Дата и час: Съб - 07 Дек 2019, 10:40

Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 Интересно предложение (Прочети преди да пуснеш тема!) 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
thunderstruck creature написа:
..

Предложението за списъка с пуснатите вече теми е също много добро, но трябва
да престане порочната практика да се трият теми, в които не е писано от отдавна.

Иначе ще има чести срещи с надписа:
Цитат:
Информация
Темата или мнението, което търсите, не съществува.

Искам да се обърна специално към админа и модераторите моля ви не трийте теми отговарящи на предложения формат и в които не е писано извстно време.Замислете се какъв е смисъла всяка седмица да се пуска нова тема за дадена група или изпълнител :wink: .Това че не се пише всеки ден по темат не означава че няма интерес към нея.Просто в момената може би няма нова информация за групата.Нали за това е този раздел"Вашите Банди" за да може по всяко едно време да споделяме инфо и мисли за любимите си изпълнители а не всеки път да се налага нова тема да пускаш :wink: .

Поста ми е предизвикан от конкретно изтриване на тема която беше пусната точно по правилата с инфо за групата албуми,членове,линкове и т.н(за RAMONES става въпрос).Сега се налага да правя нова тема и да спамя в нея вскидневно за да не я триете.Ако ще си играем игрички какъв е смисъла :wink:

Чет - 03 Май 2007, 11:22
Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Значи мислех, че това го минахме вече, но пак ще обясняваме пак.

В този раздел, се трият единствено повтарящи се теми и такива, които не са предизвикали никакъв интерес. Тук не важи правилото за постове през последната седмица.

Много теми бяха изтрити поради, доколкото разбрах, технически проблем, за което се извиняваме. :oops:

За списък на групи и аз си мислих, ама все ме домързява да го направя... пък и после ще трябва да се обновявва... ама тия дни може да направя един...

А относно даването на инфо за групите... не веднъж ми е идело да изтрия дадена тема, само защото първият пост е "Кво мислите за тях..." :x Може би така и трябва да се прави... ако няма описание на групата... дел :twisted:

it's time to FUCK-SHIT-UUUUUUP!!!

Чет - 03 Май 2007, 14:44
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение southampton
Это — неправда.
Замечательно, очень хорошая информация

Последна промяна indiana на Сря - 02 Дек 2009, 17:59, променена общо 2 пъти

Пет - 04 Май 2007, 10:56
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Еми пусни си отново темата :)
Тогава изчезнаха много теми, включително няколко мои :roll: , но веднага си ги пуснах отново :lol:

Пет - 04 Май 2007, 11:25
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение southampton
Очень полезная штука
Запомни это раз и навсегда!

Последна промяна indiana на Сря - 02 Дек 2009, 14:00, променена общо 2 пъти

Вто - 08 Май 2007, 17:54
Профил WWW
Аватар

Мнение 
Незнам как и дали ще се обърне внимание на написаното, но все пак ще го надраскам набързо.
Радиото си е супер, имам някои минимални критики, но ще ги спестя. Друго Рок-радио в България няма. Затова радиото си е Номер 1.
И така стигам до форума. Попринцип рядко намирам време чета и пиша из форумите, но чат-пат отделям такова време.
Всеки път като влизам във форума на радиото виждам сравнително по някоя друга нова тема на някои от най-големите групи в жанра. Повтарям СРАВНИТЕЛНО НОВА ТЕМА. И защо, защото на някой му е хрумнало да има няк`во си правило като не се пише в някоя тема - и да й теглите ножа. По този начин не само се отнасяте със пренебрежение към най-великите групи в историята на музиката, но и отблъсквате форумци.
И един век буква да не се напише във някоя от темите за най-големите, оставете я - да събира прах, да гние, но не трийте.

Нед - 13 Май 2007, 22:15
Профил
Аватар

Мнение 
АМА ДА ВИ ТАКОВАМ... ПИСНА МИ ВЕЧЕ... Lunar Wayfarer, КАТО ГО ПИСА ТОВА, ПРОЧЕТЕ ЛИ ПОНЕ ПРЕДНИТЕ МНЕНИЯ ТУК?!?! МАЙ НЕ!!!
НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА ОБЯСНЯВАМ ОТНОВО, САМО ЩЕ КАЖА, ЧЕ ХОРА, КОИТО САМО ГОВОРЯТ, А НЕ ГЛЕДАТ, НЕ СИ ЗАСЛУЖАВАТ ВНИМАНИЕТО!!!

Пон - 14 Май 2007, 15:42
Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Това е интересно.По този начин много неориантирани метъли ще станат наистина ограмотени!

Съб - 26 Май 2007, 09:09
Профил

Мнение 
Ориентирани?
разбира се не става въпрос за теб. ти си си

нали?

Чет - 07 Юни 2007, 02:46
Профил
Аватар

Мнение 
дайте да направим справочник с групите които съществуват тъй като гледам някои доста дезориентирани същества пускат по 5-6 пъти една група
с цел облекчаване на модераторите пък и за удобство мисля че ще е по лесно да се маправи един списък на съществуващите групи и само да се допълва
разглеждайки темата попаднах на доста интересни групи голяма част от коиот не съм и чувал предполагам и доста голяма част от аудиторията
а и още нещо пишете само ако има какво да кажете че ми писна да четя диалози от типа
-какво мислиш за ........
-хммммммм става
хора пишете само ако наистина има какво да кажете и допълните към дадена група !

Съб - 09 Юни 2007, 06:55
Профил ICQ YIM WWW
Аватар

Мнение 
идеята на pico1 е добра,важно е про металите да са просветени в тва което слушат.....

Пет - 03 Авг 2007, 12:02
Профил

Мнение 
Бих искал да направя лека корекция на определението "псевдометъл",или както там се беше изразил някой.А именно-имали човек на тая земя който да познава от А до Я рока,т.е да е енциклопедия.Всички имаме любими групи и знаем за тях много...и т.н.Та нали за това сме тук,заради рока и да обменяме информация относно НЕГО!

Вто - 04 Сеп 2007, 20:41
Профил

Мнение 
Също така искам да подчертая,че не всеки разполага с физическо ВРЕМЕ за да бъде информиран. Аз съм точно такъв,и ако някой от вас ме нарече псевдо........ще бъда много обиден :!:

Вто - 04 Сеп 2007, 21:03
Профил
Аватар

Мнение 
ni4ko написа:
Бих искал да направя лека корекция на определението "псевдометъл",или както там се беше изразил някой.А именно-имали човек на тая земя който да познава от А до Я рока,т.е да е енциклопедия.Всички имаме любими групи и знаем за тях много...и т.н.Та нали за това сме тук,заради рока и да обменяме информация относно НЕГО!

Съгласен съм с теб " ni4ko "

Сря - 10 Окт 2007, 00:44
Профил
Аватар

Мнение 
Аз пък, понеже съм прост, не разбирам кво искате да кажете.
Като имаш любима група и пуснеш тема за нея, напълно нормално е да споделиш повече информация... за да могат неинформираните и нямащите време за нета, да прочетат за нея ;)
А ако ще пускаш тема само от сорта на "групата ..." , "кво мислите за нея?"... хем няма да се появат нови фенове, хем ще изглежда човекът като мързел и "псевдометъл"... но най-вече ще се види, че дори за любима група, няма желание да попише малко и само отбива номера... да се отчете... колко е велик :roll:

Сря - 10 Окт 2007, 09:27
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща