Дата и час: Сря - 05 Авг 2020, 22:33

Отговори на тема  [ 366 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Следваща
 Какво искате да паркира в гаража? 
Автор Съобщение

Мнение Какво искате да паркира в гаража?
а?

Нед - 10 Дек 2006, 13:31
Профил

Мнение 
Бих искал да слушам основно алтернативна музика в ГАРАЖ.
Интересно ми е също като се представят нови неща.
Нямам против дори хип-хопа, който звучи понякога.

ДЕРЗАЙ!!!

Вто - 12 Дек 2006, 09:24
Профил
Аватар

Мнение 
Надали ще открия топлата вода, като кажа, че предпочитам неща, които не слушам от 20 години, а наистина алтернативни, некомерсиални, редки, ценни, без претенции за стиловете, но неща, които можем да чуем предимно по клубовете, не и по радиото и музикалните ТВ. Мога да дами и идеи, въпреки че не мисля, че ще има нужда. ;)

Сря - 13 Дек 2006, 11:54
Профил
Аватар

Мнение 
В общи линии всичко приемам, но нека просто да следва рок ориентацията на радиото... :roll: Има доста групи, които би било добре да получат някаква по-голяма популярност, а не DRS и някви други подобни смешки... че си нямаме БГ рок и метъл ъндърграунд, че на малоумните напушеняци дет ВСЕКИ ги знае да даваме път... Ренегат, Пропаганда, eXk, Demenzia, Symbolic, Artery... пък и на още по-младите нека им се даде време - InXile примерно, Distorment ако щете... :roll: Просто няма място за сравнение между тея банди и някви надрусани малоумници, говорещи пълни глупости и мислещи си, че правят музика... Не знам, не слушах предаването последния път (хванах малко), не знам дали вече не сте пускали някои от изброените, но ако не сте - би било добре :P

Сря - 13 Дек 2006, 20:17
Профил WWW
Аватар

Мнение 
имаше едно цигане, запознахме се на синьото преди.. абе поне десетина- петнайсет години. беше направило албум и си го продаваше. аз си купих и направо и малкото акъл, дето го имам, се изпари. ингви малмстийн ряпа да яде. че и с национални мотиви. много яко, нямам думи просто. перфектно като китарна техника. после цигането се опита да постави рекорд за най-бързо свирене на китара и май успя, не съм сигурен. после някой ми открадна касетката (да не повярваш), накрая забравих и името на тоя човек. ако се сещате за кого става дума - много бих се радвал отново да чуя някоя от брилянтните му композиции и солажи. мнооого добър беше, наистина. не знам де се затри тоя човек, по чужбините сигурно

Чет - 14 Дек 2006, 20:36
Профил

Мнение 
batpep написа:
имаше едно цигане, запознахме се на синьото преди.. абе поне десетина- петнайсет години. беше направило албум и си го продаваше. аз си купих и направо и малкото акъл, дето го имам, се изпари. ингви малмстийн ряпа да яде. че и с национални мотиви. много яко, нямам думи просто. перфектно като китарна техника. после цигането се опита да постави рекорд за най-бързо свирене на китара и май успя, не съм сигурен. после някой ми открадна касетката (да не повярваш), накрая забравих и името на тоя човек. ако се сещате за кого става дума - много бих се радвал отново да чуя някоя от брилянтните му композиции и солажи. мнооого добър беше, наистина. не знам де се затри тоя човек, по чужбините сигурно

Бисер Рачев се казва момчето. :D

Пет - 15 Дек 2006, 15:47
Профил
Аватар

Мнение 
мен ме знаете MID !!!!!

Пон - 18 Дек 2006, 00:17
Профил

Мнение 
M.I.D. звуча във втория ГАРАЖ. Ти слуша ли тогава?

.....ако - да, ще има подаръци от Дядо Мраз! :D

Пон - 18 Дек 2006, 10:15
Профил

Мнение 
Аз лично искам печка в гаража защото ми се вкученяват пръстите докато свиря :)))

Пон - 18 Дек 2006, 16:59
Профил
Аватар

Мнение 
Ако трябва да сме искрени най-много ни се ще да чуем разни неща за "ПОД ДЪЖДА"
http://poddujda.sleepless-stars.com/
http://poddujda.hit.bg/
А иначе бихме могли да дадем идеи и за други БГ (а и не само БГ) групи. На първо четене:
"БАЛКАНДЖИ"
"ДЖЕНДЕМА"
"SLAV DE HREN" в този ред на мисли чухме, че и "ВИОЛЕТОВ ГЕНЕРАЛ" са свирили на живо преди месец!

А пък ако знаете колко ще се радваме, ако изкарате апокрифни записи на групи като "КАМИОН" "СЛАВ" "МЪРТВИ ПОЕТИ" и без това хич не може човек да си ги набави!!!

Няма да се рзсърдим и на "НОВА ГЕНЕРАЦИЯ" "КЛАС""РЕВЮ" или дори "WOZZECK и ЧУГРА", но по-малко популярните им парчета

Иначе лицето на предаването си е екстра - на нас ни харесва. Разнообразие трябва да има. Гурко, давай по-смело. Се в ТВОЯ дух :)

Пон - 18 Дек 2006, 18:51
Профил

Мнение 
ГРАНУЛОМ,HIPERBOREA,SYMBOLIC ,моля! :)

Пон - 18 Дек 2006, 21:27
Профил

Мнение аз искам да слушам
здравеите аз бих желал както и става Хподил както и Холера малко повече пънк както и Контрол и може и малко ска ама музиката е яка хихи само така :D

Пон - 18 Дек 2006, 23:45
Профил
Аватар

Мнение ...и животът е...четвъртит
Българското ДДТ

Вто - 19 Дек 2006, 00:26
Профил

Мнение Сигарета
Сигарета

Сря - 20 Дек 2006, 13:45
Профил
Аватар

Мнение 
я запознаите младежите с холера че те не са я чували тази група от анчалото на 90 години :lol: и балканджи няма да е зле те са верно супер група без аналог в светъ

Сря - 20 Дек 2006, 13:48
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 366 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Следваща