Дата и час: Съб - 07 Дек 2019, 22:54

Отговори на тема  [ 482 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Следваща
 Judas Priest 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Judas Priest
Учудих се като видях че досега няма тема за тях.
И реших да направя такава с цел коментиране на песни , споделяне на новини и други :twisted:

Пет - 04 Май 2007, 09:01
Профил
Аватар

Мнение Touch of evil!
Е супер! И аз мислих да пусна,но не ми се занимаваше да поствам биография и т.н. То не е лошо да се направи,но аз наистина не мога.
Иначе това е една от най-любимите ми групи :lol: . Дори спечелих "meet and greed"/среща с групата/,когато идваха тука,но се провали по много тъпанарски причини :cry: :cry: :cry: ,но пък концерта ме размаза.
Мисля че това е групата/има и други но../,която направи хеви метъла,това което е. Ще използвам мнението на друг автор"Всеки албум на Джудас е епоха". Много хора са се учили от тях и все още го правят. Само ще спомена че те са едни от "идолите" на Фил Анселмо и компания/Пантера/.
Ако захапете темичката,много ще се радвам,защото знам че феновете са много и верни. :lol:

Пет - 04 Май 2007, 09:42
Профил WWW
Аватар

Мнение 
За judas priest просто няма кво да кажа те са напрао култови размазват те от всякаде Халфорд има убииствен глас , а като Metalmeltdown Painkiller Agel Hell patrol Demonizer i а ве вобще нема песновка дет да не е супер мега яка (rock)

Пет - 04 Май 2007, 14:37
Профил
Аватар

Мнение 
не ми се впуска в подробни излияния, затова само ще кажа, че концертът им в София беше жесток!

Пет - 04 Май 2007, 16:13
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Breaking The Law; Devil' Son; Desert Plains; Angel; Before The Dawn...

Велика група! \m/
За една бройка щях да се сдобия със стари албуми на касетки...
жалко, че нямаше къде да ги слушам, а обложките с песните вътре липсваха
т.е. шанса да ги дръпна отнякъде клонеше към нулата! :(

Пет - 04 Май 2007, 21:30
Профил WWW
Аватар

Местоположение: Моето размножаване си е мой проблем, нЕма нужда от помощ, да ва е@
Мнение 
Почти 40 години история, 20-тина албума, всеки следващ по-добър от предишния/тия с Tim 'Ripper' Owens ги смятам за недоразумение/собствен почерк, все още на върха, познати и любими по целия свят....Ами само сухите факти са красноречиви.Останалото е мълчание.

The 4alga the 4alga the 4alga is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn !!!

koзи,оффце,пълни шепи с цици, Рамбо,тулумБИЧКИ,голи жени в дъжда-и да бягат:)

Пет - 04 Май 2007, 22:32
Профил
Аватар

Мнение 
Тема имаше! Който иска,може да я подновим! НО НЕКА СИ ОСТАНЕ! Ако разбира се искате! Judas Priest е група,която е направила изключително много за музиката в световен мащаб,както и много други британски групи.Така че ако искате ....АЗ ФЕН СЪМ ГОЛЯМ.

Съб - 19 Май 2007, 00:54
Профил
Аватар

Мнение 
Цитат:
Judas Priest е група,която е направила изключително много за музиката в световен мащаб,както и много други британски групи

Вярно е това което го казваш.Просто Judas с незабравимия глас на Hаlford и двамата китаристи
Glen Tripton & K.K Downing са нещо наистина уникално и велико

Съб - 19 Май 2007, 07:11
Профил
Аватар

Мнение 
За мен Painkiller и Jugulator са върха в кариерата им. Идеята да се съберат отново просто беше маркетинг (лично мнение). Тим е невероятен певец с огромен глас. Да слушам Халфорд (на тези години) как се мъчи да пее песни от преди повече от 20 години е просто леко жалко. Превърнал се е в сянка на това, което беше. И преди да ме нападнете- да, слушал съм концертни изпълнения(официални и bootlegs) и просто наистина е тъжно. Пък и лично последния им албум изобщо не ми допадна. Иначе са направили велики неща за рок музиката и това няма кой да го отрече!

Нед - 20 Май 2007, 06:49
Профил WWW
Аватар

Мнение на-великата хеви банда!
Всеки път,когато си пускам видеото "RISING IN THE EAST",настръхвам! Смазваща банда![/b]

Пон - 21 Май 2007, 20:48
Профил
Аватар

Мнение 
epilogue написа:
За мен Painkiller и Jugulator са върха в кариерата им. Идеята да се съберат отново просто беше маркетинг (лично мнение). Тим е невероятен певец с огромен глас. Да слушам Халфорд (на тези години) как се мъчи да пее песни от преди повече от 20 години е просто леко жалко. Превърнал се е в сянка на това, което беше. И преди да ме нападнете- да, слушал съм концертни изпълнения(официални и bootlegs) и просто наистина е тъжно. Пък и лично последния им албум изобщо не ми допадна. Иначе са направили велики неща за рок музиката и това няма кой да го отрече!

Чесно казано,чудя се как не са засрами леко. Визирам изказването ти за Роб Халфорд. Сори ама не той е смешен...... Този човек ми откъсна главата с глас и идва мис или мистър Епилог да ми каже че бил смешен. Слушал/а ли си самостоятелните му албуми,например?
Чувал/а ли си "великия" Дейвид Ковърдейл на живо. Сравнявал/а ли си ги например?
Кой според теб има такъв фалцет?
Аре стига че много реторични въпроси се събраха,но се почувствах доста засегнат да ти кажа. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Вто - 22 Май 2007, 12:37
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Абе кога ще излиза последният им албум? Не трябва ли вече да е излязъл?

Вто - 22 Май 2007, 12:45
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Mo6no написа:
Абе кога ще излиза последният им албум? Не трябва ли вече да е излязъл?

Довър6ва се ....някъде след 2 месеца би трябвало да го 4уем ве4е :)
До/колкото знам 6те е 2оен.Някъде в нета бе6е изтекло солото на Кк в едно от пар4етата и трябва да ви кажа 4е.....е ебаси лудницата ,кви дръмове,бърза-пи6тя6та китара,страхотен ритъм...с 2 думи....без думи.

...по темата ,аз съм си Джудасар...

Heavy Metal <=> Judas Priest

Вто - 22 Май 2007, 13:57
Профил
Аватар

Мнение 
Доколкото аз знам,новият им албум е концептуален и ще е посветен на Нострадамус.
Надявам се да е по-добър от предишния,щото той нещо не ми допадна особено.
Мисля че трябва да излезе в края на лятото или есента.

Вто - 22 Май 2007, 17:07
Профил WWW
Аватар

Мнение 
новият им албум ще представлява Рок Опера над Нустрадамос.И ще бъде двоен албум-демек ще има повече от 12 песни.Judas Priest are The Best

Вто - 22 Май 2007, 19:02
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 482 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Следваща