката, която се пуска. А музикалният редактор прави всичко възможно музиката да е разнообразна и да покрива максимален диапазон от вкусове, така че и той не би трябвало да бъде обвиняван за това, че някоя песен или изпълнител не се харесва на някого.

Чет - 19 Яну 2017, 20:24
Профил

С други думи, заради разнообразието, вкарваме и песен като въпросната. И вкусове много, демокрация сме-съвсем е оправдано включването на песента. Има логика. А кой е коректива тук, или къде? Да сме модерни,защото сме модерни. Да сме известни с това,че сме известни. Съвременна ценностна система. Мислите ли,че рока е там някакви ,които слушат странна музика,за да са различни?! Или да го разбирам, на който не му харесва, да не слуша (и радиото)...
Видях,че класацията има форум,но там се обсъждат организационни проблеми. И като всеки форум доста от нещата са общи приказки в много страници....
Чак специално се регистрирах,за да напиша мнението си. Виждам,че съм се объркал нещо :)
Както и да е... Демокрация, свобода, свободия,....., гей-бракове,...
Наздраве Буги!

Чет - 19 Яну 2017, 23:12
Профил
Аватар

Местоположение: Анунаки ибн ал Насър ел Сахиб Иса Ал-Халифа ес Пуханага Делторо Соуса и Лима Франсиско Нунакев
Има една група, забележи, група не песен, която не се харесва на една голяма част от пишещите в този форум, а на слушателите бройката е още по-голяма! Не я харесваме заради певеца, който спокойно може да се омаже с шоколад и да се качи на самолета.
Тази група обаче си има фенове и това е и причината да звучи по радиото! Съвет от мен, като чуеш песен, който не ти харесва намали звука или смени станцията.
И престанете да сравнявате свободата с гейовете, смешни ставате!

фолклорният химн на Родопа планина-Бела съм, бела юначе
Ай ,канариииии!

Пет - 20 Яну 2017, 06:55
Профил WWW
Аватар

Ама пък, за Наздравето е прав...
Иначе, всяка група, която си пълни залите, е достойна за уважение, независимо дали мен тя ми харесва, или не.

Пет - 20 Яну 2017, 09:17
Профил WWW
Аватар

Добре, де.. Тази зодия "в работата", онази зодия - "в професионално отношение"... другата - "колегите"...
Абе, да не сме почнали да работим всяка сряда???

Сря - 08 Фев 2017, 10:07
Профил WWW

Моля ви, ако е възможно качвайте бугоскопа отново в сайта, защото сутрин не успявам винаги в 08.35 да съм пред радиото и да слушам за зодия везни.

Чет - 08 Фев 2018, 18:44
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 465 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31